Harley Davidson 025M0317 Estes Erkek Bot

#025M0317-B23

379.00 TL 269.90 TL

Kapıda ödeme seçeneğiyle satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Özgürlüğüne ve rahatlığına önem verenlerin seçimleri arasında yer alan Harley Davidson Bot, sokak modasına sağlam bir ruh kazandırıyor. Metropol hayatına ve bir anda değişen iklim koşullarına karşı dayanıklılığın ayaklarınızdaki varlığı kendinize olan güveninizi arttırıyor. Harley Davidson motosiklet kültürü bir yaşam tarzını ifade ediyor ve özgürce yaşamak anlamına geliyor. Harley Davidson bot modelleri ise bu yaşam tarzına uyum için tasarlanıyor. Böylece bir çift Harley Bot, stil özgürlüğüne ve ifade özgürlüğüne dönüşüyor .

Kauçuk Dış Taban ve Güçlü Zemin Tutuşu

Taban bir ayakkabıda en önemli kısmı oluşturuyor. Kauçuk, ayakkabı tabanının zor hava koşullarına ve zamana karşı dayanıklılığını ve gücünü temsil ediyor. Harley Davidson kauçuk dış taban yüksek aşınmalara karşı yüksek dayanma performansı gösteriyor. Kimyasal etkilere karşı dayanıklılığı da Harley kauçuk tabanı kullanışlı kılan özellikler arasında yer alıyor. Ağır hizmet amaçlı askeri botların ve teknik hizmet amaçlı güvenlik ayakkabılarının tabanlarında kullanılan kauçuk, Harley Davidson botlara da güçlü bir taban formu sağlıyor.

Taban malzemelerinin fiziksel kuvvetlere karşı dayanıklılıklarını tespit etmek için birtakım testler uygulanıyor. Kopma dayanımı testi, derinin çekme kuvveti altındaki davranışlarını ölçüyor. Bu testlerden geçen Harley botlar zorlu sürüş şartlarında kullanıma hazır hale geliyor. Harley Davidson Botlar’ın sunduğu zor hava koşulları ile uyumu, ıslak zeminde direnci, yağışlı havalarda güvenli kullanım performansı ile dikkat çekiyor. Kayma direnci, bükülme ya da esneme direnci, aşınmaya karşı yüksek dayanma kapasitesi sağlayan kauçuk dış tabanla Harley botlar asi ve güçlü özelliklerini katlayarak aşıyor.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.