Nike Air Max Axis Premium Erkek Spor Ayakkabı

#AA2148-008

729.90 TL 579.90 TL

Peşin fiyatına 6 taksit ve ücretsiz iade/değişim imkanıyla satın almak için sepete ekle.

NUMARA: 41
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

Nike Air Max Axis Premium Erkek Spor Ayakkabı

Bugüne kadar sağlamlığı ve özgün tasarımları ile karşınıza çıkan Nike, Air Max Axis Premium ile 90'ların popüler modellerinin tasarım anlayışını bugünün teknolojisi ile birleştiriyor. Tasarım çizgileri ve ayrıntıları ile Air Max 97 ve Air Max 98 gibi ikonlaşmış modellere atıfta bulunarak tasarlanmış olan Nike Air Max Premium, geçmişe saygı gösterisinde bulunarak sizler için yeniden doğdu. Onunla hem günümüz teknolojisinin sağladığı konforu hem geçmişin ikonik çizgisini taşıyacaksınız. Nefes alan file üst kısmıyla ayaklarınız hava alacak, hassas yastıklama teknolojisiyle rahatlığınıza rahatlık katacak, günlük hayatınıza şık ve ikonik bir görünüm ekleyeceksiniz.

90'lı Yılları Geleceğe Taşıyan Özgün ve Çarpıcı Tasarım

Nike Air Max Axis Premium erkek spor ayakkabı 90'ların ikonları olan Air Max 97 ve Air Max 98'e saygı gösterisinde bulunmak, bu efsaneleşmiş modelleri günümüz teknolojisiyle harmanlayarak geleceğe taşımak için tasarlandı. Nefes almayı mümkün kılan fileli yapı ve mükemmel bir rahatlığı garantileyen orta ve dış taban teknolojisiyle özgün ve çarpıcı tasarım bu ayakkabıda bir araya geldi. Her ayrıntısı 90'ların efsaneleşmiş modellerine uyumlu olarak tasarlanan, kendi geçmişini bugünle buluşturan Nike Air Max Axis Premium erkek spor ayakkabı ile bulunduğunuz her yerde olağanüstü bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kusursuz Bir Rahatlık Sağlayan Orta ve Dış Taban

IU orta taban sayesinde hafifliği ile göz dolduran Nike Air Max Axis Premium spor ayakkabının topuk kısmı çarpma etkilerine karşı özel olarak tasarlanmıştır. Kauçuk dış taban bölmeleri sayesinde maksimum tutuş sağlar. Köpük orta taban aynı zamanda esnek ve destekleyicidir. Hafif ve ayaklarınızı özenle saran yapısı, Nike Air Max Axis Premium'u yürüyüş yapmak için ideal bir ayakkabı olarak öne çıkartır. Tabanda yer alan görünür Max Air birimi, her hareketinizi hassas bir yastıklama ile karşılarken ayağınızın anatomik yapısına uygun olarak tasarlandığından maksimum konfor sağlar. Gündelik yaşamınızda her daim ayağınızda olmasını isteyeceğiniz Nike Air Max Axis Premium erkek spor ayakkabısı size güvenle koşup, özgürce hareket etmenin keyfini yaşamayı vaat ediyor.

Katmanlı Üst Yüzey İle Uzun Süren Dayanıklılık

Nike Air Max Axis Premium'un katmanlı üst kısmı ayakkabınıza uzun süreli dayanıklılık kazandırır. Kauçuk dış taban bölmeleri çabuk aşınmaya yol açan alanlarda optimum tutuş sağlar. File üst kısım havalandırmayı arttırdığı gibi, klasik bağcık yapısı rahatlığınızı sağlamak adına sentetik kayışlarla bütünleşir. Birden fazla katmanıyla öne çıkan Nike Air Max Axis Premium spor ayakkabısı, sağlam yapısının yanı sıra orijinal ve sıra dışı görünümü ile gündelik yaşamına sportif bir stil katmak isteyen erkeklerin beğenisini kazanıyor.

Nike Air Max Axis Premium Erkek Spor Ayakkabı'nın Genel Özellikleri

  • Tasarım çizgilerinde 90'ların efsane modellerinin etkisini barındırır.
  • File üst kısım ile havalandırmayı arttıracak şekilde tasarlanmıştır.
  • Aşınmaya karşı dirençli yapısıyla kauçuk taban maksimum tutuş sağlar.
  • Görünür Max Air hava ünitesi ile hassas yastıklama etkisi sağlar.
  • IU orta taban ile hafif ve rahat oluşu, ayağanızın anatomik yapısına uygundur.
  • Max Air topuk birimi ile çarpma etkilerini minimize eder.
  • Katmanlı üst kısmı sayesinde aşınmaya ve yıpranmaya karşı dayanıklı bir yapısı vardır.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.