Nike Air Max Motion 2 Erkek Spor Ayakkabı

#AO0266-005

579.90 TL 459.90 TL

İndirimi kaçırma, hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
6 RENK

Nike Air Max Motion 2 Erkek Spor Ayakkabı

Nike Air’in ortaya çıkış hikayesi, 1977 yılında, bir havacılık mühendisi olan Marion Frank Ruddy’nin icadını Nike’nin hava tabanı ismi ile tescillemesi ile başlar. Pratik olarak havayı dayanıklı ve esnek bir tabakaya sıkıştırmak ve ayakkabının içine yerleştirmek suretiyle başlayan üretim sonunda Nike Air’in 1979 yılındaki ilk satışı gerçekleşir. Ruby’nin başarılı öngörüsü ve Nike markasının istekliliği bugün en iyi performansa sahip spor ayakkabı stillerinden birinin doğmasına ön ayak olur. Nike Air Max Motion 2 Erkek Spor Ayakkabı, işte bu eşsiz stilin dinamik üyelerinden biri. Diğer Nike Air seçenekleri gibi Nike Air Max Motion 2 Erkek Spor Ayakkabı da orta tabandaki malzemeler dolayısıyla zaman içinde etkisini yitirmeyen bir yastıklama etkisi yaratır.

Günlük Konforunuzun Mimarı

Nike Air Max Motion 2 Erkek Spor Ayakkabı, günlük yoğun temponun yıpratıcı yanlarını hafifletmek, her türlü günlük aktivitede rahat kullanımın sağlanması için üretilir. Nike Air tüm çalışma prensipleri ile bu üründe de sizi oldukça esnek ve hafif bir yürüyüş düzenine kavuşturuyor. Nike Air Max Motion 2 Erkek Spor Ayakkabının topuk klipsinin yanı sıra U şeklinde ayağı destekleyen Max Air ünitesi sayesinde yeterince rahat, sizi yormayan ve gün boyu dinlendirici etkiyi hissedebilirsiniz. Max Hava birimi en kalın hava tabanı yastıklama ünitesidir ve her zaman güçlüdür. Ayaklarınızdan başlayan bu rahatlatıcı etki tüm vücudunuzu da etkisi altına alır. Nike Air Max Motion 2 Erkek Spor Ayakkabı, günün sonunda halen tükenmemiş bir enerjinin mimarıdır.

Nefes Alan Doku ve Dayanıklılık

Nike Air Max Motion 2 Erkek Spor Ayakkabı, tasarımındaki ayrıntılar ile günlük hayatın yarattığı yoğun tempo dikkate alarak tasarlanır. Nike Air Max Motion 2 Erkek Spor Ayakkabının sayası, nefes alabilen, bunu yaparken de ayakklarınızın hava almasını kolaylaştıracak, açık yapı şeklinde örülmüş elyaf malzemeden oluşan, özel yumuşak bir doku ile imal edilir. Bu işleyiş ayaklarınızın terlemesine, aşırı ısınmasına engel olmaya yardımcı olur. Nike Air Max Motion 2 Erkek Spor Ayakkabı dikişsiz yapısı, olası sürtünme ve tahrişin etkisini azaltır, dayanıklılığını artırır. Max Air ünitesi, yastıklama fırsatı sayesinde darbelere karşı korumada maksimum hacme sahip bir form yaratır.

Klasikleşen Stil ve Uyum

Nike Air Max Motion 2 Erkek Spor Ayakkabı, Nike Air görünümü ve ikonik yaratım süreci ile eskimeyecek, rağbet görmeye devam edecek bir stile sahiptir. Zikzak dokulu desen görünümü ile sade tasarımından doğan şıklığı sayesinde tarzınıza katacağı ayrıcalığı hemen fark edebilirsiniz. Gündelik hareket alanınızı genişleten Nike Air Max Motion 2 Erkek Spor Ayakkabı, yaratacağınız sınırsız sayıdaki günlük spor stille uyum sağlayacak yapısı ile severek kullanabileceğiniz en ikonik detaylardan biri haline gelir.

Nike Air Max Motion 2 Erkek Spor Ayakkabı Genel Özellikleri

  • Taban bileşenleri hareketlerinize hız ve esneklik katacak şekilde üretilir.
  • İki tarafında Nike logosu arka bilek kısmında Air baskısı yer alır.
  • Büyük topuk klipsinde yine Air Max 270 stilinden hareketle çok daha güçlü bir yastıklama imkanı sunar.
  • U şeklinde Max Hava Birimi, görsel etkisi dışında tabanda yastıklama hissini en üst seviyede hissetmenizi sağlar.
  • Air Max 270'ten ilham alarak tasarlanmış olan Nike Air Max Motion 2 Erkek Spor Ayakkabı, üst yüzeyi dikişsiz yüzeylerle nefes alan özel doku ile birleşir bir görüntüye sahiptir.

Geniş ürün yelpazesi ile spor meraklıların tüm gereksinimlerini karşılan Nike; giyim, ayakkabı ve aksesuar ürünleri ile 7'den 70'e her yaş grubuna hitap ediyor. Nike, köklü geçmişinden gelen deneyimlerini bugünün teknolojisi ile harmanlayarak tüketicilerine daima en iyiyi ve en kaliteliyi vermeyi hedeflemiş ve bunu hep başarmıştır. Uzun analizler ve gözlemler sonucu tüm spor dalları için ürettiği birbirinden kaliteli ve beklentileri karşılayan mükemmel spor giyim, ayakkabı, ekipman ve aksesuar ürünleriyle zirvedeki yerini korumaktadır. Dünyanın en kaliteli spor eşyalarını üreten Nike, dünyaca ünlü sporcuların da bir numaralı tercihi olmaya devam etmektedir. Günlük kullanım için özel tasarlanmış Nike Air Max Motion 2 Erkek Spor Ayakkabı, özellikleri ile maksimum konfor vadediyor. Ürünün ayakları kavrama ve yastıklama işlevi koşu performansınızı destekliyor. Nefes alabilir file saya, stratejik havalandırma fonksiyonu sayesinde hava sirkülasyonu sağlayarak ayaklarınızın kuru kalmasına olanak tanıyor. Tasarımı ile erkeklerin dikkatini çeken Nike Air Max Motion 2 Erkek Spor Ayakkabıyı Barcin.com üzerinden rahatlıkla satın alabilirsiniz. Siparişlerinizi Barcin.com üzerinden hemen verebilir, tam aradığınız özelliklere sahip Nike Air Max Motion 2 Erkek Spor Ayakkabıya kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.