Nike Air VaporMax 2019 Erkek Spor Ayakkabı

#AR6631-002

1099.90 TL 769.90 TL

Ücretsiz kargo ve ücretsiz iade/değişim avantajıyla satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 40
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

Nike Air VaporMax 2019 Erkek Spor Ayakkabı

1987 yılında piyasaya çıkan Air Max teknolojisi, zaman içinde Nike markasıyla özdeşleşir. O yıl üretilen Nike Air Max ayakkabılar görünür hava yastığı ünitesine sahip ilk ayakkabılardır. Nike, Air Max teknolojisini 1997 yılında tüm taban boyunca kullanmak suretiyle geliştirir. Air Max teknolojisiyle üretilen ilk ayakkabıdan 30 yıl sonra Nike, Air teknolojisinde büyük bir sıçrama yaparak Nike Air VaporMax’ı geliştirir. Nike Air VaporMax 2019 Erkek Spor Ayakkabı, Air Max’ın vadettiği tüm konforu sağlamasının yanı sıra daha üstün özelliklerle donatılmış, sunduğu konforla yer çekimini unutturan üstün teknolojiye sahiptir.

Çığır Açan Teknoloji

Nike Air Max sistemini daha verimli bir şekilde kullanmaya odaklanan VaporMax teknolojisinin tasarımcıları, gerekli hava miktarını ve konumunu belirlemek için ayak basınç haritalarını kullanırlar. Bu yöntemle ekip, piston gibi hareket eden sırt desenini tasarlar. Bu desen sayesinde ayak tabanına baskı yapıldığında çıkıntılar Air birimine doğru itilerek basıncı arttırır. Ayak tabanından baskı kalktığında ise bu basınç serbest kalır ve yarattığı sıçrama duygusu ile havada yürüyor gibi hissetmenizi sağlar.

Nike Air VaporMax spor ayakkabılarında diğer Air Max ayakkabılardan farklı olarak orta taban veya taban astarı bulunmaz. VaporMax, ayakkabının üst kısmının direkt Air ünitesiyle temas etmesine imkân tanır. Böylece daha yumuşak yastıklamalı yapı sağlar ve ayak hareketlerine daha hızlı tepki verir.

Dikkat Çekici Hafif ve Esnek Yapı

Önceki Air ünitelerinin dayanıklılık ve koruma için ikincil bir lastik katman tarafından yalıtılması gerekir. Ancak Nike Air VaporMax ayakkabılarla kullanımı ortadan kalkan yapısal ek öğeler sayesinde ayakkabı ağırlığı ve üretim atıkları azalır. Bu sayede meydana gelen bağımsız Air birimi rahat hareket imkânı sağlayan elastik bir yapı kazanır. Ayrıca tabandaki kauçuk bölmeler sayesinde olası yıpranma ve darbelere karşı ekstra dayanıklıdır.

Nike Air VaporMax 2019 Erkek Spor Ayakkabı modelinin üst kısmında esnek ve sentetik kumaş kullanılarak hafif bir yapı sağlanır. Bu ergonomik tasarım sayesinde Nike Air VaporMax 2019 Erkek Spor Ayakkabı ayağınıza uyumlu hareket eden esneklik kazanır.

Günlük Kullanıma Özel Konfor

Nike Air VaporMax 2019 erkek spor ayakkabı modeli özellikle günlük kullanım için idealdir. Nike Air VaporMax 2019 Erkek Spor Ayakkabı gün içinde uzun süre ayakta kalan kişilerin, bir ayakkabıdan beklentilerini fazlasıyla karşılayacak niteliklere sahiptir.

Ayağınızın ve sizin rahatınızı sağlamayı amaç haline getiren Nike Air VaporMax 2019 erkek spor ayakkabı modeli sahip olduğu konforlu niteliklerle dikkat çeker. Bu niteliklerin başında; yumuşak bir tabana sahip olması, varlığını unutturacak derecede hafif olması, ayak hareketlerinize hızlı tepki vermesi ve uyumlu hareket edebilmesi gelir.

Nike Air VaporMax 2019 Erkek Spor Ayakkabı Modelinin Üstün Özellikleri

  • Günlük kullanım için tasarlanan Nike Air VaporMax 2019 erkek spor ayakkabısı gün içinde aradığınız ayak konforunu sizlere fazlasıyla sunar.
  • Nike Air VaporMax teknolojisinin yalnızca ihtiyaç duyulan noktalara sağladığı konforlu yastıklamalı yapı ile yer çekiminin etkilerini unutturan bir rahatlık sağlar.
  • Nike Air VaporMax erkek spor ayakkabısının üst kısmı direkt Air birimiyle temas ederek ayak hareketlerine anında tepki verir.
  • Üst kısmında ve tabanında kullanılan üstün malzemeler ile oldukça hafif bir yapı sunar.
  • Aşınmaya bağlı yıpranmaları en aza indirmek için kullanılan kauçuk bölmeler Nike Air VaporMax 2019 erkek spor ayakkabı modelinin dayanıklılığını arttır.
  • Nike AirMax ayakkabılarda kullanılan yapısal ek öğeler, Nike Air VaporMax spor ayakkabı modellerinde kullanılmaz. Böylece spor ayakkabı esnek ve hafif bir yapı kazanır.
  • Nike Air VaporMax erkek spor ayakkabısının üretiminde kullanılan yenilikçi teknolojiler sayesinde atık miktarı azaltılarak çevre dostu üretim yapılır.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.