Nike Air Max Sequent 3 (GS) Spor Ayakkabı

#922884-006

379.90 TL 319.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen sepetine ekle ve ücretsiz kargo avantajından yararlan.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Air Max Sequent 3 (GS) Koşu Ayakkabısı

Bir spor ayakkabıdan üstün dayanıklılık, benzersiz stil ve kaliteli bir performans bekliyorsanız Nike Air Max Sequent 3 (GS) Koşu Ayakkabısı tam size göre! Yüksek düzeyde yastıklama teknolojisinin esnekliğin getirdiği hafiflik ile buluştuğu bu model, yastıklamaya en çok ihtiyaç duyulan kısa koşular ve egzersizler için tasarlandı.

Üstün Dayanıklılık

Spor ayakkabıları, spor salonunda veya açık havada bir yürüyüş parkurunda kolayca tahrip olabilirler. Genelde spor ayakkabılarının altları yere yapılan yoğun temas dolayısıyla çabuk aşınır ve bir süre sonra kullanılamayacak duruma gelir. Ancak, Nike Air Max Sequent 3 (GS) Koşu Ayakkabısı çabuk aşınan alanlardaki kauçuk bölümleri sayesinde dayanıklılığı arttırır ve çabuk aşınmaz. Dolayısıyla, Nike Air Max Sequent 3 (GS) Koşu Ayakkabısı üstün dayanıklılığı sayesinde bir spor salonunda ya da açık havada ayakkabının aşınmasını düşünmeden keyifli bir deneyim yaşamanıza yardımcı olur.

Flywire Teknolojisi ile Üst Düzey RahatlıkDaha fazla ayrıntı;

Nike Air Max Sequent 3 (GS) Koşu Ayakkabısı koşu ya da yürüyüş parkurunuz uzun olsa dahi size benzersiz rahatlıkta bir deneyim sunar. Öncelikle, 4'lü esnek örgü üst kısmı sayesinde ayağınızı tamamen kavrar. Bununla birlikte her hareketinizde uyum ve destek sağlar. Sentetik yüzeyi sayesinde ayağınızı tümüyle sardığı gibi ayağınızı korumak için yapı kazandırır. Fakat, aynı zamanda ayağınızın nefes almasına da müsaade eder. Yüksek düzeydeki yastıklama teknolojisine rağmen ayağınızı terletmez. Aksine ayağınızı daima serin ve kuru tutar. Modelin bir önceki versiyonu Nike Air Max Sequent 2 ya da markanın Flyknit serisi koşu ayakkabı modellerindeki gibi Flywire teknolojisi orta kısımdaki bağcıklara entegre olarak ayağınıza daha fazla destek ve bir spor ayakkabısından beklenen hafifliği sunar.

Kaliteli Performans Sağlayan Benzersiz Tasarım

Nike Air Max Sequent 3 (GS) Koşu Ayakkabısı üstün dayanıklılığı, fonksiyonelliği ve ayakta şık durmasının yanı sıra teknolojisiyle de göz doldurur. Nike Air Max Sequent 3 (GS) Koşu Ayakkabısı' nın U şekilli Max Air topuğu koşu veya egzersiz esnasında ayağınızı çarpma etkilerine karşı koruyarak kaliteli bir performans imkanı sunar. Ayakkabının topuğunda yer alan bu birim, kısa bir koşu ya da keyifli bir yürüyüş sırasında ayağınızın topuğundan ayak parmaklarınıza olan geçişi yumuşatmak için tasarlanmıştır ve ayağınıza desteği maksimum seviyede arttırır. Bu sayede koşu ya da egzersiz gibi bir performans sonrasında ayaklarınız daha rahat hisseder. Modelin ayak tarağındaki geniş oluklarsa ayağınızın doğal bir şekilde esnemesini ve rahat hissetmesini sağlar. Bununla birlikte, daha fazla hareket kabiliyeti sunarak en iyi performansınızı sergileyebilmenize yardımcı olur.

Sizi daha öteye taşıyan bir spor ayakkabısı arıyorsanız, Nike Air Max Sequent 3 (GS) Koşu Ayakkabısı'nı es geçmeyin.

Daha fazla ayrıntı;

  • Phylon orta taban ile yastıklama ve ekstra konfor
  • 4'lü esnek örgü üst kısım ile destekleyici görünmeyen kaplama
  • Topuğun altındaki sünger sayesinde yüzey ile temas esnasında topuktan ayak parmaklarına sağlam bir geçiş için daha fazla destek
  • U şekilli Max Air birimi ile dayanıklı yastıklama ve darbe emilimi
  • İkonik Swoosh® logosu
  • Yastıklı dili ile daha fazla rahatlık
  • Kauçuk bölümlü taban sayesinde daha fazla dayanıklılık
  • Ön ayak kısmındaki detaylı tasarım ve derin esneme oluklarıyla daha fazla hareket kabiliyeti
  • Flywire teknolojisi sayesinde ayağınızın orta bölgesine mükemmel uyması ve onu kavraması
  • Havalı topuk tasarımı
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.