Nike Air Older Kids B Tracksuit Çocuk Eşofman Takım

#AR4021-010

319.90 TL 239.90 TL

İndirim avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Air Older Kids B Tracksuit Çocuk Eşofman Takım

Eşofman takımları, çocukların günlük hayatta en sık tercih ettiği kıyafetler arasında bulunuyor. Hem rahat hem de fonksiyonel olması dolayısıyla ebeveynler tarafından da çocuklara uygun bir kıyafet olarak değerlendiriliyor. Bu anlamda çocukların sürekli giydiği eşofman takımlarının, kaliteli materyalden olması ve kolaylıkla temizlenebilmesi de önem taşıyor. Nike Air Older Kids B eşofman takımı, rahat bir kavrama için yumuşak bir kumaştan üretiliyor. Takım, bir parça ceket ve koordine eşofman altından oluşuyor. Bu takım sayesinde çocuklar, hem günlük hayatta hem de spor yaparken rahatlık ve mükemmel görünüm elde ediyorlar.

Nike Kalitesiyle Dayanıklı ve Uzun Süreli Kullanım

Çocuklar için kıyafet seçerken konfor ve kalite, birinci planda tutuluyor. Özellikle kaliteli materyalden üretilen modellerin tercih edilmesi hijyen ve sağlık açısından büyük önem arz ediyor. Sürekli aksiyon ve koşturmaca içinde olmaları dolayısıyla çocuklar genellikle kıyafetlerini daha çabuk kirletebiliyorlar. Nike Air Older Kids B Çocuk eşofman takımı, %100 polyester materyal deki kumaştan oluşuyor. Polyester kumaş, yapısı gereği esnek, sağlam ve hafif özellikte olması dolayısıyla kolay kırışmıyor, yıkaması ve kurutması da rahatlıkla gerçekleşiyor. Bu sayede çocuklarınızın spor sırasında veya günlük hayatta toz, çamur, kir veya yiyecek içecek lekeleriyle üstlerini kirletmelerinden endişe etmenize gerek kalmıyor.

Fonksiyonel ve Şık Tasarım

Nike Air Older Kids BÇocuk eşofman, tasarımı ve fonksiyonel cepleri sayesinde rahat bir kullanım sağlarken aynı zamanda şık da görünüyor. Bu takım, üst kısmında kolay erişim için tam fermuarlı bir kullanım sağlıyor. Ayrıca, eşofman takımının lastikli bir bel detayı ve vücuda tam uyum sağlayabilmesi için yivli ayak bileği manşetleri bulunuyor. Bu sayede hareket ederken, spor yaparken ya da günlük hayatta rahatlık ve konfor sağlıyor. Göğüs ve sol uyluktaki renk blok detayı, beyaz ikonik Nike logosu ile görünümü tamamlıyor. Böylece spor görünüm, modern ve sade tasarımla destekleniyor.

Rahat ve Koruyucu Yapıyla Günlük Rahatlık

Nike Air Older Kids B çocuk eşofman, tasarımı ve materyali ile çocuklara hareket özgürlüğü ve gün boyu rahat kullanım sağlıyor. Rahat ön ceplere ve kullanışlı detaylara sahip bu takım sayesinde çocuklar, eşyalarını da rahatlıkla saklayabiliyorlar. Eşofman altının vücut hatlarına uyum sağlayan dar kesimi, çocukların rahat hareket etmesini sağlar. Ceketin tam boy fermuarı kolayca giyip ve çıkarma imkanı sağlar. Ön cepleri ise uygun depolama alanı sağlıyor. Pürüzsüz manşetler ise minimal bir görünüm katıyor. Eşofmanın dahili bir toka ile birleştiği lastik, rahatlık ve esneklik sağlıyor.

Nike Air Older Kids B Tracksuit Çocuk Eşofman Takım Genel Özellikleri

  • Kolay açma ve kapama için tam fermuar tasarımlı ceketiyle çocukların kullanımı için rahatlık sağlıyor.
  • Konfor için ayarlanabilir elastik kemer ile eşofman altı bedene tam uyum sağlıyor.
  • Ceket ve eşofman altı üzerinde yer alan yan cepler, pek çok eşyanın saklanmasına yardımcı oluyor.
  • Takımın eşofman altı %100 polyester malzemelerden oluşuyor. Ceketin gövdesi ise %100 polyester ve fitil kısımları %97 polyester %3 ise elastan kumaştan oluşuyor.
  • Makinede kolaylıkla yıkama yapılabiliyor.


Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.