Converse Chuck Taylor Specialty FW14 High Kadın Spor Ayakkabı

#M9622C

329.00 TL 279.90 TL

İndirimi kaçırma, hemen sepete ekle.

NUMARA: 36
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Converse Chuck Taylor Specialty High Kadın Spor Ayakkabı

Kullanıcıları için sıradan bir ayakkabı markası olmanın çok ötesinde olan Converse, Chuck Taylor Specialty High Kadın Spor Ayakkabı modeli ile kadın fanları için efsane bir ürün daha sunuyor. Converse geleneğinin ikonik modelleri arasında bulunan Chuck Taylor Specialty FW14 High Kadın Spor Ayakkabı ürünü, kadınlar tarafından özel bir sempati ile benimseniyor.

Değişmeyen Klasik Akım: All Star
Adı basketbol ile özdeşleşen Converse, 1917 yılından beri All Star yıldız damgası ile değişmeyen spor ayakkabısı geleneğini sürdürüyor. 1932 yılından beri ise efsanevi basketbol oyuncusu Chuck Taylor imzası ile kullanıcılarının gönlünü fethetmeye devam ediyor. Marka tutkunları yıllar geçse de bu klasik akımdan asla vazgeçmiyor. İşte bu klasik akımın en sağlam parçalarından olan Cnverse Chuck Taylor Specialty High Kadın Spor Ayakkabı, bilekli kesimi ile retro modeller arasına girmeyi başarıyor. Tüm Converse All Star modelleri gibi son derece "cool" görünüme sahip olan ayakkabı, kullanıldıkça daha da değerli hale geliyor.

Klasikler Asla Ölmez
Klasik bilekli model Chuck Taylor Specialty High Kadın Spor Ayakkabı, son derece yalın tasarımı ile sadeliğin şıklığını konuşturuyor. Dünyanın en ikonik spor ayakkabısı olan Converse Chuck Taylor Specialty High Kadın Spor Ayakkabı, her seferinde yeniden doğuyor. Son derece minimal olan tasarım, kültürel özgünlüğünü koruyor. Kuşaklar boyu aynı heyecanla giyilen Converse All Star, marka kimliğini kullanıcıların tarzı ile buluşturuyor.

Hafiflik Sağlamlık Esneklik
Yılların eskitemeyeceği Converse ayakkabılar, giyildikçe göze daha hoş geliyor. Son derece kaliteli malzemelerden üretilen model, yıldızlı ambleminin hakkını veriyor. Ayakkabının kanvas bez kumaşı, kolaylıkla yıpranmıyor. Esnek olmakla beraber son derece hafif bir yapıda olan Converse Chuck Taylor Specialty High Kadın Spor Ayakkabı, ayakta yokmuşçasına rahatlık sağlıyor. Ayakkabı bağcıklarının girdiği halkalar ile yanlarda bulunan metal halkalar, ayakkabının nefes almasını sağlıyor. Kauçuk malzemenin vulkanize edilmesi ile daha da sağlamlaştırılan ayakkabının tabanı, yüksek oranda dayanıklılık sağlıyor.

Zamansız Tasarım
Her dönemin favori ayakkabısı olan Converse, kullanıcılar tarafından daima övgüyle karşılanıyor. Boğazlı Converse modeller arasında, açık ara en favori model olan Converse Chuck Taylor Specialty High Kadın Spor Ayakkabı'nın minimal tasarımına mavi All Star damgası ile Chuck Taylor imzası eşlik ediyor. Kanvas kumaşın özel dokusu, ayakkabının sportif havasını belirginleştiriyor. Ayak bileğine kadar yükselen bağcıklar ise klasik 'basketbol' konseptini güçlendiriyor.

Ayakkabının lastik burnu modelin ikonik temasını yansıtırken, aynı zamanda ayağı korumaya yardımcı oluyor. Beyaz taban ortasından geçmekle birlikte, buruna kadar devam eden ve burun kısmını da çevreleyen siyah çizgi, tasarıma zarif bir dokunuş katıyor. Ayakkabının topuğunda yer alan siyah yıldızlı Converse All Star logosu, markanın orijinal kimliğini sergiliyor.

Çok sevilerek giyilen Converse Chuck Taylor Specialty High Kadın Spor Ayakkabı öğrenciler, sporcular, sanatçılar ve pek çok yetişkin tarafından tercih ediliyor. Kadınların özel ilgi ile satın aldığı model, tüm sportif kıyafetlerin altında rahatlıkla kullanılıyor. Marjinal kombinleri sevenler, bu gözde ürünü klasik kıyafetleri altına da yakıştırıyor. Rahatlığı ile de son derece popüler olan ürün, son dönemlerde gelinliklerin altına bile giyiliyor.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın. 
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.