Nike Air B Full Zip Hoodie SS19 Kapüşonlu Çocuk Ceket

#AQ9500-010

299.90 TL 209.90 TL

İndirimli fiyat avantajı stokla sınırlıdır. Tükenmeden almak için hemen sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Air B Full Zip Hoodie Kapüşonlu Çocuk Ceket

Çocukların günlük kullanımına uygun olarak tasarlanmış Nike Air B Full Zip Hoodie Kapüşonlu Çocuk Ceket, hareket kabiliyetlerini kısıtlamaksızın, özgürce eğlenmeye devam edebilecekleri bir ürün. Yünlü iç kısmı ile soğuk havalarda üşümeden oyun oynamaya devam edebilecekleri gibi gerektiğinde fermuarlı ve kapüşonlu yapısı ile vücut ısılarını kontrol altında tutulabilirler.

Sıcak Tutan Fermuarlı Tasarım

Çocukların soğuk günlerde de üşümeden iç ve dış mekanlarda hareket edip eğlenmelerine olanak sağlayan Nike Air B Full Zip Hoodie Kapüşonlu Çocuk Ceket, tam boy fermuarı ile eğlenceyi yarıda bırakmaz. Rahat tasarımı ile ön plana çıkan ürün, oyun alanı boyunca atlayıp koşarken çocuğunuza hareket özgürlüğü sunar ve onu soğuk, rüzgar gibi dış etkenlerden korur. Gerektiğinde önünü tamamen açabileceğiniz tam boy fermuar koruma düzeyini ayarlamanızı sağlar. Bu sayede çocuğunuz üşümeden ve terlemeden eğlenmeye devam eder. Gerektiğinde kullanabileceğiniz kapüşonu da fazladan koruma sağlar.

Optimum Sıcaklık, Maksimum Rahatlık

Günlük kullanımı ile göz dolduran Nike Air B Full Zip Hoodie Kapüşonlu Çocuk Ceket; antrenman öncesi ve sonrası da güvenle kullanılabilir. Sıcak tutan yünlü iç yapısı sayesinde çocuklar soğuktan korunurken, sportif tarzlarını da yansıtabilirler. Özgün tasarıma sahip Nike Air B Full Zip Hoodie Kapüşonlu Çocuk Ceketinin esnek yapısı ve ön cepleri, kullanım kolaylığı sağlarken, iç kısmı ekstra yumuşak olan yünlü kumaş sıcak tutar. Manşetleri ve bel kısmı çocuklar için özenle tasarlanan, hareketlerini kısıtlamayan yapısı ile onları sıkmadan korumaya devam eder. Yumuşak yünlü kumaştan üretilen Nike Air B Full Zip Hoodie Kapüşonlu Çocuk Ceket, şık tasarım ve rahatlığı birlikte sunarken çocukların favori ceketi olmayı başarır.

Tarz Sahibi Çocuklar

Sporu ve hareketli oyunları seven çocukların üzerlerinden çıkartmak istemeyecekleri Nike Air B Full Zip Hoodie Kapüşonlu Çocuk Ceket, onları rahat ettirirken stillerini de yansıtıyor. Fitilli kenarları ve çizgili manşetleriyle nostaljik bir stildir. Fermuarın ucunda bulunan kumaş parça sayesinde kendi önlerini açıp kapatmaları da problem olmaktan çıkar. Nike Air B Full Zip Hoodie Kapüşonlu Çocuk Ceketin, geniş ön cepleri, görünümde güzel bir detay yaratırken; kullanım işlevselliğini de artırır. Yanlarında taşımayı sevdikleri ufak tefek eşyalarını bu ceplere koyabilecekleri gibi, üşüdüklerinde ellerini de korumalarına olanak sağlar.

Nike Air B Full Zip Hoodie Kapüşonlu Çocuk Ceket Genel Özellikleri

  • Günlük kullanımda ya da sportif etkinlikler öncesinde ve sonrasında tam boy fermuarlı yapısı kullanım rahatlığı sağlar.
  • Yumuşak yünlü kumaştan üretilen rahat tasarımı ile üşümeden eğlenmelerine olanak sağlar.
  • Kapüşonu ve fermuarı ile vücut ısısını kontrol etmenizi sağlar.
  • Sıkmayan manşet ve bel yapısı ise kullanım rahatlığı sunar
  • Kolayca açılıp kapanan fermuar ile giyip çıkartması kolaydır.
  • Kullanışlı, derin ön cepleri ile çocukların ellerini soğuktan ve rüzgardan korur.
  • Nostaljik stili ile göz doldurur.
  • %80 pamuk / %29 polyester kumaşı sayesinde makinede yıkanabilir.
  • Nike'ın bu tasarımı sayesinde çocuklar rahatça hareket ederken, soğuktan ve rüzgardan ideal oranda korunur.

Kullanım kolaylığı ve yarattığı tarz ile uzun süredir kullanımına devam edilen kapüşonlu ceketler, bugün bile her yaştan kullanıcının dikkatini çekmeye devam ediyor. Antrenman öncesi ve sonrası kullanılabileceği gibi günlük hayata da son derece uyum sağlamış Nike Air B Full Zip Hoodie Kapüşonlu Çocuk Ceket, hareketleri sınırlamayan tasarımı sayesinde maksimum konfor sağlıyor. İnanılmaz rahatlık, optimum ısı dengesi sağlayabilen fermuarlı yapısı, derin ön ceplerinin yanı sıra kapüşonu ile beğenilecek özellikler sunuyor. Stil ve performansı yansıtan tarzı ile her ortamda göz dolduruyor.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.