Nike Air Max Command Flex SS19 (PS) Çocuk Spor Ayakkabı

#844347-101

469.90 TL

Ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 28
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

Nike Air Max Command Flex (PS) Çocuk Spor Ayakkabı

Spor ekipmanları denildiği zaman hafızalarda beliren markaların başında gelen Nike, günümüz teknolojisinden faydalanarak ürettiği spor malzemeleri ile küçük kullanıcılarının ihtiyaçlarını ve beklentilerini tam anlamıyla karşılayarak ayak gelişimini destekler. Nike Air Max Command Flex (PS) Çocuk Spor Ayakkabı, sahip olduğu fiziksel özellikler ve fonksiyonel detaylarla günlük kullanımda, yürüyüşler esnasında ayağı destekleyerek rahat bir kullanım sağlar. Destekli kullanım özelliğinin yanı sıra sahip olduğu renk kombinasyonları, görünür Air-Sole detayı ve üretiminde kullanılan dayanıklı malzeme özelliğiyle, hem göze hitap eder hem de uzun süreli kullanım olanağı sunar.

Ayağınız İçin Tam Destek

Nike Air Max Command Flex (PS) Çocuk Spor Ayakkabı, işlevsel detayları sayesinde tam destek sağlar. Yumuşak yastıklama teknolojisi, çocuğunuzun günlük kullanımını esnasında, ayaklarında oluşan baskıyı minimize ederek konforlu bir kullanım deneyimi elde etmesine olanak tanır. Bu sayede günlük oyun ve aktiviteler doğrultusunda uzun süre ayakta kalmak, hareket etmek ya da yürüyüş yapmak çocuğunuzun ayakları için bir sorun olmaktan çıkar.

Bu özelliğinin yanı sıra, Nike Air Max Command Flex (PS) Çocuk Spor Ayakkabının tam boy köpük orta tabanı, küçük kullanıcılarının ayak ve bileğini destekler niteliktedir. Köpük orta tabanı, zemin ile ayak arasında tampon görevi üstlenir, zemine sert temas edildiğinde ve adımlama hareketinin yapıldığı esnasında oluşan şoku absorbe ederek ayak tabanı ve bilekte oluşabilecek baskının önüne geçer. Orta tabanda kullanılan malzeme, özelliği itibarıyla ayağın doğal yapısını destekler. Kullanılan bu malzeme çocuğunuzun, kumsal yürüyüşü olarak tabir edilen ve hareket dinamiği olarak ayak yapısına en uygun olan yürüyüşü yapmasına olanak tanır.

Konfor, Güven ve Dayanıklılık Bir Arada

Konfor, güven, dayanıklılık ve kullanım kolaylığı sağlayan detaylarla donatılan Nike Air Max Command Flex (PS) Çocuk Spor Ayakkabının üst kısmı deri ve file kullanılarak dizayn edildi. Bu yapı, ayağın üstünü bir çorap gibi sararak destekler ve kullanım esnasında rahat bir hissiyat bırakır. Bununla beraber görünür Max Air birimi sıçrama ve düşme sonucu oluşabilecek çarpma etkilerine karşı maksimum yastıklama sağlaması için tasarlandı. Böylelikle Nike spor ayakkabı ile çocuğunuzun destekli ve güvenli kullanım deneyimini bir arada yaşatır.

Deformasyona en müsait bölümlerin başında gelen ayakkabı üst kısmı ve dış tabanı, kullanılan malzemelerin niteliği bakımından son derece dayanıklı yapıdadır. File ve deriden oluşan üst kısım zorlanmalara karşı esneme özelliğini sergiler ve yırtılma, sökülme gibi deformasyonlara karşı dayanıklılık sergiler. Dış tabanında kullanılan kauçuk malzemenin sağladığı dayanıklılık sayesinde, Nike Air Max Command Flex (PS) Çocuk Spor Ayakkabı her türlü zeminde uzun süre kullanılabilir. Kauçuk Waffle dış taban bu özelliğinin yanı sıra, üst düzey yol tutuşu sağlar. Bu sayede ayakkabı kullanım esnasında zemine yapışarak, kayma ve denge kaybetme riskini ortadan kaldırır.

İkonik Stil Yenilendi

Etkileyici renk kombinasyonları, zarif detayları ve görünür Air-Sole birimiye, Nike Air Max Command Flex (PS) Çocuk Spor Ayakkabı bakışları üzerinde toplar. Fiziksel detayları ve formu itibarıyla çocuğunuz günlük yaşamda tercih ettiğiniz kıyafetlerin altına rahatlıkla giyebilir. 1987 yılında üretilen Nike Air Max 1 spor ayakkabı da, görünür şekilde kullanılarak hayran kitlesi oluşturan Air-Sole birimi, konforla beraber şık ve zarif bir görünüm de beraberinde getirir.

Nike Air Max Command Flex (PS) Çocuk Spor Ayakkabının Öne Çıkan Özellikleri

  • Yumuşak yastıklama teknolojisi, ayaklarda uluşabilecek baskıyı minimize eder.
  • Tam boy köpük orta tabanı, ayak ve bilek kısmını tam olarak destekler.
  • Deri ve fileden oluşan üst kısım, esneme özelliğini kullanarak hem deformansyonları engeller hem rahat bir kullanım sunar.
  • Dış tabanda kullanılan kauçuk malzeme, dayanıklılığın yanı sıra üst düzey yol tutuşu sağlar.
  • Air-Sole birimi, şık bir görünümle beraber konforlu kullanım özelliği sunar.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.