Greyder K3BB0610 Kadın Bot

#3K3BB0610

199.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen sepetine ekle ve ücretsiz kargo avantajından yararlan.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Özellikle kış aylarında yapacağınız outdoor aktiviteleri için kullanışlı olan Greyder kadın bot modeli, kışın her türlü zor hava koşulları ile uyumludur. Outdoor veya günlük tercihlere uygunluğuyla kullanışlı bir yapıya sahip olan Greyder kadın bot modeli, klasik tasarımıyla da göz dolduruyor. Zor hava koşulları altında su geçirmez yapısı ve kaymaz tabanıyla koruyucu bir özelliğe sahiptir.

Yüksek Dayanıklılık

Greyder kadın bot sahip olduğu kauçuk dış taban kendisini dayanıklı kılan sert ve sağlam bir taban yapısına sahiptir. Bununla birlikte zor hava koşulları altında kaymaz ve ısıyı muhafaza ederek, botun aşağıdan soğuk almasını engeller. Sert bir yapıda olan kauçuk dış taban dışarıdan kesinlikle su geçirmemekte ve dayanaklı yapısıyla karlı, yağmurlu gibi zor hava koşullarına meydan okur. Kaymaz yapısı ve sert zeminiyle her türlü kış koşuluna uygundur.

Şık ve Klasik

Klasik bir bot modeli olarak bilinen Greyder'in bu modeli, sahip olduğu bilek detayı,bağcıklı kapanış gibi özelliklerle klasik yapısını şık detaylarla süslemektedir ve bağcıklı kapanış ile ürün kullanımını kolaylaştırmaktadır. Yan yüzlerinde bulunan 4 sıra dikiş izi ise bu klasikliği gene zarif bir şekilde süslemekte ve dayanıklılığını artırmaktadır.

Zorlu Zeminlere Uygun

Zor hava koşulları altında kullanılmak amacıyla üretilmiş olan Greyder kadın bot modeli, kış günlerinde yapacağınız dağcılık, yürüyüş gibi outdoor aktivitelerinde kaymaz, dayanıklı ve su geçirmez özelliğiyle hemen hemen her türlü darbeye ve engele dayanıklıdır. Kauçuk dış taban sert bir yapıda olduğundan botun aşağıdan veya taban kenarlarından soğuk almasını engeller ve böylelikle botun iç ısısını muhafaza ederek kullanıcıların zor hava koşullarından etkilenmelerini önler.

Yalnızca kış mevsiminde yapacağınız outdoor aktiviteleri için değil, günlük şehir içi kullanım için de fazlasıyla uygun olan Greyder kadın bot modeli, sahip olduğu şık ve klasik görünümüyle kullanıcılarına bir botun hem dayanıklı hem de estetik olabileceğini ispat eder niteliktedir. Bunun dışında yaygınlaşan park yürüyüşler, geziler ya da şehir içi outdoor olarak da bilinen aktiviteler için de kullanışlı olan bu bot sahip olduğu kauçuk dış taban sayesinde, karlı veya yağmurlu yüzeye karşı tamamen dayanıklı olup, kaymaz ve su geçirmez bir yapıya sahiptir.

Klasik bir görünüme sahip olan bot, bilek detayı ile süslenerek şık bir görünüm sunmaktadır. Yan yüzlerinden geçen yatay dikişler ve arka yüzden eğimli olarak inmekte olan dikey dikişler ise botu hem sağlam ve dayanıklı hem de şık kılmaktadır. Kolay bir şekilde bağcıklı kapanış özelliğine sahip Greyder kadın bot modeli %100 deri olup, sert ve dayanıklı kauçuk dış tabana sahiptir.

Diğer Özellikler

  • Zorlu hava koşullarına uygun.
  • Ayakkabının ayağınızı sıkıca sarmasını sağlayacak ve kolay bağlanabilir bağcıklı kapanış.
  • Kauçuk dış taban sayesinde sert ve dayanıklı bir yapıya sahiptir, hiçbir yüzeyde kaymaz ve hiçbir koşulda su geçirmez.
  • Zor hava koşulları altında bile ayağınızın ısısını muhafaza eder ve soğuğun girmesine müsaade etmez.
  • Sahip olduğu klasik duruşu şık bir bilek detayı ile süslemektedir.
  • Her türlü zorlu koşula uygun olan Greyder kadın bot modeli, şehir içi ve şehir dışı outdoor aktivitelerine uygundur.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.