New Balance WL220 Kadın Spor Ayakkabı

#WL220TF

295.00 TL 209.90 TL

Ücretsiz kargo ve ücretsiz iade/değişim avantajıyla satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

New Balance WL220 Kadın Spor Ayakkabı

1970'li yıllardan beri özel bir ayakkabı üreticisi ve önde gelen küresel spor ürünleri üreticisi olmayı başaran New Balance, günlük sporcuların ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. New Balance üstün ayakkabı ve spor giyim üreticisi olmasının yanı sıra ürünlerinin her bedene ve kalıba uyacak şekilde tüm gün ayakta çalışan insanların ayak rahatlığını düşünerek üretmeye devam ediyor. Ürünlerinde teknolojiyi ve şıklığı birleştirmeyi başaran New Balance kadınların gün içerisinde tarzını yansıtmasında büyük öncülük ediyor.

Özellikle retro ayakkabı tasarımlarıyla dikkat çeken New Balance ayakkabı tasarımcıları yeni ürünü New balance GW500 Kadın Spor Ayakkabı ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. New Balance 500 modeli, günlük hayatta rahatlığı tercih edenler için ideal bir Lifestyle/Günlük Yaşam spor ayakkabısı olmasıyla dikkat çekiyor. Özellikle ayakkabının süet malzemeden yapılmış olması ayakkabıya hem klasik görünüm kazandırıyor hem de günlük kullanım için büyük alternatif oluşturuyor. Ayakkabının üst kısmındaki örgü saya arasındaki süet geçişleri sayesinde ayakkabının şeklinin bozulmasını önleyerek uzun süreli kullanıma olanak sağlıyor ve geçişlerdeki gölge motifleri ayakkabıya hoş bir görünüm kazandırıyor. New Balance 500 modeli klasik retro stili günlük kullanım ayakkabısı,bizleri stil sahibi bir görünüş ve dayanıklı bir yapıya kavuşturuyor. Bununla birlikte ayakkabı üzerindeki renk geçişleri ayakkabıya daha canlı bir hava katarak daha dinamik bir görünüm ortaya çıkarıyor.

Günlük kullanım ayakkabısı konusunda zorluk yaşayan kadınlar için büyük alternatif oluşturan New Balance, ayakkabılarında son teknolojiyi de kullanmaktan geri kalmıyor. New Balance’ın tüm modellerinde olduğu gibi konforun ön planda tutulduğu ayakkabının tabanı gün boyu kullanıma uygun olarak tasarlanıyor. Özellikle ayakkabının iç kısmında bulunan yumuşak ve nefes alabilen kumaş astar sayesinde ayaklarınızın gün içerisinde yorulmadan daha sağlıklı muhafaza edilmesinde büyük rol oynuyor. Bunun yanı sıra ayakkabının alt kısmında bulunan köpük yastıklı ayak tabanı sayesinde hem merdiven ya da yokuş çıkarken ayağınıza binen yükü en aza indirgiyor hem de her türlü zeminde kullanma olanağı sağlıyor. Bu yeteneğini ayakkabının tabanında kullanılan Waffle taban teknolojisinden alarak, bu özelliği sayesinde kullanıcılarına sağlıklı ve rahat yürüyüş garantisi veriyor. Ayakkabının orta tabanında bulunan hafif ve darbe emici taban gün içerisinde ayaklarınızın daha rahat bir zeminde yürüme hissini kullanıcılarına hissettiriyor.

Ayakkabının iç kısmında bulunan yastıklı dil ve yakası ile birlikte ayarlanabilir dokuma bağcıkları, ayakkabının ayağınızı daha iyi kavraması için özel olarak üretiliyor. Ayakkabının topuk kısmından uç kısmına kadar uzanan kauçuk taban koruması, ayakkabının uç kısmının daha sağlam ve darbelere karşı dirençli olmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra ayakkabının yastıklı bilek tutuşu ve topuğa dalgalı olarak uzanan ayak tabanlığı sayesinde ayağınızı bilekten parmak ucuna kadar konforlu bir ayakkabı deneyimi yaşamanızda yardımcı oluyor. Günlük kullanımın yanı sıra özellikle 1. ve 2. seviye koşucuların spor yaptıkları süre zarfı boyunca karşılaştıkları zorlukları düşünerek tasarlanan New balance 500 spor ayakkabı kullanıcılarına sunduğu konforla göz doldurmaya devam ediyor.

Retro görünümü konforla buluşturmasının yanı sıra spor yapmayı sevenler için de tasarlanmış olan New Balance 500 birbirinden güzel renk seçenekleriyle sizi bekliyor.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.