New Balance WL574 Kadın Spor Ayakkabı

#WL574LCS

525.00 TL

Stoklar tükenmeden hemen sepetine ekle ve ücretsiz kargo avantajından yararlan.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Son zamanlarda hemen hemen herkes, klasik veya spor giyinmelerine bakmadan spor ayakkabılarını kombinlerine büyük bir cesaret ile uydurmayı başarıyor. New Balance markasının klasikleşmiş ve vazgeçilmez modellerinden biri olan 574 yeni sezon koleksiyonu Surf Pack spor ayakkabısı da sizlerin her türlü kombinini tamamlayabileceği gibi gün boyu hiçbir şekilde ağrı veya sıkıntı hissetmemenizi de sağlıyor.

Gün Boyu Rahatlık

574 yeni sezon koleksiyonu günlük kullanım için oldukça uygun bir üründür. Ürünün kökeninine bakıldığı zaman ise William J. Riley adında bir garsonun saatlerce ayakta kalmak zorunda olan ancak ağrı çekmek istemeyen kişilere yönelik bir ayakkabı bulma isteğine dayanıyor. Bu neden ile günlük iş hayatında sıklıkla hareket etmek zorunda olanlara Surf Pack Spor Ayakkabısı hem şık hem de rahat olması sebebi ile oldukça yardımcı oluyor. 574 Surf Pack Spor Ayakkabınız ile işe yürüyerek gidebilir ve gün bitiminde ayakkabı değiştirme derdiniz olmadan spor salonunuza da gidebilirsiniz.

ENCAP Tamponlama Teknolojisi ile Dayanıklılık

574 Surf Pack Spor Ayakkabısı, dayanıklı tekstil materyalleri ile üretilmiştir. New Balance 574 Surf Pack Spor Ayakkabısı modelinde, ENCAP tamponlama teknolojisi kullanır. Encap®: Darbe etkilerini azaltmak ve yastıklama sunmak üzere geliştirilen ve poliüretan kaplı EVA malzemeden yapılan New Balance orta taban teknolojisidir. ENCAP orta taban teknolojisi ile gerçekleşen maksimum dayanıklılık sayesinde spor ayakkabınızı bir kere aldınız mı uzun süre boyunca eskimeden kullanabilme imkanına sahip olursunuz.

New Balance 574 Surf Pack spor ayakkabısının bir diğer önemli özelliği ise spor ayakkabılarının üretiminde EVA teknolojisinin kullanılıyor olmasıdır. New Balance 574 Surf Pack spor ayakkabısı oldukça doğa dostu bir üründür. EVA teknolojisi ile fosil yakıt rezervlerinin tükenmeye yaklaşmasından doğacak felaketlere ve nükleer teknolojinin doğanın ve insanın ekolojisine olan zararlarına engel olabilirsiniz.

Her Mevsim Kolay Kullanım

Eğer mevsimsel değişikliklere uygun olacak şekilde sürekli spor ayakkabı değiştirmek zorunda olduğunuzu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. New Balance 574 Surf Pack spor ayakkabısı, kauçuk dış taban içerir. Kauçuk dış taban aşınmaya fazlasıyla dayanıklıdır. Kauçuk dış taban özelliği sayesinde yaz kış her türlü havada ve mekanda korkmadan kullanabilirsiniz. Özellikle tüketiciler için yaz mevsiminde sıcak havalar yüzünden ayakların terlemesi ve terleme ile ortaya çıkan ayak kokusu en büyük sıkıntılar arasında gelir. Spor ayakkabısı alırken kullanılan ürünler bu duruma engel olabilmek adına önemli bir etken teşkil eder. New Balance, klasikleşmiş olan 574 Surf Pack Spor Ayakkabısında dış yüzey için nefes alabilirlik sağlayan file paneller kullanır. Bu file paneller, yazın sıcak havalarda ayağınızın havasız kalmasına engel olarak terleme ile ortaya çıkan ayak kokusuna engel olur. New Balance, 574 spor ayakkabısında iç yüzey için de kumaş taban kullanmıştır. Kumaş taban ayağınızın ayakkabı içerisindeyken ayağınızın şeklini alarak rahat etmenize yardımcı olur.

Sporcuların hızlı hareketleri sırasında ayağın ayakkabıdan çıkmasını önlemek için ayakkabının bilekten ayağı kavraması gerekir. New Balance, 574 yeni sezon koleksiyonunda bilek hareketlerini destekleyen yaka ve dil dolguları kullanır. Bu sayede korkusuzca hareket edebilirsiniz.

Kısaca söylemek gerekirse New Balance 574 yeni sezon koleksiyonu Surf Pack Spor Ayakkabısı sporcu olan olmayan herkesi tasarımı ve rahatlığı ile etkiliyor.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.