Nike Air Precision II Erkek Spor Ayakkabı

#AA7069-001

399.90 TL 319.90 TL

İndirim avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Air Precision II Erkek Spor Ayakkabı

Temel özelliklere odaklanan estetik tasarımı ve üstün teknik özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken Nike Air Precision II erkek spor ayakkabı, dayanıklı yapısı ile kullanıcılardan büyük beğeni topluyor. Tüm oyuncular ve tüm pozisyonlar için geliştirilen erkeklere özel basketbol ayakkabısı, oyunun temeli için esas olan performansı sunuyor. Şık, modern ve saha dışında da giyilebilen bu normal bilekli ayakkabı, en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Üstün Donanım Mükemmel Performans

Kolay kullanımı ve işlevselliği ile ön plana çıkan Nike Air Precision II erkek spor ayakkabı, üstün donanım özellikleri ile mükemmel performans sağlıyor. Ayağın sabitlenmesini sağlayan yastıklamalı ve hızlı tepki veren platformuyla ürün, yüksek verimli antrenman sergilenmesi için imkan sunuyor. Normal bilekli tasarım, koruma ve çeviklik arasında denge kuruyor.

Nefes Alabilirliği Arttıran File ile Üstün Konfor

Sağlam yapısı ve kullanıma elverişli olan özellikleri ile kullanıcılardan tam not alan Nike Air Precision II erkek spor ayakkabı, ayakla uyum ve denge sağlayarak üst seviyede performans için gerekli zemini hazırlıyor. Ayak tarağında yer alan file sayesinde ürün, nefes alabilirliği arttırarak üstün konfor olanağı tanıyor. Zemine sağlam basmayı sağlayan model, antrenmanların rahat ve keyifli geçmesine katkıda bulunuyor.

Tüm Oyuncu ve Tüm Pozisyonlar için Geliştirilen Estetik Tasarım

Kullanımı kolay ve elverişli hale getiren kaliteli özelliklerinin yanı sıra Nike Air Precision II erkek spor ayakkabı, şık görselliği ile de ilgi odağı oluyor. Tüm oyuncular ve tüm pozisyonlar için geliştirilen estetik tasarımı sayesinde ürün, konfor ve şıklıktan vazgeçemeyen kullanıcılara hitap ediyor. Sportif stil ve görselliğin en iyi şekilde tamamlanmasına önemli ölçüde katkıda bulunan model, ilgi gören ürünler arasında bulunuyor.

Fonksiyonellik ve Kalitenin Bir Araya Getirdiği Uyum

Rahat bir antrenman için imkan sunan Nike Air Precision II erkek spor ayakkabı, fonksiyonellik ve kaliteyi aynı anda sunmayı hedefliyor. Orta kısımdaki ağ sistemi, ayağın sabitlenmesine yardımcı oluyor. Nike Air Precision II erkek spor ayakkabı'nın modifiye edilmiş zikzak desenli doku, dayanıklılık ve birçok zeminde tutuş sağlıyor.

Nike Air Precision II Erkek Spor Ayakkabı Genel Özellikler

 • Üstün donanım özellikleri ile kullanıcılara, mükemmel performans sağlıyor.
 • Ayağın sabitlenmesini sağlayan yastıklamalı ve hızlı tepki veren platformuyla ürün, yüksek verimli antrenman sergilenmesi için imkan sunuyor.
 • Normal bilekli tasarım, koruma ve çeviklik arasında denge kuruyor.
 • Zemine sağlam basmayı sağlayan model, antrenmanların rahat ve keyifli geçmesine katkıda bulunuyor.
 • Ayak tarağında yer alan file sayesinde, nefes alabilirliği arttırarak üstün konfor olanağı tanıyor.
 • Orta kısımdaki ağ sistemi, ayağın sabitlenmesine yardımcı oluyor.
 • Tüm oyuncular ve tüm pozisyonlar için geliştirilen estetik tasarım, konfor ve şıklıktan vazgeçemeyen kullanıcılara hitap ediyor.
 • Modifiye edilmiş zikzak desenli doku, dayanıklılık ve birçok zeminde tutuş sağlıyor.

Antrenmanlar ve günlük yaşam için vazgeçilmez spor giyim markalarından olan Nike, üstün konfor ve performans sunan modelleri ile kullanıcılardan tam not alıyor. En çok ilgi gören ürünler arasında yer alan Nike Air Precision II Erkek Spor Ayakkabı'ya Barcin.com 'dan kolaylıkla ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Bu sayede kalite ve rahatlıktan ödün vermeyen ürünleri kullanarak, performansınıza ve konforunuza önemli ölçüde katkıda bulunabilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.