Nike Air Max Sequent 4.5 Erkek Spor Ayakkabı

#BQ8822-101

729.90 TL

Kredi kartına vade farksız 6 taksitle satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 40
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
3 RENK

Nike Air Max Sequent 4.5 Erkek Spor Ayakkabı

Nike Air Max Sequent 4.5 erkek spor ayakkabı, ikonik Air Max ayrıntılarını barındıran modern bir stil sunar. Nike Air Max Sequent 4.5 erkek spor ayakkabı performans esnasında size yüksek konfor sağlayacak her türlü donanıma sahip bir koşu ayakkabısıdır. Nefes alabilen file sayası ile Nike Air Max Sequent 4.5 erkek spor ayakkabı en yoğun koşularda oluşabilecek olası nemi absorbe ederek ayaklarınızın serin ve kuru kalmasına yardımcı olur. Böylece sporunuza odaklanarak konforlu bir koşu deneyimi yaşarsınız. Dayanıklılığını arttıran özel file ve sentetik üst kısım detayları ile uzun ömürlü kullanım sunar.

Max Air Birimi İle Rahatlığın Yeni Adı

Nike'ın ikonlaşmış serilerinden Air Max serisinin en öne çıkan özelliklerinden olan rahatlık, Nike Air Max Sequent 4.5 erkek spor ayakkabı tasarlanırken de ön plana alınmıştır. Her detayında kullanım sırasında sağlayacağı rahatlık ve konfor düşünülmüştür. U şekilli Max Air birimi taban yastıklaması ile oluşabilecek baskıları minimalize eder. Aynı zamanda ayak tabanınızı destekleyerek sağlıklı bir kullanım sunar. Nike Air Max Sequent 4.5 erkek spor ayakkabı'nın taban yapısının farklı bölümlerinde kullanılan çeşitli yastıklamalar bulunur. Orta taban kısmında yer alan köpük yapısı da ekstra bir yastıklama sağlayarak konforu arttırır. Aynı zamanda tabanın dış etkenlere karşı korunmasını arttırmak için en çok aşınabilecek bölgelere kauçuk yapılar eklenmiştir. Dayanıklılık kazandıran bu yapılar fazladan bir ağırlık oluşturmaz. Bu köpük yapılar çabuk tepki vererek aktif kullanım sırasında sizi korumaktan hiçbir zaman geri kalmaz.

Nefes Alan Fileli Yapı

Aktif kullanılan spor ayakkabılarda nefes alan bir yapının bulunması sağlık ve konfor açısından oldukça önemlidir. Özellikle yoğun antrenmanlarda kullanıldığı takdirde nefes almayan spor ayakkabılar kullanıcılara problemler yaratmaktadır. Kullanıcı odaklı tasarımı ile Nike Air Max Sequent 4.5 erkek spor ayakkabı nefes alan fileli bir yapıya sahiptir. Fazladan bir konfor unsuru olan bu yapı aktif kullanımlarda farkını ortaya koyar. Çekinmeden en yoğun antrenman programlarında bile güvenle kullanabilirsiniz. Tüm gelişmiş özelliklerinin yanı sıra tarzı ile de sizinle bir bütünlük oluşturur. Klasikleşmiş Air Max tarzının yanı sıra sade ve zarif tasarımı da öne çıkan özellikleri arasındadır. Ayak tarağında yer alan mini Swoosh logosu ve dil ucunda "Air Max" logosu ayakkabının stilini tamamlar.

Nike Air Max Sequent 4.5 Erkek Spor Ayakkabının Öne Çıkan Özellikleri

 • Koşu için özel olarak tasarlanmıştır.
 • Performans sırasında yağınızı destekleyerek en sağlıklı kullanımı sağlar.
 • U şekilli Max Air birimi taban yastıklaması ile üstün konfor sağlar. Zeminden gelecek baskıları minimalize eder. Aynı zamanda modern bir duruş sergiler.
 • Orta taban bölümünde genel taban yapısının haricinde ekstra destekleyici bir köpük yapı bulunur.
 • Kullanım sırasında en çok yıpranan bölgelere destekleyici kauçuk bölmeler yerleştirilmiştir. Bu şekilde daha uzun ömürlü bir kullanım sunar.
 • Taban yapısında kullanılan köpükler hızlı yanıt vermesi sayesinde her türlü dış etkende tam koruma sağlar.
 • File ve sentetik üst kısım hafiftir ve nefes alabilir. Bu şekilde en yoğun kullanımlarda bile ayakkabı içerisinde her daim hava sirkülasyonu gerçekleşir.
 • Nefes alan yapısı sayesinde ayaklarınızın kuru kalmasına yardımcı olur.
 • Üst bölmeyi tamamen saran şerit dayanıklılığı arttırmak için kullanım bir detaydır. Güçlendirilmiş tabanı destekleyen bu detay dış etkenlere karşı ekstra bir koruma sağlar.
 • Tabanda yer alan kauçuk bölmeler her türlü zeminde uzun süreli tutuş sağlar.
 • Spor ayakkabının hafif yapısı yokmuş hissi yaratarak gereksiz bir ağırlık yapmaz.

Günlük hayatın ve antrenmanların vazgeçilmez spor markalarından olan Nike, sportif şıklığı yansıtan ürün çeşitleri ile ilgi odağı oluyor. Nike ortaya koyduğu ürünlerde, müşterilerinin en önemli tercih sebeplerinden olan rahatlık ve sağlamlık gibi özellikleri barındırır. Kalitesi, yumuşaklığı ve şık görünümü ile spor giyinmeyi seven erkeklerin seçimi olan Günlük hayatın ve antrenmanların vazgeçilmez spor markalarından olan Nike, sportif şıklığı yansıtan ürün çeşitleri ile ilgi odağı oluyor. Nike Air Max Sequent 4.5 erkek spor ayakkabı modeline Barcin.com üzerinden sahip olabilir ve sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.