Nike Air Max Infuriate 2 Mid Erkek Spor Ayakkabı

#AA7066-003

449.90 TL

Kredi kartına vade farksız 6 taksitle satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Air Max Infuriate II Mid Erkek Spor Ayakkabı

Spor giyimin öncü markalarından olan Nike, dünya çapında ulaştığı milyonlarca kullanıcının hız ve destek ihtiyacını başarıyla karşılıyor. Nike Air Max Infuriate II Mid Erkek Spor Ayakkabı verimli basketbol antrenmanları gerçekleştirebilmek için ideal olan yapısıyla alıcılarını memnun ediyor. Basketbol antrenmanı sırasında birçok açma germe hareketini gerçekleştirebilmeye yardımcı oluyor. Esneklik kazandıran tabanı ile daha iyi sıçramayı mümkün kılan bu basketbol ayakkabısı tüketicilerden geçer not almayı başarıyor. Sportifliği ve modernliği bir araya getiren özel tasarımıyla dikkat çeken Nike Air Max Infuriate II Mid Erkek Spor Ayakkabı modeli ile basketbol antrenmanlarının gerçekleştirildiği salonlara kolayca uyum sağlanıyor. Yüksek tutunma gücüne sahip olan ürün parkede yaşanabilen kayma problemlerini engelleyerek daha güvenli bir kullanım deneyimine erişmeye aracı oluyor.

Performans Sunan Spor Ayakkabı

Basketbolsever kullanıcıların ilgisini çekmeyi başaran ürün Air Max topuk birimi özelliğiyle sahanın her noktasında etkili bir performans ortaya koyabilmeye yardım ediyor. Ekstra dayanıklı olarak tasarlanmış olan kafesiyle dikkat çeken Nike Air Max Infuriate II Mid Erkek Spor Ayakkabı ayağa oturan ergonomik bir yapı sunuyor. Daha güçlü sıçrayışlar ve ani deparlar için uygun koşulları oluşturan Nike spor ayakkabısı yardımıyla saha sporlarında daha verimli olmak mümkün hale geliyor. Tepkime süresini azaltan ve kullanıcılarının daha seri bir şekilde hareket edebilmesini destekleyen ayakkabı aynı zamanda konforlu yapısıyla da alıcılarının saygısını kazanıyor. Ürün, uzun süreli kullanımlarda dahi ayağı yormayan destekleyici tabanıyla sporseverlerin başarısına katkı sağlıyor.

Kullanıcı Dostu Yastıklama Teknolojisi

Köpük malzemeyle desteklenmiş olan orta taban bölgesi Max Air biriminin sunduğu yastıklama teknolojisi ayağı ve ayak bileğini ekstra koruma altına alarak spor esnasında daha güvenli bir kullanım oluşturuyor. Ürünün dış alanını oluşturan kumaş bölge içerisinde yer alan file aracılığıyla ayakkabı nefes alabiliyor. Bu sayede terleme ve ayağın kayması gibi problemlerin önüne geçildiği gibi koku oluşumu da ortadan kaldırılıyor. Sıcak yaz günlerinde keyifli bir kullanım deneyimi yaşatan Nike Air Max Infuriate II Mid Erkek Spor Ayakkabı kolay bağlama sağlayan kullanışlı bağcık sistemi ile ayağa tam oturacak şekilde bağlanabiliyor. Kişiden kişiye göre değişebilen ayak genişliğine göre yumuşak ya da gergin bir şekilde bağlama yapılabiliyor.

Yenilikçi Flywire Teknolojisi

Spor ayakkabıyı daha efektif kullanabilmeyi mümkün kılan Flywire özelliğiyle beraber ayakkabı gövdesinin sıkılığı ayarlanabiliyor. Asma köprülerde kullanılan tel sistemini andıran Flywire aracılığıyla ayakkabının kullanım amacına bağlı olarak stratejik ayarlamalar yapılabiliyor. Ayağı sabitlemek açısından da yararlı olan bu özellik sporseverlerin takdirini topluyor. Ürünün gittikçe daralan burun kısmı sert yapısıyla ayağa basma tehlikesine karşı ekstra güvenli bir alan oluşturuyor. Topuk bölgesini korumak amacıyla arka kısmında ekstra dayanıklı kafes desteği bulunan ürün ayak sağlığı konusunda kullanıcılarının içini rahatlatıyor.

Kullanışlı Kauçuk Taban

Leke bırakmayarak daha hijyenik ve estetik bir kullanımı olanaklı hale getiren spor ayakkabı kauçuk tabanıyla göz dolduruyor. Ayakkabıya esneklik kazandıran kauçuk taban teknolojisi aynı zamanda zemine daha iyi bir şekilde tutunabilmeye de yardımcı oluyor. Esneyebilen gövde yapısıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Nike Air Max Infuriate II Mid Erkek Spor Ayakkabı ile daha yükseğe sıçramak için önemli bir desteğe sahip olunuyor. Kauçuk tabanının yumuşatıcı etkisi sayesinde zeminin sertliğinden daha az etkilenerek verimli bir spor faaliyeti gerçekleştirebilme olanağı elde ediliyor.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.