Gymstick Telescopic Pilates Barı

#AKSQQQGYM014

439.90 TL 329.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

BEDEN: STANDART
ÜCRETSİZ KARGO

99 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Spor destek ürünleri arasında Gymstick Telescopic Pilates Barı evinizde çok rahat kullanabileceğiniz bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Ergonomik yapısıyla ürün, ağır ekipmanlara ihtiyaç duymaksızın keyifli bir biçimde sporunuzu yapmanıza imkan tanıyor. Gymstick, pilatesin bir çok hareketinde size eşlik edip öte yandan tarzınızı ve sağlıklı bir biçimde formunuzu en ideal bir biçimde yansıtmanıza yardımcı oluyor. Modern hayatın sağladığı konfor sebebiyle, günlük aktivitelerimiz eskiye oranla çok daha azaldığı biliniyor. Pilates barı, özellikle ofis ortamlarında masa başı yapılan işlerde, çok az hareket etmekten kaynaklı oluşabilecek sağlık problemlerini önlemenize yardımcı oluyor. Duruş bozuklukları, eklem ağrıları, bel ağrıları, stres, ve fazla kilolarınızdan Gymstick ile düzenli egzersiz yaparak kurtulmanız mümkün oluyor.

Ergonomik Kullanım Özellikleri ile Yaşam Kalitenizi Yükseltiyor

Ürün, yaşam kalitenizi yükseltmek ve arzu ettiğiniz ideal ölçülere ve kiloya ulaşmak için son derece uygun bir spor aleti olarak ön plana çıkıyor. Uzayıp kısalabilen teleskopik yapısı ile herkesin kolaylıkla kullanabileceği alet, keyifli bir spor deneyimi için tercih ediliyor.Ürünün hafif olması tercih edilmesinin en önemli özelliklerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Öte yandan sökülebilir barı ile oldukça kolay taşınabilir ve saklanabilir olması kullanıcıları cezbeden bir diğer özelliği arasında yer alıyor. Pilates barı, taşıdığı özellikleri ile bir yandan incelip yağ yakarken diğer yandan kendinizi formda hissetmenize olanak tanıyor. Açılır kapanır olma fonksiyonu sayesinde zaman ve mekan kısıtlaması olmadan dilediğiniz yere kolayca taşınabilirliği kullanıcılar tarafından beğenilen özellikler arasında yer alıyor.

Pratik ve Kolay Taşınabilir Özelliği

Bir kondisyon aleti olarak harika dizaynıyla göz dolduruyor. Bir spor aleti için en sade ve en mükemmel kombinasyonu sağlayarak tüm pilates hareketlerini kolay ve doğru bir biçimde gerçekleştirmenize imkan tanıyor. Ölçülerinin oldukça ideal olduğu alet tüm bu özellikleriyle kullanıcılar tarafından tam not almayı başarıyor.

Gymstik ile Her Yerde Spor Yapma Özgürlüğü

Tüm dünyada kabul edilmiş olan ve sporseverler tarafından tercih edilen Gymstick tek bir ürün ile tüm kasların çalışmasına olanak sağlıyor. Kısacası bir spor salonunda olması gereken hemen hemen tüm aletlerin fonksiyonunu tek bir alet üzerinde toplamayı başarıyor.

Kullanıcılar Gymstick spor aleti ile bedenin tüm kaslarını uygun bir biçimde aynı anda çalıştırmayı başarabiliyor. Vücudunuzun esnemesine, kaslarınızın gelişmesine ve fit bir vücut yapısına sahip olmanıza yardımcı oluyor. Spor yaparken doğru kasların çalışmasının sağlayarak kurallara uygun ve sağlıklı bir biçimde uygulanmasına imkan tanıyor .

Vücudunuzun dengesini, estetik duruşunu, esnekliğini ve en önemlisi kendinizi iyi hissetmenizi sağlaması sebebiyle ürün kullanıcılar tarafından beğeni topluyor. Pilates barı her yaşa uygun oluşuyla geniş bir kitleye hitap ediyor.

Aynı zamanda pilates bant ipinin gerginlik seviyesi, kişiye göre ayarlanabilir lastik bant özelliği sayesinde istenilen ayarları sağlayabilme özelliği de taşıyor.

Kullanım alanının oldukça geniş olduğu Gymstick, pilates hareketlerinin çok büyük bir kısmını tek başına yapmanıza olanak sağlıyor. Herkesin rahatlıkla kullanabileceği Gymstick Telescopic Pilates Barı ile istediğiniz vücut ölçülerine sahip olmak kolaylaşıyor. Bacak, kalça, basen, karın ve kol bölgenizde ki kasları tek tek çalıştırarak göz alıcı ve fit bir vücuda sahip olmanıza imkan tanıyor.

Çok sayıda egzersizi gönül rahatlığıyla uygulayabilme olanağı tanıyor. Ayakta oturarak uzanarak veya çömelerek yapılan tüm egzersizlerde taşınabilir Gymstick ile spor salonlarına gitmenize gerek kalmadan istediğiniz zaman ve tek bir yere bağlı kalmanıza gerek kalmayarak kullanılabiliyor. Siz de evinizin konforunda formunuzu ve tarzınızı rahatlıkla koruyabilirsiniz.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.