Columbia Firecamp™ Remesh Erkek Spor Ayakkabı

#BM1905-010

799.90 TL 559.90 TL

İndirim avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 41
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Columbia Firecamp™ Remesh Erkek Spor Ayakkabı

Columbia Firecamp™ Remesh Erkek Spor Ayakkabı, özel olarak formüle edilmiş malzemesi ise ayaklarınızı en iyi şekilde korur. Darbe emici özelliğe sahip olan ayakkabılar, antrenmanlarınız sırasında istikrarınızı büyük ölçüde artırır. Performansınızı en üst seviyelere çıkaran Columbia spor ayakkabılar, en zorlu zeminlerde bile yüksek tutuş sağlar. Böylece her an ve her yerde güçlü performans sizlerle olur. Konforu, desteği ve hafifliği en iyi şekilde sizlere sunan Columbia Firecamp™ Remesh Erkek Spor Ayakkabı, antrenmanlarınızın vazgeçilmez parçalarından biri hâline gelir.

Tech-Lite Teknolojisi ile Hafiflik Daima Sizinle

Trail, running, multisport ve hiking ayakkabılarında da kullanılan Tech-Lite teknolojisi, ayakkabıların hafif olmasını sağlar. Özel bir köpük kullanılarak tasarlanan ayakkabılar, antrenmanlarınız sırasında sizi yormaz ve ayaklarınızı ağrıtmaz. Çeşitli aktivitelerinizde benzersiz performanslar gösterebilmenize yardımcı olan Columbia Firecamp™ Remesh Erkek Spor Ayakkabı; konforlu ve güzvenli adımlar atabilmeniz için sizi destekler ve korur. Böylece tüm outdoor spor aktiviteleriniz sırasında endişelenmenize gerek kalmaz. Columbia Firecamp™ Remesh Erkek Spor Ayakkabı, en iyi yardımcılarınızdan ve en iyi yol arkadaşlarınızdan biri hâline gelir.

Omni-Grip Dış Taban Özelliği ile Üst Düzey Tutuş Performansı

Columbia Firecamp™ Remesh Erkek Spor Ayakkabı, Omni-Grip dış taban özelliğiyle öne çıkar. Arazi tipleri fark etmeksizin her türlü zeminde benzersiz bir tutuş performansı gösteren ürün, güvenliğinizi en üst seviyelere çıkarır. Columbia spor ayakkabı, kaymanıza engel olur ve sporunuza daha fazla hakim olmanıza imkan verir. Böylece konsantrasyonunuz daima en üst seviyelerde olur. Omni-Grip taban teknolojisi, çeşitli zeminlere göre özel olarak tasarlanır. Böylece ayakkabı farklı zeminlerde farklı tutuş özellikleri sağlar. Size de üst seviye tutuş performansının keyfini çıkarmak kalır.

Omni-Grip Dış Taban Sınıfları ile Her Zeminde Kontrol Sizinle

Patika, kış, yürüyüş, su gibi çeşitli Omni-Grip sınıfları, bu zeminlerde daha iyi performans alabilmenize yardımcı olur. Patika sınıfı çok yönlü taban özelliği sayesinde daha rahat bir tırmanma imkanı sağlar. İleri tutunma hızını artıran bu sınıf, zorlu yürüyüş ve tırmanışlarınızda sizlere büyük ölçüde yardımcı olur. Kış sınıfı yoğun kar yağışlarında ve buzlu arazilerde kaymayı en aza indirir. Yürüyüş sınıfı sağlam adımlarla ilerlemenize yardımcı olur. Su sınıfı ise ıslak yüzeylerde kayma ihtimalinizi düşürür ve tutunmayı büyük ölçüde artırır. Aynı zamanda bu sınıf özelliği, ürünün su almasına da engel olur.

Columbia Firecamp™ Remesh Erkek Spor Ayakkabının Öne Çıkan Benzersiz Teknik Özellikleri

 • Columbia Firecamp ayakkabı,Tech-Lite teknolojisi sayesinde ayaklarınızı darbelere karşı korur.
 • Özel formüle edilmiş malzeme sayesinde darbeler emilir ve istikrar artırılır. Bu sayede ürün, çok daha konforlu bir biçimde çok uzun mesafeleri gidebilmenize olanak tanır.
 • Çeşitli sporlar için kullanılan Tech-Lite köpükleri hafiften daha da hafif bir performans sağlar.
 • Antrenmanlarınız sırasında ayaklarınızı ağrıtmayan ürün sizlere konforlu, korumalı, fit ve destekli bir spor olanağı sunar.
 • Columbia Firecamp™ Remesh Erkek Spor Ayakkabı, Omni-Grip dış taban teknolojisi sayesinde her türlü arazi tipinde üst düzey bir tutuş olanağı sağlar.
 • Patika, kış, yürüyüş ve su gibi çeşitli Omni-Grip sınıfları, spor yaptığınız zeminlere göre tutuşlar gerçekleştirir. Böylece konfor ve güvenlik daima sizinle olur.
 • Modern tasarımı sayesinde ürün, zorlu spor şartlarında bile gözlerin üzerinizde olmasına yardımcı olur.
 • Columbia spor ayakkabı, geliştirilmiş yapıları sayesinde nefes alabilirliği en üst seviyelere çıkarır. Böylece rahatlık ve konfor hissi büyük ölçüde artırılır.

Outdoor sporlarını seven ve yaşam biçimi haline getirmiş sporcuların favori markası Columbia, her türlü Outdoor faaliyetleri için geliştirdiği ürünleriyle spor arenasında adından söz ettirir. Sporculara hem şık hem kullanışlı ürünler sunan Columbia, kaliteli kumaşları ve üretim özellikleriyle kullanıcıları daima memnun eder. Konfor, tasarım ve teknolojik donanımların tamamına sahip ürünlerden biri olarak dikkat çeken Columbia Firecamp™ Remesh Erkek Spor Ayakkabı'ya online Barcin.com üzerinden kolayca ulaşarak ürünü inceleyebilir; satın almak için sipariş oluşturabilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.