Columbia Vent Fly™ Kadın Spor Ayakkabı

#BL4525-053

849.90 TL 589.90 TL

İndirimli fiyat avantajı stokla sınırlıdır. Tükenmeden almak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 36.5
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Columbia Vent Fly Kadın Spor Ayakkabı

Outdoor deneyimlerinizi keyifli ve pratik bir hâle getiren Columbia; arazi tipi farketmeksizin her zeminde kullanabileceğiniz mükemmel Colombia Vent Fly Kadın Spor Ayakkabı modelini beğeninize sunar. Yenilikçi teknolojilerle donatılan Colombia Vent Fly kadın spor ayakkabı,Techlite teknolojisi ve Omni Grip teknolojisi ile ayakkabıyı farklı yüzeylerde güvenle kullanma konforu sunar.

Darbe Emici Techlite Teknolojisi

Colombia Vent Fly kadın spor ayakkabıda kullanılan Techlite teknolojisi, özel olarak formüle edilmiş malzemesi sayesinde koruma ve dayanıklılığı en üst seviyeye çıkarır. Bu mükemmel teknoloji ile üretilmiş darbe emici taban, ayağa üstün konfor ve destek kazandırır. Outdoor yürüyüşleri yapmayı sevenler için tasarlanan ve Techlite teknolojisi ile hafifleyen ve çarpma şiddetini absorbe eden ayakkabı, outdoor severlere zevk alacakları keyifli yürüyüş deneyimleri sunar. Koşu ayakkabısı konforuna sahip olan Techlite, hafiliğinin yanı sıra kapalı hücre yapısı sayesinde çok daha çabuk ve kolay temizlenir. Outdoor yürüyüşlerde hem istikrarı hem de ayağınızı korur. Techlite teknolojisi trail, multisport, running ve hiking ayakkabılar için kullanılmıştır. Özel formüllü Techlite köpükler, hafiten de daha hafif performans sunmak için yenilenmiştir. Bu hafiflik daha özellikli fit, konforlu, destekli bir performans sağlar.

Sağlam Zemin Tutuşu Sağlayan Omni Grip Teknolojisi

Colombia Vent Fly kadın spor ayakkabıda kullanılan Omni Grip teknolojisi, çok yönlü zemin tutuş sistemi, özel olarak geliştirilmiş bileşenleri ve taban yapısı ile yürüyüşlerinizde emin ve güvenli adımlar atmanızı sağlar. Omni Grip teknolojisi sayesinde Colombia Vent Fly kadın spor ayakkabıyı farklı zeminlerde rahatlıkla giyebilirsiniz. Colombia Vent Fly kadın spor ayakkabının Omni Grip dış taban yapısı, arazi tipi fark etmeksizin kullanıcılara ihtiyaç duydukları her türlü zorlu yüzeyde mükemmel tutunma konforu sunmaya yardımcı olur.

Omni Grip Sınıfları

Patika: Colombia Vent Fly kadın spor ayakkabının sahip olduğu Omni Grip teknolojisi, çok yönlü taban alanları sayesinde tırmanmayı mümkün hâle getirir ve ileri tutunma alanı hızına ivme kazandırır. İnsanların ve hayvanların ayak izlerinin oluşturduğu düzensiz ve engebeli patika yollarda çok daha kolay yürümenizi sağlar.

Yürüyüş: Omni Grip, ileri tutunma alanı gevşek olan toprak zeminde mükemmel tutunma sağlar ve daha sağlam ve güvenli adımlar atmanıza yardımcı olur. Böylece gevşek toprak zemin üzerinde kaymadan ilerlemeniz kolaylaşır.

Kış: Omni Grip, yoğun karlı ve buzlu zeminlerde kompakt bir taban alanından yararlanırken, yumuşak ve toz hâlinde bulunan karlı zeminde de geniş bir tutunma alanından faydalanarak zemini kavrar ve daha sağlam bir basış konforu sunar.

Su: Omni Grip'in ıslak zeminlerde suyun ayakkabı tabanından atılmasını kolaylaştıran ve kalıplı küçük kesiklerden oluşan siped alanı, hem ıslak ve kaygan zeminde tutunmayı kolaylaştırır hem de çevre kuru yüzey alanı sağlam zeminlere tutunmanızı sağlar.

Üstük Teknik Özellikler

  • Colombia Vent Fly kadın spor ayakkabı, farklı zeminlerde kullanıma uygundur.
  • Techlite teknolojisi sayesinde hafiftir, darbe emici özelliğe sahiptir.
  • Techlite'nin kapalı hücre yapısı sayesinde ayakkabı kolayca temizlenir.
  • Omni Grip Teknolojisi ile donatılan ayakkabı, ıslak veya kuru, engebeli veya düz zeminde mükemmel zemin tutuşu sağlar.
  • Ayakkabının kordonları sayesinde ayakkabınız ayağınızla tam anlamıyla bütünleşir.
  • Ayakkabının nefes alan üst kısmı outdoor aktiviteniz boyunca ayağınızı ferah tutar.
  • Şık görünümüyle göz dolduran Colombia Vent Fly kadın spor ayakkabının arka kısmında şık Colombia logo baskısı yer alır.

Yenilikçi tarzı ve çarpıcı detayları ile Outdoorseverlerin beğenisini kazanan Columbia, kadınlara özel olarak ürettiği Colombia Vent Fly kadın spor ayakkabı ile yine tüm beğenileri topluyor. Siz de çok özel olan Colombia Vent Fly kadın spor ayakkabımodeline adidas güvencesi ve kalitesi ile online spor mağazası Barcin.com'un kapıda ödeme, kredi kartına taksit, iade ve değişim seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.