Her 400 TL'lik alışverişinize 100 TL indirim kampayasından yararlanmayı unutmayın!

Columbia Roatan Drifter™ Water Erkek Şort Mayo

#AM0145-010

199.90 TL

Ücretsiz iade ve değişim garantisiyle güvenilir alışveriş için hemen sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Columbia Roatan Drifter™ Water Erkek Şort Mayo

Sahip olduğu özellikler ile yüzmeyi seven erkeklerin ilgi odağı haline gelen Columbia Roatan Drifter™ Water erkek şort mayo hem yaz aylarında hem de kış aylarında konforlu kullanım olanağı sunuyor.

İster Denizde İster Havuzda Kullanım

Columbia Roatan Drifter™ Water erkek şort mayo, hızlı kuruma özelliği ile ıslak mayo ile beklemekten hoşlanmayan erkeklerin tüm dikkatlerini üzerinde topluyor. Slip mayolar şort mayolara oranla daha hızlı kururken, şort mayo kategorisinde hızlı kuruma özelliği oldukça büyük önem taşıyor. Islak mayo ile durmak bazı sağlık problemlerinin ortaya çıkmasına neden olabiliyor. Bazı erkekler de ıslak mayo ile durmak yerine hemen kurumayı tercih ediyor; bu nedenle mayo değişimi gerçekleştiriyor. Mayo değiştirme ve geç kuruma problemini çözümleyen, tercihe göre deniz ya da havuzda kullanım olanağı sunan çok yönlü şort mayo, çabuk kuruyan kumaşı, elastik bel yapısı, fileli astarı ve fermuarlı kapalı güvenlik cebi ile kullanım kolaylığı sunuyor. Aynı zamanda UPF 50 güneş koruması ve gelişmiş fonksiyonel yapısı ile suyun hem içinde hem de dışında rahat kullanım olanağı sunuyor.

Columbia Roatan Drifter™ Water erkek şort mayonun leke ve su tutmayan kumaş özelliği mayonun en ilgi çekici özelliğini gözler önüne seriyor. Erkekler için mayo kullanımı sırasında denizde, havuzda yüzerken ya da kuru kullanım sırasında rahat hareket edebiliyor olmak büyük önem taşıyor. Islak kumaş ile insan teni hareket sırasında temas ettiğinde bir takım tahrişlere neden olabiliyor fakat Columbia Roatan Drifter mayonun hızlı kuruma özelliği ve elastik bel yapısı sayesinde konforlu kullanım olanağı sunuyor.

Farklılaştıran Özellikler

Kullanım sırasında rahatlıkla farkını hissettiren Columbia Roatan Drifter™ Water erkek şort mayo, Omni-Shield ™ gelişmiş su iticiliği ve Omni-Shade ™ UPF 50 güneş koruması sayesinde hem teninizin dostu oluyor hem de kullanım rahatlığı sağlıyor. Kumaş özelliği sayesinde kendisini hızlı kurutan yapısı, su tutmama özelliği ise ıslak mayo ile bekleme sorununa ve mayo değiştirme işlemine çözüm getiriyor. Beli elastik olarak tasarlanan yapısı vücudunuzu sararken aynı zamanda size rahatlığı yaşatıyor. Drawcord ayarlanabilir bel bölümü ile ideal sıkılığı yakalamanıza olanak sağlıyor. İç kısmının örgü file olması nedeniyle vücuttaki duruşu ve vücudu saran yapısı hoş bir görünüm elde edilmesine olanak sağlıyor. Zip kapalı güvenlik cebi sayesinde ise önemli eşyalarınızı yanınızda taşımanıza olanak tanıyor.

Columbia Roatan Drifter™ Water erkek şort mayo, %100 Polyester kumaş yapısına sahip, Omni-SHIELD™ gelişmiş su ve leke itme teknolojisi ile üretiliyor. OMNI-Shade ®Güneş koruması cildinizi zararlı ışınlardan koruyor. UVA ve UVB Güneş Koruması sayesinde kızgın güneşte kullananları bile güvende hissettiriyor.

Columbia Roatan Drifter™ Water erkek şort mayo, UVA ve UVB Güneş koruması özelliği sayesinde mayo sektöründe fark yaratmasıyla birlikte erkeklerin tercih nedeni oluyor. Zararlı UV ışınlarının tüm spektrumunu bloke ederek risk faktörlerini indirgiyor. Sizi koruma altında tutuyor ve sıkı örgülü yapısı ile UV ışınlarını emici iplikler ve seramik yansıtıcılara sahip olmasıyla koruma faktörü artıyor. Columbia Roatan Drifter™ Water erkek şort mayo, güneşten korunmanın giyinmek kadar kolay olduğunu ispatlayarak, kolay kullanım olanağı sunuyor.

Cilt Kanseri Vakfı Tarafından Onaylı

Columbia, Cilt Kanseri Vakfı’nın onayını kazanan ilk marka olmasıyla insanların güvenini her geçen gün daha da kazanıyor. Omni Shade, Ultraviyole A ve Ultraviyole B ışınlarını (UVA ve UVB) bloke ederek güneş yanıklarına ve cilt hasarlarına karşı güçlü bir koruma sağlıyor. Ultraviyole Koruma Faktörü (UPF) arttıkça emniyetiniz de artıyor. Mayonun Omni Shade koruması, UPF 30, 40 ve 50+ seviyelerinde yer alıyor. Bu derecelendirmeler, ultraviyole koruma yüzdesini kapsıyor.

Columbia Roatan Drifter™ Water erkek şort mayo, %97 oranında güneş ışınlarını bloke ederek yüksek oranda koruma sağlıyor. Koyu renklerde kumaş özelliği ve renge bağlı çekim gücüne dayanarak daha fazla UV ışınını emiyor. Derecelendirme yapılırken mayolar en açık renk mayolar üzerinde değerlendiriliyor. Mayonun sahip olduğu Omni Shade performansı, tüm kullanım süresi boyunca devam ederek uzun kullanım ömrü sunuyor.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.