Columbia Firecamp™ Remesh Kadın Spor Ayakkabı

#BL1905-011

749.90 TL 449.90 TL

Ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 37
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Columbia Firecamp™ Remesh Kadın Spor Ayakkabı

Columbia Firecamp™ Remesh Kadın Spor Ayakkabı, tüm outdoor sporlarınızda sizlere benzersiz bir rahatlık ve konfor sunar. Yenilikçi tasarımıyla öne çıkan ürün, ayaklarınızı daima rahatlatır. Üst düzey nefes alabilirliği ile terlemeyi en aza indirgeyen ayakkabı, en zorlu yollarda bile benzersiz bir tutuş performansı gösterir. Böylece hiçbir yoldan ve hiçbir adımdan korkmanıza gerek kalmaz. Darbe emici özellikleriyle de öne çıkan Columbia Firecamp™ Remesh Kadın Spor Ayakkabı, ayaklarınızı daima korur. Böylece performansınız her an ve her yerde en üst seviyede olur. Her zorlu şartlara dahi uyum sağlayan Columbia Firecamp™ Remesh Kadın Spor Ayakkabı, antrenmanlarınız sırasındaki en iyi yardımcılarınızdan biri olur. Size de rahatlığın ve konforun keyfini çıkarmak kalır.

Tech-Lite Teknolojisi Sayesinde Darbelere Karşı Üst Düzey Koruma

Columbia Firecamp™ Remesh Kadın Spor Ayakkabı, Tech-Lite teknolojisi sayesinde ayaklarınızı darbelere karşı korur. Üründe yer alan özel formüle edilmiş malzeme, darbe emici desteğini artırır. Böylece istikrar sağlanır ve ayaklarınız en iyi şekilde korunur. Özel malzemesi sayesinde istikrar sağlayan ürün, uzun mesafeler boyunca rahatça ilerleyebilmenize imkan verir. Tech-Lite teknolojisi, trail, running, multisport ve hiking ayakkabılarında da kullanılır. Teknolojinin sunduğu köpükler, hafiften daha da hafif olduğundan ayakkabıyı giydiğiniz zaman ayaklarınız ağrımaz. Performansınızı bu sayede artıran ayakkabı, konforlu, destekli, fit ve korumalı bir spor antrenmanı gerçekleştirmenize olanak tanır. Columbia'nın Tech-Lite teknolojisi sayesinde antrenmanlarınız sırasında rahatlık, hafiflik ve üst düzey koruma daima sizlerle olur.

Omni Grip Dış Taban Teknolojisinin Benzersiz Tutuş Özelliği

Omni Grip dış taban teknolojisi, arazi tipi fark etmeksizin benzersiz bir tutuş özelliği ile adımlarınızı destekler. Kullanıcılara, ihtiyaç duydukları zemine göre tutunma özelliği sunan bu teknoloji, spor antrenmanlarınız sırasında daha güvenli adımlar atabilmenize yardımcı olur. Omni Grip, farklı sınıf özellikleriyle de antrenmanlarınıza göre zeminlerde tutunma performansını artırır. Bu sayede her adımınız sağlam, güçlü ve güvenli olur. Omni Grip teknolojisinin patika sınıfında çok yönlü taban alanları bulunur. Bu sayede tırmanma daha mümkün ve daha kolay hâle getirilir. İlerleme hızı da büyük ölçüde artırılır. Kış sınıfında ise Omni Grip, yoğun karlı ve buzlu alanlarla benzersiz bir tutuş performansı sergiler. Yürüyüş sınıfında ileri tutunma olanağı artırılır ve gevşek durumdaki topraklarda bile emin adımlarla ilerleyebilmenize yardımcı olunur. Su sınıfı ise yağışlı havalarda sulu zeminlerde kaymanıza engel olmaya yardımcı olur. Omni Grip teknolojisi ile daha emin adımlar atmanıza ve daha hızlı ilerleyebilmenize olanak tanınır.

Modern Tasarım ve Üstün Performans

Columbia Firecamp™ Remesh Kadın Spor Ayakkabı, modern tasarımı sayesinde en zorlu koşullarda gerçekleştirdiğiniz antrenmanlarınızda bile şıklığı ve zarafeti en iyi şekliyle sizlere sunar. Güçlü özellikleri sayesinde ürün, rahatlığınızı da en üst seviyelere çıkarır. Ürün, üst düzey bir nefes alabilirlik sunduğundan antrenmanlarınız sırasında aşırı terlemenize engel olur. Konforlu özellikleri sayesinde ise hiçbir şekilde sizi yormaz. Tüm özellikleriyle Columbia Firecamp™ Remesh Kadın Spor Ayakkabı, antrenmanlarınızın vazgeçilmez parçalarından biri hâline gelir.

Columbia Firecamp™ Remesh Kadın Spor Ayakkabıların Öne Çıkan Teknik Özellikleri

  • Columbia kadın spor ayakkabı, Tech-Lite teknolojisi sayesinde ayaklarınızı darbelere karşı korur. Böylece istikrarınızı artıran ürün, daha uzun mesafeler boyunca çalışabilmenize imkan verir.
  • Çeşitli spor dalları için üretilen ayakkabılarda da kullanılan Tech-Lite, hafif köpükleri sayesinde antrenmanlarınız sırasında ayaklarınızın ağrımasına ve yorulmasına engel olur.
  • Üründe yer alan Omni Grip teknolojisi, arazi tipine bakmadan her türlü zeminde üst düzey bir tutuş performansı gösterir. Böylece emin adımlarla ilerleyebilmenize olanak tanınır.
  • Modern tasarımıyla öne çıkan ürün, antrenmanlarınızda bile gözlerin sizin üzerinizde olmasına yardımcı olur.

Sporu yaşam biçimi haline getirmiş sporcuların favori markası Columbia, her tür outdoor faaliyetleri için geliştirdiği ürünleriyle spor arenasında adından söz ettirir. Sporculara hem şık hem kullanışlı ürünler sunan Columbia, kaliteli kumaşları ve üretim özellikleriyle kullanıcıları daima memnun eder. Columbia Firecamp™ Remesh Kadın Spor Ayakkabıya online spor mağazası Barcin.com üzerinden kolayca ulaşarak ürünü inceleyebilir; satın almak için sipariş oluşturabilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.