Nike Air Max Bella TR 2 Kadın Spor Ayakkabı

#AQ7492-101

499.90 TL

Ücretsiz iade ve değişim garantisiyle güvenilir alışveriş için hemen sepete ekle.

NUMARA: 40
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Air Max Bella TR 2 Kadın Spor Ayakkabı

Nike Air Max Bella TR 2 kadın spor ayakkabı, Nike'ın modern çizgisini yansıtan çok yönlü bir antrenman ayakkabısıdır. Rahat tarzı ile öne çıkan bu model en yoğun kullanımlarda bile size yüksek performans sunar. Nefes alan yapısı sayesinde ayaklarınızın sağlığını koruyan spor ayakkabı, özel bir kumaştan üretilmiştir. Tamamen spor salonlarında istasyon ve ağırlık çalışmaları gibi yoğun antrenman programlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Nike Air Max Bella TR 2 kadın spor ayakkabı özel taban yapısı sayesinde tüm kullanım süresi boyunca sizi destekler.

Nefes Alabilen Kumaş Yapısı Terlemeyi Önler

Antrenman sürelerinde ayakların hava alması oldukça önemlidir. Bu detay göz önünde bulundurularak tasarlanan Nike Air Max Bella TR 2 kadın spor ayakkabı üst bölgesinde yer alan özel kumaş ve sentetik yapısı sayesinde tamamen nefes alabilir. Böylece ayak sağlığınız korunduğu gibi terleme problemi yaratmaz. Patik biçiminde tasarlanan Nike Air Max Bella TR 2 kadın spor ayakkabı, ayakkabıyı pratik bir şekilde giyip çıkarmanızı sağlar. Ekstra efor ve zaman harcamanıza gerek kalmaz. Aynı zamanda bu yapı sayesinde ayak çevresini daha iyi kavrar. Böylece ayaklarınız ile bir bütün gibi hareket ederek antrenman sırasında performansınızı üst düzeye çıkartır. Ayakkabı bağlama sırasında banda entegre bir şekilde tasarlanmış bağcıkları topuğa sıkıca sarabilirsiniz. Bu bağlama şekli ayakkabının kavrama gücünü daha da arttırabilirsiniz. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra Nike Air Max Bella TR 2 kadın spor ayakkabının estetik dış görünüşü ile sportif görünüşünüzü destekler. Antrenmanlarınızın vazgeçilmez bir parçası olur.

Max Air Birimi ile Ayaklara Ekstra Destek Sağlar

Nike Air Max Bella TR 2 kadın spor ayakkabı modelinin en öne çıkan özelliklerinden birisinin rahatlık olmasının sebeplerinden en önemlisi gelişmiş taban yapısıdır. Nike Air Max Bella TR 2 kadın spor ayakkabının rahat taban yastıklaması ve düz dış tabanı tüm kullanım sırasında sizi destekler. Nike'ın geliştirdiği bir teknoloji olan Max Air birimi ise yere oldukça yakın olduğu için ayaklarınıza fazladan yastıklama ve destek sunar. Böylece kullanım sırasında ayaklarınızın konforu en üst noktaya çıkar. Antrenmanlarınız sırasında hem ağırlık hem de squat çalışmalarında sizi koruması için özel geliştirilmiş topuk bandı bulunur. Zemine ve baskıya karşı artı bir koruma sağlayarak ayaklarınızı korur. Dış tabanı ise tamamen düz bir yapıya sahiptir. Ağırlık çalışmalarında zemini kavrayan tabanlar oldukça önemlidir. Bu sebeple zemini kavramasını arttırmak için Nike Air Max Bella TR 2 kadın spor ayakkabı tabanı düz olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda kauçuk bir yapıya sahiptir. Delta temas noktalı tutuş deseni de farklı birçok zeminde ekstra tutuş sağlar.

Nike Air Max Bella TR 2 Kadın Spor Ayakkabının Öne Çıkan Özellikleri

 • Nefes alabilen özel kumaşı ile terleme yapmaz. Ayaklarınız devamlı olarak nefes alır.
 • Rahat taban yastıklaması ile ekstra konfor sunar.
 • Topuk bandı ile squat ve ağırlık antrenmanları sırasında sizi korur.
 • Patik yapısı sayesinde pratik bir şekilde ayakkabıyı giyip çıkartabilirsiniz. Ayrıca bu yapı sayesinde ayağınızı daha iyi kavrar.
 • Kauçuk tabanı ile modern bir tasarıma sahiptir.
 • Düz tabanı sizlere ekstra hakimiyet sunar. Zemini daha iyi kavrayan ayaklar antrenman sırasında performansınızı üst noktalara çıkartır.
 • Bir Nike teknolojisi olan Air Max birimi ayaklarınıza yastıklama ve destek sunar.
 • Ayakkabı bandıyla entegre olan bağcıkları topuklarınıza bağlayarak ayakkabının kavramasını arttırabilirsiniz.
 • Tabanında buluna delta temas noktalı tutuş deseni birçok farklı zeminde sizlere çok yönlü tutuş sunar.

Yenilikçi tarzı ve çarpıcı detayları ile sporseverlerin beğenisini kazanan Nike, bu özel kadın ayakkabısı ile yine tüm beğenileri topluyor. Siz de çok özel olan Nike Air Max Bella TR 2 Kadın Spor Ayakkabı modeline Nike güvencesi ve kalitesi ile hemen sahip olabilirsiniz. Online spor mağazası Barcin.com'da sipariş vermek çok kolay ve hızlı. Nike Air Max Bella TR 2 kadın spor ayakkabı'yı kapıda ödeme, kredi kartına taksit, iade ve değişim seçenekleriyle hemen sepetinize ekleyin.


US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.