Columbia Zero Rules Short-Sleeve Kadın Tişört

#AL6914-010

299.90 TL 179.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen sepetine ekle ve ücretsiz kargo avantajından yararlan.

BEDEN: XS
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Columbia Zero Rules Short-Sleeve Kadın Tişört

Açık hava tutkusuna karşı koyamayan milyonların favorisi olan dünyaca ünlü spor markası Columbia, 1938 yılında kurulmuştur. Güvenilir marka olma başarısını ve inovasyona verdiği önemi yüksek başarıya ve pazar payına dönüştürmüştür. Ürünlerinde yenilikçi tekstil ve taban teknolojileri kullanan Columbia, her biri birbirinden işlevsel ve şık koleksiyon ürünleri ile doğanın çetin koşullarında bile (rüzgâr, nem, soğuk, ısı, doğrudan güneş ışını, haşere) yüksek koruma sağlar. Kendini sürekli yenileyerek geliştirir, ürünlerinde yüksek kumaş kalitesine odaklanır, bir ya da birden çok teknolojiyi aynı ürüne dahil ederek sağlamlığı, uzun ömürlülüğü ve yüksek memnuniyeti garanti altına alır. Ürünleri dünya çapında ilgi ve beğeni toplayan ünlü marka; yürüyüş, balıkçılık, avcılık, tırmanış, kamp, golf, kürek, koşu gibi dallarda olduğu kadar günlük geziler ve yürüyüşler için de ideal bir tercihtir. Columbia, ürünlerinde çok amaçlılığa olduğu kadar sportif şıklığa da önem verir.

Omni-Shade ile Etkin Güneş Koruması

Bu tişört ile güneşten korunmak, giyinmek kadar kolaydır. Columbia Zero Rules Short-Sleeve Kadın Tişört, güneşin yanıklara ve uzun süreli cilt hasarlarına yol açan zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlar. Sahip olduğu sıkı örgülü yapısı, UV emici ipliklere ve seramik yansıtıcılara sahiptir. Ultraviyole Koruma Faktörü (UPF) ne kadar yüksekse o denli yüksek koruma sağlanır. Omni Shade teknolojisinin sağladığı UV güneş koruması yüzdeleri UPF 30, 40 ve 50+ seviyelerindedir. Örneğin, UPF 30, güneş ışınlarının yalnızca 30’da 1 oranında geçişine izin verirken %97 oranında blokajını sağlar. Giysinizin koyu renklerde olması daha yüksek UV koruması gerektirir çünkü koyu renkler daha fazla UV ışını emer. Columbia Zero Rules Short-Sleeve Kadın Tişört'ün Omni-Shade performansı, ürünün ömrü boyunca devam eder. Columbia, bu teknolojiye sahip ürünleriyle Cilt Kanseri Vakfı’nın onayını da almayı başarmıştır.

Omni-Freeze Zero İle Üst Düzey Ferahlık

İnsan vücudu yüksek verimli bir soğutma sistemine sahiptir. Ter, teninizden buharlaştıkça ısıyı vücuttan uzaklaştırır. Fitil kumaşlar, yüzeyde homojen ter dağılımını sağlar ve kumaş daha hızlı kurur. Çeşitli kumaşlara eklenen mentol benzeri kimyasal kaplama gibi hile yöntemlerine rağmen çoğu spor teknolojisi mühendisi, vücudun doğal soğuma süreci üzerinde tam hakimiyet ve verimlilik sağlayamamışlardır. Columbia Sportswear tasarımcıları ise üstün bir soğutma teknolojisini keşfetmişlerdir. Columbia Zero Rules Short Sleeve Kadın Tişörtün testlerde, deneğin cildine temas ederken diğer malzemelerden yapılan tişörtlere göre 10 dereceye kadar daha soğuk olduğu kanıtlanmıştır.

Columbia Zero Rules Short Sleeve Kadın Tişörtün sahip olduğu Omni-Feeze kumaşındaki mikro mavi halkalar, özellikle yüksek yoğunluklu ve yüksek ısıya maruz kaldığınız aktiviteleriniz sırasında vücut ısısını düşürmek için terinizle kimyasal tepkimeye girerek çok sıcak günlerde bile kendinizi serin ve ferah hissetmenizi sağlar. Omni-Freeze Zero, tişörtünüzün cildinizdeki terden yararlanarak çalışan soğutma sistemini harekete geçirir. Cildinizden teri uzaklaştırıp buharlaştırarak rahatlamanızı sağlayan kumaşların tersine, Omni-Freeze Zero’nun dahil olduğu kumaşın etrafında soğutucu polimer mavi halkalar bulunmaktadır. Bu halkalar terlediğinizde nemle karşılaşarak genleşir, böylece daha fazla miktarda havanın tişörtünüzün etrafında dolaşmasına ve yüksek seviyede ferahlamanızı sağlar.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.