Nike Air Max Sequent 2 (Gs) Spor Ayakkabı

#869993-001

269.90 TL 199.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen sepetine ekle ve ücretsiz kargo avantajından yararlan.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Air Max Sequent 2 (Gs) Spor Ayakkabı

Nike Air Max serisinin genç, çocuk ve bayan modelleri de bulunan Nike Air Max Sequent 2 (Gs) spor ayakkabı, koşu ayakkabısı olarak en çok kullanılan ayakkabılar arasında yer alıyor.

Şık Tasarım Terletmeyen Özellik

Nike'ın spor ayakkabısı modeli, şık tasarımı ile dikkat çeken file üst kısım ve topuktaki Max Air birimi sayesinde, hafif nefes alabilirlik ve yumuşak bir kullanım sunarken, topuktaki yastıklama özelliğiyle de esneklik sağlıyor. Nike'ın koşu ayakkabısı çeşitleri arasında en çok kullanılan modellerden biri olan Air Max hafifliği ile de konfor sunuyor.

Sağlam Kauçuk Taban

Doğal kauçuk dış tabanı ile özellikle uzun süreli kullanımlarda erime yapmayan ve kullanım süresini maksimum seviyeye çıkaran ayakkabı modeli, dayanıklılığının yanı sıra ayak tabanının tamamen oturmasını sağlıyor. Ayak tabanını saran dış tabanı, ayağı tamamen kaplayan üst yüzeyin bağcıklarla desteklenmesi sayesinde koşu sırasında kayma yapmıyor.

Hızlı Tepki Ve Sağlamlık

Ayak tarağındaki esnek oluklar, ayağın şeklini alarak esnekliği arttırıyor. Koşu sırasında doğal hareket kabiliyeti elde edilmesiyle hızı en üst seviyeye çıkarıyor. Terlemeye karşı hijyenik yapıya sahip özelliğe sahip kumaştan oluşan üst kısım, tasarımının yanı sıra kokuyu önlemesiyle uzun süreli koşularda da üstün performans sağlıyor. Kullanıcılara hızlı tepki kabiliyeti kazandıran Air Max ayakkabı modellerinde, bu özellik şeffaf bir şekilde gözle görülür hale getirilerek ayakkabıya ayrı bir hava veriyor.

Enjekte Phylon Orta Taban Özelliği

Enjekte Phylon orta taban bulunan Nike modelleri ayaklarda yastıklama sağlayarak koşu sırasında hızı arttırıyor. Basınç nedeniyle gevşeyen ve tekrar toparlanan taban kısmıyla, estetik ve şıklık kazandıran bu özellik, sağlamlığı ve esnekliği de bir arada sunuyor

Rahatlığı Hissetmekle Kalmayın; Görün

Nike Air teknolojisiyle üretilen ayakkabı modeli sağlamlığıyla da dikkat çekiyor. İçerisindeki basınçlı hava ayrıca orta tabanda, ayak tarağının altında ve ayak tarağında çarpma etkisinin şiddetini en alt seviyeye indirerek, sert zeminlerde yapılan koşularda ağrıya neden olmayan kullanım rahatlığı sunuyor. Ayak sağlığı açısından oldukça iyi özelliklere sahip Nike spor ayakkabıları, Air Sole özelliğine sahip modeller arasında yer alıyor.

Tüm Spor Dallarında Kullanılabilir

Hafifliğin sağlamlıkla buluştuğu Air Max modeller, antrenmanlarda ve koşularda daha az enerji sarf edilmesine neden oluyor ve performansı en üst seviyeye çıkarıyor. Max Air özelliğine sahip Nike modellerini neredeyse tüm spor dallarında kullanabilirsiniz. Ayrıca günlük kullanım için de oldukça uygun bu modelleri; yürüyüşlerinizde, işe giderken veya alışveriş sırasında da spor kıyafetlerinizle rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Kullanım İmkanı

Yastıklama özelliğinin tüm diğer özelliklere oranla öne çıktığı Nike Air Max modeller, çok uzun mesafe kullanımlarda bile ayaklarda yorgunluk yapmıyor. Uzun spor ya da antrenman sonrasında hissedilen ağrı, gerginlik ve yorgunluğa neden olmayan rahat kullanım olanağı sunuyor. Bu yastıklamalı rahatlık ise tabandaki hava basıncının ayakların zemine çarpması sırasında kasların zeminle temasının uzak tutulmasıyla sağlanıyor. Dayanıklılığı ve şık tasarımıyla uzun ömürlü kullanım sunan Nike'ın çığır açan Air Max modelleri, sundukları yastıklama rahatlığı ve renk kombinasyonlarıyla 1987'dan bu yana hem sporcuların, hem de rahatlıktan hoşlananların tercihi olmaya devam ediyor.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.