Nike Air B Pant SS19 Çocuk Eşofman Altı

#AQ9503-063

249.90 TL 169.90 TL

Kapıda ödeme seçeneğiyle satın almak için hemen sepete ekle.

BEDEN: S
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

Nike Air B Pant Çocuk Eşofman Altı

Nike'ın çocuklar için ürettiği eşofman modellerinden olan Nike Air B Pant Çocuk Eşofman Altı, günlük kullanım için oldukça ideal olan, rahat ve konforlu bir eşofman altıdır. Rahat tasarımı sayesinde gün içerisinde çocuğunuzun istediği gibi hareket etmesini sağlarken, yumuşak ve sağlıklı kumaş dokusu yüksek kalite ve konfor sunar. Nike Air B Pant Çocuk Eşofman Altı sadece kumaş dokusu değil tasarımıyla da oldukça beğenilen bir modeldir. Eşofman altının üst tarafı, bol olması nedeniyle oldukça rahattır. Ayak bileklerine doğru daralan kesim ise günlük kullanımın yanı sıra parkta, sporda ve sokakta maksimum hareket kabiliyeti sağlar.

Kaliteli Kumaş Dokusu ile Mükemmel Konfor

Nike Air B PantÇocuk Eşofman Altı, güçlü tasarım özelliklerinin yanı sıra kumaş dokusu ile de mükemmel bir konfor sunar. %80 pamuk ve %20 polyesterden oluşan eşofman kumaşı, yünlü dokusuyla özellikle kışın oldukça sıcak tutar. Yumuşak ve esnek kumaş, günlük kullanımda hareket özgürlüğü sunarken, elastik bel bandı rahatlıkla kişiye özel olarak ayarlanabilir. Bu da bel kısmının bol ya da dar gelmesi gibi kullanımda rahatsızlık veren ergonomik sorunların önüne geçilmesini sağlar. Yan cepleriyle de son derece kullanışlı olan bu şık eşofman altının cep içi eklem tarafı %100 pamuktan üretilmiştir. B Pant Çocuk Eşofman Altı günlük kullanım için oldukça ideal ve rahat bir modeldir. Çocuğunuzun gün içerisinde rahat etmesine büyük katkısı olan bu özel model, sokakta ya da evde oyun oynarken, spora giderken, dinlenirken ya da hareket halindeyken severek kullanılabilir.

Çok Yönlü Kullanım Avantajı

Nike Air eşofman altı kumaş ve tasarım özelliklerinin yanı sıra çok yönlü kullanılabilmesiyle de dikkat çekiyor. Son derece işlevsel olan bu eşofman altı, günlük kullanımın yanı sıra rahatlığı sayesinde farklı etkinliklerde de tercih edilebilir. Nike Air B PantÇocuk Eşofman Altını giyen çocuğunuz, sokakta oynarken, farklı spor dallarında antrenman yaparken ya da evde vakit geçirirken maksimum konfor ve rahatlık deneyimler. Dar kesimi sayesinde hareket özgürlüğü sunan model, aktif ve hareketli çocukların rahat etmesi adına tercih edilebilir. En çok tercih edilen çocuk eşofman altı modellerinden olan B pant, çocuğunuzun vücut hatlarına tam olarak uyum sağlar. Hafif kumaşı, modern tasarımı ve fonksiyonel kullanımı ile öne çıkan model, konfor ve kaliteyi bir arada sunar.

Estetik Tasarım ve Pratik kullanım

Nike Air B PantÇocuk Eşofman Altı tasarımıyla da beğeni toplayan bir modeldir. Üst kısmı bol, alt tarafı ise dar kesim olan model, özellikle aktivite esnasında yüksek performans elde etmeyi sağlar. Dar alt kesim, spor ayakkabı kısmını öne çıkararak çok daha hoş bir görünüm elde edilmesine de imkan verir. Şık tasarımına ilave olarak Nike Air logosu ile de göz dolduran model, geleceğin sporcu adaylarından olan çocuğunuzun hem işlevsel hem de estetik bir eşofmana sahip olmasını sağlar. Eşofman altının işlevsel olmasını sağlayan en önemli faktörlerden biri de makinede kolaylıkla yıkanabilen bir kumaşa sahip olmasıdır. Yünlü kumaş makinede zarar görmez ve kolay kolay yıpranmayan bir dokuya sahiptir. Bu şekilde gün içerisinde kirlenebilen eşofman altı kolaylıkla temizlenir.

Nike Air B Pant Çocuk Eşofman Altının Öne Çıkan Özellikleri

  • Rahat ve konforlu bir kesime sahiptir.
  • Yünlü kumaşı sıcak tutar.
  • Kordonlu elastik bel bandı istenen bedene göre ayarlanabilir.
  • %80 pamuk, %20 polyesterden üretilmiştir.
  • Makinede yıkanabilir.
  • Günlük kullanımın yanı sıra çeşitli aktivitelerde de kullanılabilir.
  • Yan cepleri vardır.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.