Nike Air Max Sequent 4 Erkek Spor Ayakkabı

#AO4485-005

639.90 TL 479.90 TL

Peşin fiyatına vade farksız 6 taksit ve ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Air Max Sequent 4 Erkek Spor Ayakkabı

Nike Air Max Sequent 4 Erkek Spor Ayakkabı; konfor, şık tasarım ve yüksek verim özelliklerini bir arada bulunduran oldukça etkileyici bir yapıya sahiptir. Yere sağlam basan yastıklamalı tabanı ve U biçimli Air Max birimi ile tam destek sağlayarak bacaklarınızın kolay yorulmasının önüne geçen Nike Air Max Sequent 4 Erkek Spor Ayakkabı; size koşu sırasında en üstün konforu ve performansı vadeder.

Hafif Ve Esnek Tasarım

Nike Air Max Sequent 4 Erkek Spor Ayakkabı; ayakta varlığını unutturacak kadar hafif olan yapısı ile uzun dakikalar boyunca rahat ve etkin bir koşu egzersizi imkanı sunar. İkonik Nike Air Max tasarımlarının tüm ince ayrıntılarına sahip olan bu ürün; esnek yapısı ile ayağınızı tam olarak kavrar ve size hareket üstünlüğü kazandırır. Nike Air Max Sequent 4 Erkek Spor Ayakkabı hem esnek hem de hafif olması nedeni ile koşu sırasında oldukça etkin bir alan yaratarak en yüksek performans ile uzun süreler antrenman ve egzersiz yapabilme ayrıcalığı sunar. Size hem büyük kolaylık hem de verim sağlar. Nike'ın spor giyim uzmanları tarafından her bir ayrıntısı ile kullanıcıların maksimum fayda sağlaması hedeflenerek tasarlanmış olan Nike Air Max Sequent 4 Erkek Spor Ayakkabı ile siz de attığınız her adımda kendinize güvenebilir, kusursuz geri dönüşü ile hareketlerinizi sağlamlaştırabilir ve yorulma oranınızı düşürerek amatör ya da profesyonel anlamda koşu deneyiminizin kalitesini arttırabilirsiniz. Ayrıca ürünün topuk kısmında bulunan köpük alan ve Nike'ın U biçimli Air Max birimi; koşu sırasında ayak tabanını destekleyerek ritminizi yükseltir.

Nefes Alabilen ve Kavrayan Üst Kısım

Klasik bir spor ayakkabı deneyiminin aksine Nike Air Max Sequent 4 Erkek Spor Ayakkabı hem taban hem de üst kısmı ile aynı anda ayağı destekleyen bir yapıya sahiptir. Bu özelliği, Nike Air Max'in U şekilli birimi ile tamamlanırken her adımda hızlı tepki almanıza ve bu şekilde birbirini takip eden adımlarınız arasında yorulma düzeyinizin alt seviyelere inmesine de olanak sağlar. Özel olarak tasarlanan ve nefes alabildiği için hareket esnasında ortaya çıkan ısıyı dengeleyen file üst kısım yanma ve terleme gibi etkenleri ortadan kaldırarak uzun saatler boyunca konforunuzun yüksek kalmasını sağlamaya yardımcı olur. Ayrıca ayağın üst kısmını tam olarak kavradığından hareket esnasında ayak ile birlikte kusursuz biçimde hareket edebilir. Böylece uzun süren yorucu koşu egzsersizleri esnasında bile ayaklarınız hem havadar hem rahat kalır. Yalnızca koşu için tasarlanan bu ürün sahip olduğu etkileyici özellikler sayesinde size en verimli spor ayakkabı deneyimini sunan harika bir alternatif olma özelliği gösterir.

Sade ve Şık Tasarım

Nike Air Max Sequent 4 Erkek Spor Ayakkabı; esnek, rahat ve hafif yapısı ile dikkat çektiği gibi sade ve şık tasarımı ile de ön plana çıkar. Air Max'in ikonik ayrıntılarının en güzel şekilde bir araya geldiği bu ürün, koşu sırasında performans kaliteniz gibi stilinizin de en üst seviyede kalmasını sağlayarak size her açıdan fayda sağlamayı hedefler. Nike Air Max Sequent 4 Erkek Spor Ayakkabı modern tasarımı ile zamanı yakalarken klasik özellikleri ile de Nike'ın kusursuz konfor anlayışının yaşamınızın bir parçası haline gelmesine fırsat verir. Havadar file üst kısmı, yenilenen U biçimli Air Max birimi, koşu için mükemmel bir ortam yaratan topuk desteği ile bu ürün gerek rutin sabah koşularının, gerek yarışların ve hatta uzun maratonların favorisi haline gelebilecek niteliklere sahiptir. Nike'ın spor giyimde yarattığı devrim etkisinin bir parçası olarak Nike Air Max Sequent 4 Erkek Spor Ayakkabı; sizi koşunun yıldızı yapmaya aday bir üründür.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.