Nike Air Max Command SS19 Erkek Spor Ayakkabı

#629993-112

869.90 TL

Kapıda ödeme seçeneğiyle satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 40
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Air Max Command Erkek Spor Ayakkabı

Nike markasının çığır açan teknolojisi Air-Sole birimi, ilk defa 1978 yılında ayakkabı kategorisinde kullanıcılarla buluştu. 1987 yılında Nike Air Max 1, topuk ayrıntısında bulunan Air tasarımıyla Nike tutkunlarının Air-Sole konforunu sadece hissetmesini değil, aynı zamanda bunu somut olarak görmesini de sağladı. O zamandan bu zamana kadar, Nike Air Max'in edindiği haklı şöhretle paralel olarak, sunduğu çarpıcı renk kombinasyonları ve hafif yastıklama teknolojisiyle hem dünyaca ünlü sporcular tarafından hem de Nike koleksiyoncuları arasındaki yüksek popülerliğini korur.

Nike'ın çığır açan konsepti Air Max serisinin bir üyesi olan Nike Air Max Command Erkek Spor Ayakkabı, ayaklarınıza maksimum rahatlık ve destek sunar. Nike Air Max Command, yoğun yastıklama teknolojisi, sert kauçuk waffle dış taban yapısı ve üst kısımda kullanılan kaliteli saya malzemesi ile hem sağlam bir zemin tutuş hem de yüksek konfor ve rahatlık sunar. İç kısımda kullanılan kaliteli tekstil malzeme ve yastıklama teknolojisi ise ayaklarınızı her bakımdan rahat ettirir.

Kaliteli Malzemelerden Oluşan Saya

Deri, sentetik ve kumaş materyallerden oluşan Nike Air Max Command Erkek Spor Ayakkabının üst yüzeyi, hem destekleyicidir hem de ayaklarınızın hava almasını sağlar. Ayağınızın esnemesine ve doğal hareketlerine izin veren yüksek konforlu tekstil astarın yanı sıra, yumuşak dil ve bilek yapısı ayağınızın üst kısmını rahat ettirir. İç kısımda kullanılan tekstil malzemesi, ayaklarınızın terlemesine engel olur ve nefes aldırır. Deri,kumaş ve sentetik üst yüzeye sahip Nike Air Max Command Erkek Spor Ayakkabı, ayaklanırınızın hava almasını sağlayarak men kontrolü sağlar. Nemden ve terlemeden dolayı oluşması muhtemel mantar, bakteri veya enfeksiyon gibi istenmeyen durumların oluşmasına engel olmaya yardımcı olur. Nike Air Max Command Erkek Spor Ayakkabının orta taban kısmında kullanılan köpük malzeme, hafif, esnek ve uzun süreli yastıklama ve her adımda sonsuz enerji desteği sağlar. Hafif ve yumuşak orta taban yapısı, hareket esnasında ayağınıza gelen şokları absorbe ederek geçişi çok daha yumuşak bir hale getirir ve darbe şiddetini ve basıncı daha geniş bir alana yayarak ayağınızın belli bir kısmına yük binmesine engel olur. Böylelikle ayaklarınızda stres oluşmasını önler. Yumuşak iç taban yapısı ayağınızın şeklini alarak anatomik yapısıyla bütünleşir ve doğal hareketlerini rahatlatır.

Waffle Dış Taban Teknolojisi

Nike Air Max Command Erkek Spor Ayakkabının kauçuk waffle dış tabanı, birçok zorlu yol koşulunda daha fazla ve yumuşatılmış yer teması ve sağlam zemin tutuşu sağlar. Islak ve kaygan zeminlerde kayma ve düşme riskini minimize eder. Doğal kauçuk plastik maddelerle karıştırılarak elde edilen sert kauçuk taban yapısı, waffel dilimleriyle tasarlanarak yere daha konforlu basmanızı sağlar. Ayakkabılarınızın ayağınıza daha sağlam oturması için yan taraflarda 2 adet daha bağcık deliği bulunur. İhtiyaç halinde bağcıklarınızı bu iki göz deliğini kullanarak daha içerden bağlayabilirsiniz. Nike Air Max Command Erkek Spor Ayakkabının burun bombe kısmı, ayak parmaklarınızı sıkmayan ve ayak parmaklarınızın doğal hareketlerine izin veren bir yapıda tasarlanmıştır. Yürüyüş ve koşu esnasında ayak parmaklarınızı rahat ettirir.

Yüksek Konfor ve Şık Görünüm

  • Nike Air Max Command'ın dış görünümü ayağınızla bütünleşir, şık ve estetiktir.
  • Günlük kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.
  • Nike Air Max Command erkek spor ayakkabının üst yan kısmında bulunan klasik Nike sembolü ve dil üzerinde ve arka filetoda yer alan şık Nike logo baskıları, ayakkabılarınıza estetik ve havalı bir görünüm kazandırır ve size Nike markasını taşımanın haklı gururunu yaşatır.
  • Kaliteli saya, yumuşak ve rahat köpük orta taban teknolojisi, sağlam ve dayanıklı waffle dış taban teknolojisi ile ayağınız her bakımdan rahat eder.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.