Columbia Ruckel Ridge™ Waterproof Erkek Spor Ayakkabı

#BM5525-010

1399.90 TL

Stoklar tükenmeden satın almak için şimdi sepete ekle.

NUMARA: 43
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Columbia Ruckel Ridge Waterproof Erkek Spor Ayakkabı

80 yıldır outdoor etkinlikleri için dayanıklı özellikler taşıyan ürünler tasarlayan Columbia markası, geliştirdiği yeni teknolojiler ile de aktivitelerinizde konfor ve güvenlik unsurlarını birlikte sunar. Markanın açık hava aktiviteleri için tasarladığı Columbia Ruckel Ridge Waterproof erkek spor ayakkabı, taşıdığı ayrıcalıklı teknolojik özellikler ile çok amaçlı spor aktiviterinizde keyifli kullanım imkanı sağlar.

Suya Dayanıklı, Nefes Alabilir Columbia Teknolojisi

Outdoor aktiviteler için vazgeçilmez ürünler tasarlayan Columbia markasının tescilli teknolojisi su tutmaz ve nefes alan özellikler taşıyan Omni Tech, mikro delikli membranı ile yoğun aktivitelerin sonucu olan sıcak hava ve nemin dışarıya atılmasına imkan tanır ve aynı zamanda soğuk havanın dışarıdan içeriye geçişini engeller. Maksimum konfor sağlayan Omni Tech teknolojisi kullanılarak geliştirilen Columbia Ruckel Ridge Waterproof erkek spor ayakkabı, aktiviteniz boyunca ayaklarınızın korunmasına yardımcı olur.

Uzun Mesafeleri Rahat Aşan Tech-Lite Teknolojisi

Columbia Ruckel Ridge Waterproof spor ayakkabı da kullanılan Tech-Lite teknolojisi, sağladığı darbe emici destek sayesinde ayağı korumayı ve istikrarlı bir uzun yürüyüşü hedefler. Running, multisport, trail ve hiking ayakkabıları için kullanılan Columbia teknolojisinin köpükleri oldukça hafif yapısı ile dikkat çeker. Hafifliğin sağladığı konfor ile uzun mesafeler keyifle aşılırken konforlu, fit, destekli, korumalı performans göstermeye destek sağlar.

İhtiyaç Duyulan Her Zemin İçin Omni-Grip Dış Taban

Arazinin zorlu ve değişken şarlarını göz önünde bulundurarak geliştirilen Omni-Grip dış tabanlar, ihtiyaç duyulan her zeminde üstün tutunma özelliği sunar. Patika yürüyüşlerinde çok yönlü taban alanı özelliği sayesinde tırmanmanızı sağlarken ileri tutunma alan hızını arttırır. Bu sayede patika yürüyüşleri keyifle ve güvenli tamamlanır. İleri tutunma alanı gevşek olan toprak zeminlerde yapılan yürüyüş aktivitelerinde ise toprağa tutunma özelliği sayesinde yürüyüş aktivitenizi kolaylaştırırken ağırlıkla yapılan yürüyüşlerde de çevresel sağlamlık alanı sayesinde sağlam adım atmanızı destekler.

Değişen hava şartlarında da katkı sağlayan özellikli taban yapısı ile Columbia Waterproof spor ayakkabı, yoğun kar ve buz alanlarında kompakt taban alanı özelliğinden, yumuşayan ve toz halindeki kar koşullarında ise açık delme alanından faydalanır. Böylece tüm zorlu koşullarda aktivitenizi sürdürebilmenizi destekler. Islak yüzeylerde de outdoor aktivitelere güvenle devam edebilmeyi hedefleyen Omni-Grip dış taban yapısı yüzeye üstün bir tutunma özelliği sunar. Islak zeminlerde ayakkabının tabanından suyun atılmasını sağlayan siped alan, yürüyüş performansının artmasına yardımcı olur. Columbia Ruckel Ridge Waterproof erkek spor ayakkabının özel taban yapısında bulunan çevre kuru yüzey alanı sayesinde de sağlam zemine tutunmak kolaylaşır.

Ayakkabınızda İlk Yardım Battaniye Konforu

İlk yardım battaniyelerinden esinlenerek tasarlanan Omni-Heat Reflective teknolojisi termal yansıtıcı mantığı ile geliştirilmiştir. Vücut ısısını geri yansıtıp koruyarak regüle etmeye yardımcı olmayı hedefleyen teknoloji, performans sonucu ayaklarınızda oluşan ter ve ısıyı da yayarak konforlu aktivite ve devamlılığa imkan tanır. Columbia Ruckel Ridge Waterproof erkek spor ayakkabıda kullanılan Omni-Heat Reflective teknolojisi, kumaşa birleşik gümüş noktalar sayesinde vücut ısısını geri yansıtıp koruması nedeni ile normal ürünlere kıyasla %20 daha fazla sıcaklık sağlar. Kış aktivitelerinde özellikle ihtiyaç duyulan ve Columbia tarafından tekstil, ayakkabı ve aksesuarlarda kullanılan teknoloji, nefes alabilir kumaşlarla birleştirilmiştir.

Ayrıcalıklı Columbia Ruckel Ridge Waterproof Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri

  • Sıcak hava ve nemin dışarıya atılmasını ve soğuk havanın dışarıdan içeriye geçişini engelleyen Omni Tech teknolojisi hava şartlarına karşı ayaklarınızı korur.
  • Hafiften daha hafif Tech-Lite teknolojisi; konforlu, fit, destekli, korumalı performansı mümkün kılar.
  • Kar, su, patika ve gevşek zeminde yürüyüş gibi farklı sınıflamalarda zemine tutuş özelliği sağlayan Omni-Grip dış taban yapısının kullanıldığı Columbia Ruckel Ridge spor ayakkabı, değişen zemin koşullarına uyum imkanı sunar.
  • Spor ayakkabıda kullanılan Omni-Heat Reflective teknolojisi, vücut ısısını koruyup yansıtan alüminyum noktalarla ortalama %20 ısı koruması sağlar.
  • Columbia Ruckel Ridge Waterproof erkek spor ayakkabı, dayanıklılık sağlayan üstün özelliklerini zarif tasarımı ve estetik görünümü ile birlikte sunmaktadır.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.