Columbia Solar Chill™ Hat Şapka

#CU0031-470

189.90 TL 139.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen sepetine ekle ve ücretsiz kargo avantajından yararlan.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Columbia Solar Chill™ Hat Şapka

Columbia Solar Chill Hat Şapka Omni Wick, Omni Shade ve Omni Shade Sun Deflector teknolojileri ile üretilmiş olup sizi sıcak yaz günlerinde güneşin ve nemin yaratabileceği olumsuz etkilerden korumak amacıyla tasarlanmıştır. Columbia ürünlerinde kullanılan bu üst düzey teknolojiler bir yandan güneşin zararlı ışınlarıyla mücadele ederken diğer yandan hareketin ve sıcağın yaratacağı nemin rahatsız edici etkilerini ortadan kaldırmaktadır. Gün içerisinde dışarı çıkarken, seyahatlerinizde ya da spor yaparken Columbia Solar Chill Hat Şapka ile güneşin etkilerinden korunabilirsiniz.

Columbia Solar Chill™ Hat Şapka Omni Wick Teknolojisi

Güneş altında ya da gölgede sıcak havanın olumsuz etkilerinden korunmak için şapka kullanılmalıdır. Ancak kullandığınız şapkanın da özellikleri önemlidir. Sıcağın olumsuz etkilerinden korunmaya çalışırken şapkanın yaratacağı ekstra sıcaklık ve terleme sizi daha çok bunaltabilir. Bu sebeple Columbia Solar Chill Omni Wick teknolojisi ile üretilmiş bir şapkadır. Omni Wick teknolojisi, genel tanımıyla nem yönetim teknolojisidir. Sıcakla birlikte oluşan terlemeyi ve nemlenmeyi hızla buharlaştıran Omni Wick teknolojisi ile sıcak ve nemin yaratacağı olumsuz etkileri hissetmezsiniz. Kumaşın hava alan dokusu ile nem buharlaşarak, başınızda şapka yokmuş gibi hafiflik hissi de yaratır.

Columbia Solar Chill™ Hat Şapka Omni Shade Teknolojisi

Güneş ışınlarının cilt üzerinde oluşturduğu zararlı etkilerin insan sağlığını tehdit edici nitelikte olduğu uzmanlar tarafından açıklanmaktadır. Omni Shade teknolojisi, güneşin zararlı UV (ultraviyole) ışınlarından cildinizi korumak amacıyla geliştirilen bir teknolojidir. Columbia’nın patentli güneş koruma teknolojisi Omni Shade, Uluslararası Cilt Kanseri Derneği’nin önerdiği tek teknoloji olma özelliği ile de ön plana çıkmaktadır. Columbia Solar Chill Hat Şapka sizi nem ve sıcaktan koruyarak serin tutmasının yanında 50 faktörlük koruma da sağlayan bir üründür. Ürünün güneşlik kısmı aynı zamanda yüzünüzü de güneşin zararlı ışınlarından korumaya yardımcı olur.

Columbia Solar Chill™ Hat Şapka Omni Shade Sun Deflector Teknolojisi

Columbia Solar Chill Hat Şapka, güneş ışınlarını geri yansıtan Omni Shade Sun Deflector teknolojisi ile üretilen kumaştan yapılmıştır. Güneş ışınlarını sizden uzaklaştıran bu teknoloji, sıcağın bunaltıcı etkilerini azaltarak serinlik ve ferahlık hissi verir. Yaz güneşinin altında hem sıcaklık hem de nem ile savaşmaya son verecek çağını aşan teknolojimiz Omni Shade Sun Deflector ile tanışın. Yaz boyu gölgeni yanında taşıyacağın 50 koruma faktörlü bu şapka, aynı zamanda nem kontrolü sağlayan ve güneş ışınlarını geri yansıtan parlak noktacıklı kumaşı ile de ferah kalmanı sağlıyor.

Columbia Solar Chill™ Hat Şapka Sade ve Şık Tasarım

Columbia Solar Chill™ Hat Şapka kadın / erkek her yaşta herkesin kullanabileceği sadelikte tasarlanmış unisex bir üründür. Cırt cırtlı arka bandıyla kendinize göre genişliğini ayarlama yapabilmenize olanak sağlar. Güneşlik kısmının iyi ayarlanmış olması, görüş açınızı daraltmaz. Şapkanın önünde ve arka bandında bulunan Columbia logosu şık bir görsel oluşturmaktadır. Güneşlik bölümüne eklenmiş estetik dikişler sade tasarımın ince detaylarıdır.

Columbia Solar Chill™ Hat Şapka Konfor ve Şıklık Bir Arada

Kumaş dokusu esnek, nefes alabilen bir yapıya sahip olan Columbia Solar Chill Hat Şapka, donatıldığı teknolojiler ile işlevselliği yüksek bir üründür. Güneşe karşı koruyuculuğun ön planda tutulduğu polyester malzemeden üretilen ürün aynı zamanda tasarımıyla da modern bir şıklık oluşturmaktadır. Columbia Solar Chill Hat Şapka sıcak yaz günlerinde koruyucu, serinlemeye yardımcı, her yerde kullanabileceğiniz konforlu bir üründür. Kullanılan Omni Wick, Omni Shade ve Omni Shade Sun Deflector teknolojileri güneşe karşı kendinizi güvende hissetmenizi sağlar.

Yenilikçi tarzı ve çarpıcı detayları ile sporseverlerin beğenisini kazanan Columbia, özel olarak ürettiği Columbia Solar Chill Hat Şapka ile yine tüm beğenileri topluyor. Siz de Omni-Wick™ ile nem kontrolü Omni-Shade™ ile 50 faktör güneş koruması Omni-Shade Sun Deflector ile güneş ışınlarını geri yansıtma, ayarlanabilir arka bant Trekking, hiking, su sporları, sahil kenarı ve şehirde günlük kullanım için ideal bir ürün olan Columbia Solar Chill Hat Şapka modeline Columbia güvencesi ve kalitesi ile online spor mağazası Barcin.com'un kapıda ödeme, kredi kartına taksit, iade ve değişim seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.