Nike Air Fleece Top Çocuk Swearshirt

#BV2703-133

269.90 TL 179.90 TL

Kredi kartına vade farksız 6 taksitle satın almak için hemen sepete ekle.

BEDEN: XS
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Air Fleece Top Çocuk Swearshirt

Dünya'nın spor arenasındaki dev markası Nike, 7'den 70'e her yaş grubuna yönelik kaliteli, konforlu ve donanımlı giyim ürünleri sunmaya devam ediyor. Nike Air Fleece Top çocuk sweatshirt, Air farkıyla tasarlanan keyifli bir ürün olarak öne çıkıyor. Tasarladığı ilgi çekici ürünlerle çocukların kalbini fethetmeyi başaran marka, Air'ın 40.yılını sweatshirt desenine yansıtarak kutluyor. Ürünün yumuşak dokusu ve donanımlı detayları çocukların üzerlerinden çıkarmak istemeyecekleri özellikler barındırıyor. Çocukların okulda, dershanede, spora giderken, antrenman çıkışında, arkadaşlarıyla oyun oynarken kullanabilecekleri ürün onlara konfor, esneklik ve sıcaklık vadediyor.

Nike Air ile 40 Yıldan Fazla

Nike Air Fleece Top çocuk sweatshirt, hareketli çocukların rahatça koşup oynamalarını mümkün kılıyor. Öndeki Nike Air logosu marka gücünü belirginleştirirken sade tasarımı her tür pantolon, eşofman altı, tayt ve etekle uyum sağlıyor. Kız çocuklarının günlük kullanımına uygun olan Nike Air Fleece Top çocuk sweatshirt'ün yumuşacık yünlü yapısı sıcaklık ve konfor sunuyor. Bahar aylarında tek başına kışın ise mont ve paltoların içinde kullanılabilen üst fonksiyonellik ve tasarımı aynı potada buluşturuyor. Fitilli yaka, bel ve manşetler çocukların hareketlerine rahatlık katarken, önde yer alan cep küçük eşyalarını taşımalarını mümkün kılıyor.

Yumuşak ve Rahat Stil

Nike Air Fleece üst giyimin yumuşak yünlü yapısı kullanıcıyı rahat ettiriyor. Nike Air Fleece Top çocuk sweatshirt modelinin kol ve cepte kullanılan hafifçe esnek örgü kumaşı sıcaklık ve rahatlık sunarken tasarıma da hava katıyor. Örgü kumaşın esnek yapısı çocukların daha özgür hareket etmesini olanak sağlıyor. Modelin ön ve arka kısımlarında kullanılan ekstra yumuşak iç kısmı sıcaklık ve rahatlığı çocuklarla buluşturuyor. Fonksiyonel özelliklere sahip tasarımda çocuklar için gerekli her tür donanım mevcut. Metalik Nike Air logosu modelin sadeliğine iddialı bir vurgu yaparak ürünün ilgi çekiciliğini artırıyor.

Kalite ve Havalı Tasarım Bir Arada

Nike Air Fleece Top çocuk sweatshirt modelinin gövde bölümü %80 pamuk, %20 polyesterden, paneller ve fitil kısmı %98 polyester ve %2 spandeks kumaştan üretiliyor. Nike Air Fleece Top çocuk sweatshirt, olabildiğince hafif bir yapıya sahip olduğundan çocukların hareketlerine engel olmuyor ve üzerlerinde ağırlık yaratmıyor. Yünlü yumuşak kumaş, ön ve arka bölümündeki ekstra yumuşak iç kısım kullanıcılara büyük konfor sağlıyor. Kollarda ve cepte kullanılan hafifçe esnek örgü kumaş da çocukların rahat hareketini olanaklı kılıyor. Yaka, manşet ve bel kısmındaki fitili detaylar tasarıma görsel olarak zenginlik katarken kullanım kolaylığı da sağlıyor. Ürün, kullanım kuralları dahilinde çamaşır makinesinde yıkanabiliyor. Çocuklarınız ürünün her detayına bayılacak.

Nike Air Fleece Top Çocuk Sweatshirt Ürününe Ait Öne Çıkan Özellikler

  • Yumuşak yünlü yapı ve kollar çocuklara sıcaklık ve konfor sağlıyor.
  • Kollar ve cepte kullanılan hafif esneklikte örgü kumaş rahat hareket sunuyor.
  • Stilin deseni, Nike'ın 40 yılını kutluyor.
  • Ön ve arka kısımda kullanılan yünlü kumaşın ekstra yumuşak iç kısmı kullanıcıya yoğun sıcaklık ve rahatlık veriyor.
  • Fitilli yaka, manşet ve bel kısmı kullanıcılara esneklik sunuyor.
  • Gövde: %80 pamuk, %20 polyester; paneller ve fitil %98 polyester/%2 spandeks kumaştan üretiliyor.
  • Kullanım talimatlarına bağlı kalınarak çamaşır makinesinde yıkanabiliyor.
  • Metalik Nike Air logosu markaya vurgu yapıyor.
  • Ürün günlük kullanım için tasarlanıyor.

Geliştirdiği sportif giyim tekstil ürünleriyle fark yaratan lider marka Nike; günlük kullanım için de çok sayıda seçenek sunuyor. Bunlardan biri olan Nike Air Fleece Top çocuk sweatshirt modelini çocuklarınıza ve sevdiğiniz çocuklara hediye olarak sunabilirsiniz. Ürünün tüm detaylarını barcin.com üzerinden ulaşarak, arzu ederseniz hemen sipariş oluşturabilir, Nike Air Fleece Top çocuk sweatshirt modelini avantajlı koşullarla satın alabilirsiniz.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.