Hummel Stadion CO Kadın Spor Ayakkabı

#63668-8578

189.95 TL

Peşin fiyatına 6 taksit ve ücretsiz iade/değişim imkanıyla satın almak için sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Hummel Stadion Kadın Spor Ayakkabı

Hummel Stadion kadın spor ayakkabı rahatlığını her adımda hissedebileceğiniz ve sportif tarzınızı şıklıkla birleştirebileceğiniz mükemmel bir tasarıma sahiptir. İkonik Hummel logosu ve süet üst yüzey günlük kıyafetlerinize uyum sağlarken, yumuşak iç yüzey hafif tempolu antrenmanlarınızdan yüksek verim almanızı sağlar. Hummel spor ayakkabı kalıpları; iç tabanlık, yaka ve dil bölmesi, dış taban-zemin özelliklerinde konforu ön planda tutarak ayak sağlığınızı korur ve uzun ömürlü kullanım için idealdir. Aynı zamanda hem dayanıklı hem de hafif olan Stadion'u özel kılan; ayağınızı üst ve alt kısımlardan ayrı ayrı destekleyerek ayak hareketlerine tamamen uyum sağlayan yastıklı yapısıdır. Stadion serisi, dokuma yapısı, taban kalitesi, taban malzemesi, ayağınızı zorlamayan hafif yapısı ve esnekliği ile diğer spor ayakkabı çeşitlerinden ayrılan eşsiz özelliklere sahip.

Tekstil ve Süet Bir Arada

Hummel Stadion kadın spor ayakkabı; ön, üst ve arka bölümlerde kullanılan süet ile şık bir görüntü oluştururken günlük kullanım rutininiz, kısa mesafe yürüyüşleriniz için oldukça kullanışlıdır. Ayağınızın hava almasına fırsat veren pamuklu iç yüzey; ayağınızda yumuşak bir his bırakarak ayaklarınızın şeklini alır. Hafif dolgulu yaka ve dil kısmı ise bileklerin kolay hareket etmesine yardımcı olur ve kaslarınızı serbest bırakır. Böylece, ayaklarınızın hareket kabiliyeti kısıtlanmıyor. Hummel kadın spor ayakkabı modellerinden olan Stadion, tarzınız ne olursa olsun rahatlığı ayaklarınıza getirir.

Hafiflik ve Dayanıklılık İçin Kauçuk Taban

Hummel spor ayakkabı modelleri; günlük, düzenli kullanım ihtiyacınıza cevap verecek kauçuk teknolojisi ile üretilmiştir. Kauçuk dış taban ayaklarınızı ve ayakkabınızı dış etkenlerden korumaya yardımcı olur. Tasarımın eklem bölgelerinde dikişlere yoğunluk vermesi ise yırtılma ve kopmalardan kaynaklanan deformasyonu engeller. Kauçuk tabanın düşük yoğunluğu hafiflik sağlarken, zikzak desenli tasarım zemini tam olarak kavrayarak kayma ve sürtünmeden oluşan hasarı en aza indirir. Oldukça hafif olan ayakkabı, tekstil iç yüzey özelliği ile birleşerek adeta ayağınızda yok gibi bir his bırakır.

Hareket Özgürlüğü

Hummel Stadion kadın spor ayakkabı, ayağınızın şeklini alarak dokusu ve taban yapısı ile ayağınızı sarması için tasarlanmıştır. Dil ve yaka kısmına eklenen hafif dolgu, bileklerinizin hareketini destekler. Dilin aşağı kaymasını engeller ve ayak bileği eklemleriniz üzerine baskı yapmadan ayakkabının sabit bir konum almasını sağlar. Orta tabanda bulunan yumuşak köpük, ayağınızın kıvrımlı yapısına uyum sağlayarak her adımınızda rahatlık sağlar, uzun yürüyüşlerde oluşan taban ağrılarının önününe geçer. Hem spor yaparken hem de günlük kullanım esnasında ayağınız ile bütünleşerek her adımınızı sizin için esnek ve sağlıklı hale getirir. Stadion, bağcıklı kapanışıyla ayağınızı sarar ve ayakkabının her hareketinizde size göre şekil almasına olanak verir.

Hummel spor ayakkabıları, göze hitap etmesi, sporda ve günlük kullanıma uygun olması, dayanıklı materyallerden üretilmesi nedeniyle çok yönlü kullanım için idealdir. Sade tasarım tüm ihtiyaçlarınıza cevap vererek günlük işlerinizi kolaylaştıran rahatlığı hissetmenize yardımcı olur.

Hummel Stadion Kadın Spor Ayakkabı Diğer Özellikleri:

- Şıklığı ve konforu bir arada sunar.

- Unisex ve klasik tasarımı günlük yaşantınıza uyum sağlar.

- Süet ve tekstil bir arada kullanılarak yumuşak doku özelliği korunmuştur.

- Tekstil iç taban adımlarınızı sert yüzeyden korur.

- Yaka ve dil kısmında bulunan yastık, bilek hareketinizi engellemez ve adımlarınızı destekler.

- Yumuşak orta taban köpüğü bir yastık gibi tabanınızı sarar.

- Dış tabanın kauçuk ve zikzaklı yapısı dayanıklılık ve uzun ömürlü kullanım sağlar.

- Bağcıklı tasarım sayesinde ayakkabının ayağı tam sarması sağlanır.

- Rahat bilek yapısı hareketinizi kısıtlamaz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.