Nike Air VaporMax 2019 Kadın Spor Ayakkabı

#AR6632-101

929.90 TL 649.90 TL

İndirimi kaçırma, hemen sepete ekle.

NUMARA: 36.5
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
4 RENK

Nike Air VaporMax 2019 Kadın Spor Ayakkabı

Çığır açan yastıklama teknolojisiyle yapılandırılarak ayağınıza konfor ve rahatlık sunan Nike Air VaporMax 2019 Kadın Spor Ayakkabı, esnek ve son derece hafif tasarımıyla ayaklarınızı tüy gibi hafif hissetmenizi sağlar. Daha da fazla Air'e sahip Vapormax taban ile olağanüstü bir kullanım deneyimi yaşatırken, mükemmel üst saya kısım ayaklarınızı sarıp sarmalar. Şimdiye kadarki en hafif ve esnek Air Max taban yastıklaması sayesinde darbeleri hissetmeden havada yürüyormuş hissi yaratır. Nike, bu versiyonda kafes desteği, panel süsleri, Vapormax markalaması ve hava taban ünitesi ile daha farklı bir görünüm yaratmayı amaçlar.

Nike Air VaporMax 2019 Teknolojisi ile Gelen Esneklik ve Hafiflik

Nike 1987 yılında görünür hava yastığı ünitesini sergileyen ilk ayakkabı olmasının yanı sıra, geçen zaman içinde edindiği tecrübelerle bu sistemi geliştirerek tüm taban boyunu kaplayan hava ünitesi teknolojisine ulaşmıştır. Nike, Air VaporMax 2019 Kadın Spor Ayakkabı modelinde uzun ömürlü, ultra hafif ve dayanıklı bir yastıklama sunarak Air teknolojisini zirveye taşır. Havanın doğrudan ayak altına tüm taban boyunca yerleştirilmesini sağlayan hava üniteleri sayesinde geleneksel bir köpük orta taban ihtiyacı tamamen ortadan kalkmış olur. Böylelikle ayak hafifler ve adeta havada yürüyormuş hissi uyandırır. Nike Air VaporMax 2019 Kadın Spor Ayakkabı, yeni orta taban yapısından taviz vermeden, köpük orta tabanın ağırlığını atarak daha fazla esneklik ve yaylanma imkanı sunar. Böylelikle ayakta biriken ağırlık ve atıklardan ayakları kurtarır. İç kafes yapısı, ayağın orta kısmını sararak takviye destek sunar. Üst bölme, doğrudan Air VaporMax ünitesine oturarak yastık gibi yumuşak bir his oluşturur ve aynı zamanda daha fazla enerji tepkisi elde edilir. Çabuk aşınıp yıpranan alanlardaki kauçuk bölmeler ekstra dayanıklılık sunar. VaporMax hava üniteleri, ayakkabınızın ağırlığını daha da hafifleten mükemmel üst saya ile birleşerek bütünleşir. VaporMax'ın muhteşem dış görünümü ayağınızda şıklık oluşturur. Taban kısmında parlak bir görünüm sağlamak için mikro ışıltı lekeleriyle gelen Air VaporMax hava tabanı ünitesiyle, taban yapısına farklı bir boyut kazandırılır. Böylece kullanmaktan olağanüstü keyif alacağınız inanılmaz hafiflikteki Nike VaporMax Air teknolojisi tamamlanmış olur.

Tüy Gibi Hafif Ayaklar ve Hızlı Tepki

 • VaporMax Air teknolojosi hafiflik, yumuşaklık ve hızlı tepki kabiliyetine sahiptir.
 • Esnek yapılı dokuma saya, ayaklarınıza ferahlık hafiflik, yaylanma ve bükülme yeteneği kazandırır.
 • Sadece ihtiyaç duyulan noktalarda bulunan yastıklama teknolojisi ayağınıza optimum esneklik sunar.
 • İç kafes yapısı ayağınızın orta kısmını çepeçevre sararak bütün taban yapısına takviye destek sağlar.
 • Nike Air VaporMax 2019 Kadın Spor Ayakkabı'nın, günlük kullanım esnasında hızlı aşınabilecek alanları tespit edilerek kauçuk bölmelerle bu alanların dayanıklılığı maksimum seviyelere çıkarılır.
 • Ayakkabınızın arka bilek kısmında yer alan çekme halkası detayı, ayakkabınızı hızlı bir şekilde giyip çıkartabilmenizi sağlar. Nike Air VaporMax'ın panel süslemeleri ayakkabınıza farklı bir boyut katarken, ayakkabınızın her iki yanında taşımaktan gurur duyacağınız şık Nike logosu yer alır.
 • Nike Air VaporMax 2019 versiyonunun topuk - burun mesafesi 10 mm'dir. (24 mm topuk, 14 mm ayak tarağı)
 • Kalıbı MR 25 LT'dir.
 • Spor ayakkabılarınızın ultra hafif, esnek ve ferah tasarımıyla darbelerden etkilenmeden havada yürüyormuş gibi hafif ve stressiz ayaklara sahip olabilirsiniz.
 • Nike Air VaporMax 2019 Kadın Spor Ayakkabı'nın tabanı boylu boyunca kaplayan ve darbeleri absorbe eden olağanüstü hava üniteleri sayesinde yürümek sizin için sadece bir keyif haline gelir.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.