Nike Air Max 270 Futura Erkek Spor Ayakkabı

#AO1569-001

799.90 TL 559.90 TL

İndirimli fiyat avantajı stokla sınırlıdır. Tükenmeden almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Air Max 270 Futura Erkek Spor Ayakkabı

Nike Air Max 270 Futura Erkek Spor Ayakkabı, şimdiye kadar ürettiği en büyük topuk birimiyle daha yüksek bir duruş ve daha yumuşak bir kullanım deneyimi sunar. Rahat ve destekli yapısı, yastıklama teknolojisi, topukta bulunan çekme ucu ve dayanıklılık kazandıran ince detayları ile Nike Air Max 270 Futura Erkek Spor Ayakkabı, günlük kullanımda hayatınıza büyük kolaylık sağlayan özellikleri beraberinde getirir.

Rahat ve Destekli Yapı

Nike Air Max 270 Futura Erkek Spor Ayakkabı, hem fiziksel hem de yapısal özellikleri sayesinde kullanıcılarına, günlük yaşamlarında kolaylık sağlayacak ve ayak sağlığını olumlu yönde etkileyecek rahat bir yapı ve konfor sunar. Kumaş ve sentetik yapısı sayesinde, Nike Air Max 270 Futura Erkek Spor Ayakkabı form olarak ayağınızın şeklini alır ve dolayısıyla rahat hareket ve kısıtlama olmadan hareket edersiniz. Max Air 270 topuk birimi, hafif yürüyüş yaparken ya da günlük kullanımda ayak tabanınızda oluşan, sırasıyla ayak bileği ve diz bölgesini etkileyen stresi en aza indirir. Bu sayede hareket kabiliyetinizi sınırlamadan aktivitelerinizi yapabilirsiniz. Tabandaki esnek oluklar sayesinde Nike Air Max 270 Futura Erkek Spor Ayakkabıyı kullanırken ayağınız doğal bükülmesini zorlanmadan gerçekleştirebilir. Nike Air Max 270 Futura Erkek Spor Ayakkabının topuk bölgesindeki büyüklük, ayak sağlığınızı korumaya ve hareket kabiliyetinizi artırmaya yöneliktir ve bu sayede adım atarken ya da koşarken ayağınızın otomatik olarak, önce topuk kısmı, sonra orta taban kısmı ve en son parmak ucu kısmı yere temas ederek. sağlıklı bir hareket devinimi gerçekleşir. Bu da Nike Air Max 270 Futura Erkek Spor Ayakkabıyı kullanırken, kumsal yürüyüşü olarak tabir edilen ve ayak sağlığı için en ideal yürüyüş özelliğini size kazandırır.

Nike Air Max 270 Futura Erkek Spor Ayakkabıda İşlevsellik Ön Planda

Nike Air Max 270 Futura Erkek Spor Ayakkabı rahatlık ve konforun yanı sıra, bir takım işlevsel özelliklere de sahiptir. Örneğin; kumaş ve sentetik yapısı Nike Air Max 270 Futura Erkek Spor Ayakkabının sadece rahat olmasına yönelik değildir, bu yapı üzerindeki hava kanalları sayesinde aynı zamanda ayağınızın günlük kullanımda ihtiyacı olan hava sirkülasyonunu sağlar. Dolayısıyla ayağınızın fiziksel yapısıyla beraber biyolojik yapısı da koruma altına alınmış olur. Nike Air Max 270 Futura Erkek Spor Ayakkabının topuğunda bulunan çekme ucu, giyip çıkartma esnasında son derece büyük kolaylık sağlar. Bu özellik sayesinde, ayakkabınızı giyerken zorlanmazsınız. Tek bir hamle ile Nike Air Max 270 Futura Erkek Spor Ayakkabıyı ayağınıza giyebilirsiniz. Taban ve taban kenarları sürekli kullanımdan dolayı aşınmaya en müsait bölgelerdendir. Nike Air Max 270 Futura Erkek Spor Ayakkabı, çabuk aşınabilecek alanlarda kullandığı kauçuk dokusuyla dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımı bir arada sunar. Bütün bu özellikler Nike Air Max 270 Futura Erkek Spor Ayakkabıyı uzun ömürlü, konforlu, işlevsel ve sağlıklı kılar.

Nike Air Max 270 Futura Erkek Spor Ayakkabı'nın Öne Çıkan Özellikleri

  • Kumaş ve sentetik yapısı
  • Max Air 270 topuk yastıklaması
  • Tabanda bulunan esnek oluklar
  • Topukta bulunan çekme ucu
  • Dayanıklı kauçuk doku
  • Air-Sole rahatlığı
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.