Nike Air Max Motion 2 Kadın Spor Ayakkabı

#AO0352-005

579.90 TL 409.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
5 RENK

Nike Air Max Motion 2 Kadın Spor Ayakkabı

Nike Air’in ortaya çıkış hikayesi, 1977 yılında, bir havacılık mühendisi olan Marion Frank Ruddy’nin icadını Nike’nin hava tabanı ismi ile tescillemesi ile başlar. Pratik olarak havayı dayanıklı ve esnek bir tabakaya sıkıştırmak ve ayakkabının içine yerleştirmek suretiyle başlayan üretim sonunda Nike Air’in 1979 yılındaki ilk satışı gerçekleşir. Ruby’nin başarılı öngörüsü ve Nike markasının istekliliği bugün en iyi performansa sahip spor ayakkabı stillerinden birinin doğmasına ön ayak olur. Nike Air Max Motion 2 Kadın Spor Ayakkabı, işte bu eşsiz stilin dinamik üyelerinden biri. Diğer Nike Air seçenekleri gibi Nike Air Max Motion 2 Kadın Spor Ayakkabı da orta tabandaki malzemeler dolayısıyla zaman içinde etkisini yitirmeyen bir yastıklama etkisi yaratır.

Gün Boyu Rahatlık

Nike Air Max Motion 2 Kadın Spor Ayakkabı, gündelik temponun yıpratıcı yanlarını hafifletmek, her türlü günlük aktivitede rahat kullanımın sağlanması için üretilir. Nike Air tüm çalışma prensipleri ile bu üründe de sizi oldukça esnek ve hafif bir yürüyüş düzenine kavuşturuyor. Nike Air Max Motion 2 Kadın Spor Ayakkabının topuk klipsinin yanı sıra U şeklinde ayağı destekleyen Max Air ünitesi sayesinde yeterince rahat ve gün boyu dinlendirici etkiyi hissedebilirsiniz. Max Hava ünitesi en kalın hava tabanı yastıklama ünitesidir ve her zaman güçlüdür. Ayaklarınızdan başlayan bu rahatlatıcı etki tüm vücudunuzu da etkisi altına alır. Günün sonunda halen tükenmemiş bir enerjinin mimarıdır.

Nefes Alan Doku ve Dayanıklılık

Nike Air Max Motion 2 Kadın Spor Ayakkabı, tasarımındaki ayrıntılar ile gündelik kullanımın yarattığı yoğun kullanımı dikkate alarak tasarlanır. Nike Air Max Motion 2 Kadın Spor Ayakkabının sayası, nefes alabilen, bunu yaparken havanın malzemeden girip çıkmasını kolaylaştıracak, açık yapı şeklinde örülmüş elyaf malzemeden oluşmuş, özel yumuşak bir doku ile imal edilir. Bu işleyiş ayaklarınızın terlemesine, aşırı ısınmasına engel olmaya yardımcı olur. Nike Air Max Motion 2 Kadın Spor Ayakkabı dikişsiz yapısı, olası sürtünme ve tahrişin etkisini azaltır, dayanıklılığını artırır. Max Air ünitesi, yastıklama fırsatı sayesinde darbelere karşı korumada maksimum hacme sahip bir form yaratır.

Klasikleşen Stil ve Uyum

Nike Air Max Motion 2 Kadın Spor Ayakkabı, Nike Air görünümü ve ikonik yaratım süreci ile eskimeyecek, rağbet görmeye devam edecek bir stile sahiptir. Zikzak dokulu desen görünümü ile sade tasarımından doğan şıklığı sayesinde tarzınıza katacağı zarafeti hemen fark edebilirsiniz. Gündelik hareket alanınızı genişleten Nike Air Max Motion 2 Kadın Spor Ayakkabı, yaratacağınız sınırsız sayıdaki günlük spor stille uyum sağlayacak yapısı ile severek kullanabileceğiniz en ikonik detaylardan biri haline gelir.

Nike Air Max Motion 2 Kadın Spor Ayakkabı Genel Özellikleri

  • Taban bileşenleri hareketlerinize hız ve esneklik katacak şekilde üretilir.
  • İki tarafında Nike logosu arka bilek kısmında Air baskısı yer alır.
  • Büyük topuk klipsinde yine Air Max 270 stilinden hareketle çok daha güçlü bir yastıklama imkanı sunar.
  • U şeklinde Max Hava Birimi, görsel etkisi dışında tabanda yastıklama hissini en üst seviyede hissetmenizi sağlar.
  • Air Max 270'ten ilham alarak tasarlanmış olan Nike Air Max Motion 2 Kadın Spor Ayakkabı, üst yüzeyi dikişsiz yüzeylerle nefes alan özel doku ile birleşir bir görüntüye sahiptir.

Rahat ve kaliteli spor giyim ürünleri, ayakkabı modelleri ve spor aksesuarları ile spor tutkunlarının beğenisini kazanan Nike, günlük kullanıma özel ürünleri ile de sportif giyim tarzından ödün vermeyenlere şıklık vadediyor. Farklı spor dallarına özgü tasarlanan ürünler performansınıza destek olurken, stilinize de vurgu yapıyor. Air Max 270'ten ilham alan Nike Air Max Motion 2 Kadın Spor Ayakkabı, kalın yapısı, dayanıklı tabanı ve yumuşak yastıklama işlevi ile gün boyu konfor vadediyor. Günlük kullanıma uygun olan Nike Air Max Motion 2 Kadın Spor Ayakkabı, yumuşak ve ayaklarınızı saran yumuşak, file sayası ve dikişsiz katmanları ile stilinizi öne çıkarıyor. Siz de gün boyu rahatlığın keyfini çıkarmak için Nike Air Max Motion 2 Kadın Spor Ayakkabı'ya Barcin.com üzerinden tek tıkla sahip olabilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.