Columbia Royce Peak™ II Erkek Pantolon

#AM0668-010

849.90 TL

Ücretsiz kargo ve ücretsiz iade/değişim avantajıyla satın almak için hemen sepete ekle.

BEDEN: 32
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Columbia Royce Peak™ II Erkek Pantolon

Ürünlerinde kullandığı yüksek kaliteli malzemeler ve kullanıcı memnuniyetini düşünen son derece başarılı tasarımlarıyla öne çıkan dış giyim, spor giyim, dayanıklı ayakkabı ve aksesuar üreticisi Columbia; konfor, kalite ve şıklığı buluşturuyor. Marka, özgün tasarımlarla beraber kullanım amacına hizmet eden ürünleriyle beğeni topluyor. Spor giyim alanındaki tüketiciler tarafından oldukça rağbet gören Columbia ürünleri, sportif stilinizi ortaya çıkarmanızı sağlıyor. Columbia Royce Peak™ II Erkek Pantolon, konforlu dokusu ve güneşin zararlı ışınlarını maksimum düzeyde engelleyen pek çok özelliğiyle şıklık ve rahatlığın yanı sıra cilt koruması sunuyor.

UVA ve UVB Güneş Koruması

Ultraviyole (morötesi) ışınlarının tüm spektrumunu bloke eden özelliği sayesinde Columbia Royce Peak™ II Erkek Pantolon, cildi zararlı ışınlardan koruyor. Kullanılan UV emici ipliklerin, sıkı örgülü yapıyla özenle birleştirilmesi sayesinde ürün, güneş ışınlarına karşı yüksek koruma vadediyor. Aynı zamanda seramik yansıtıcılara sahip UV emici iplikler, koruma oranını bir üst düzeye taşıyor. Columbia Royce Peak™ II Erkek Pantolon ürünü ile cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korumak, giyinmek kadar kolay bir hâle dönüşüyor. Columbia, Cilt Kanseri Vakfı’nın onayını kazanan ilk ürün olmuştur.

Omni Shade Teknolojisi

Ürün, sahip olduğu üstün özelliklerle yüksek teknoloji ve pantolon kavramlarını birleştiriyor. Pantolonda bulunan Omni Shade teknolojisi, cildin en alt katmanlarına kadar ulaşabilen Ultraviyole A (UVA) ve güneş yanıklarına sebep olan kanserojen Ultraviyole B (UVB) ışınlarını bloke ediyor. Bu sayede uzun süreli cilt hasarlarına karşı koruma sağlayan Columbia Royce Peak™ II Erkek Pantolon, güvenli bir kullanım imkânı sunuyor. Omni Shade teknolojisinin, ultraviyole ışınlardan koruma faktörü (UPF) 30, 40 ve 50+ seviyelerindedir ve bu derecelendirmeler, ultraviyole koruma yüzdesini kapsamaktadır. Örneğin, UPF 30, güneş ışınlarının yalnızca 30’da 1’inin penetre etmesine izin verir, yani %97 oranında blokaj sağlar. Columbia Royce Peak™ II Erkek Pantolonda da olan Omni Shade teknolojisi, ömür boyu koruma sağlıyor.

Şık Pantolon Tasarımı

Columbia Royce Peak™ II Erkek Pantolon, konfor vadeden kullanışlı tasarımının yanı sıra şık görüntüsü ile göz dolduruyor. Erkek pantolon modelleri arasında kendine has dizaynı ile öne çıkan ürün, sahip olduğu estetik detaylar sayesinde dikkatlari topluyor.

Omni Shield Üstün Su ve Leke Kaydırması

Üründe kullanılan Omni Shade teknolojisi cildi koruma özelliğinin yanı sıra Outdoor ürünlerindeki fonksiyonelliği arttıran Omni Shield Üstün Su ve Leke Kaydırması özelliğine de sahip olan Columbia Royce Peak™ II Erkek Pantolon, su ve lekelere karşı da koruma sağlıyor. Üst düzey su kaydırma ve itme materyalleri sayesinde Columbia Royce Peak™ II Erkek Pantolon, fonksiyonel yapısıyla da öne çıkıyor. Yüzey gerilimi ilkesi sayesinde sıvıların kumaştan akıp gitmesini sağlayan dokusu ile ürün, outdoor giysisi olarak da kullanılabiliyor. Yüksek teknolojisi sayesinde Columbia Royce Peak™ II Erkek Pantolon, normal ürünlerden 5 kat daha hızlı kuruyor. Omni Shield teknolojisi aynı zamanda ürünün nefes almasını sağlayarak konforlu ve rahat bir kullanım imkânı yaratıyor.

Columbia Royce Peak™ II Erkek Pantolon Teknik Özellikleri

  • UVA ve UVB Güneş Koruması koruması sunan Omni Shade teknolojisi.
  • Ultraviyole Koruma Faktörü (UPF) arttıkça emniyetiniz de artar.
  • 30, 40 ve 50+ seviyelerindeki Ultraviyole Koruma Faktörü (UPF)
  • Columbia, Cilt Kanseri Vakfı’nın onayını kazanan ilk ürün olmuştur.
  • Üstün Su ve Leke Kaydırması sunan Omni Shield teknolojisi kuru kalmanıza yardımcı olur.
  • Omni Shield teknolojisi ile normal ürünlerden 5 kat daha hızlı kurur.

Columbia Royce Peak™ II Erkek Pantolon, şık tasarımı yüksek teknoloji ile birleştirmesiyle kullanıcılara uzun süreli kullanım fırsatı sunuyor. Omni Shade teknolojisi sayesinde cildi sürekli koruma halinde tutan ürün, nefes alabilme özelliğiyle de konforlu bir pantolon deneyimi yaşatıyor. Omni Shield ile su ve leke tutmama avantajları ise ürünü, outdoor aktivitelerinde kullanılabilecek fonksiyonel bir giysi haline getiriyor. Siz de Barcin.com üzerinden tek tıkla Columbia Royce Peak™ II Erkek Pantolon ürününe sahip olabilir ve Columbia kalitesini deneyimleyebilirsiniz.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.