Nike Air Vortex '18 Erkek Spor Ayakkabı

#903896-012

399.90 TL

Ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

Nike Air Vortex Erkek Spor Ayakkabı

Geleneksel Nike çizgilerinden ilham alan ve 1980'lerin moda trendlerini günümüze taşıyan Nike Air Vortex erkek spor ayakkabı, üstün özellikler taşıyor. Dayanıklı ve ergonomik tasarımı, spor ayakkabının üstün performansını olumlu yönde destekliyor. Günlük kullanım için tasarlanmış olan erkek spor ayakkabı, 3 farklı rengin bir araya gelmesinden oluşuyor. Ayakkabının sahip olduğu modaya uygun ve canlı renkler, spor ayakkabıya dinamik ve özgün bir görünüm kazandırıyor.

Dinamik, Modern Tasarım

Nike erkek spor ayakkabının dış tasarımında kullanılan kumaş ve üst deri kısım destekleyici özellik gösteriyor. Ayakkabının dış yüzeyini oluşturan materyallerden birini oluşturan gerçek deri detay, ayakkabıya dayanıklılık ve kaliteli bir görünüm kazandırıyor. Derinin vazgeçilmez şıklığı, ayakkabının mükemmel spor tasarımıyla mükemmel bir bütünlük sağlıyor. Kumaş kısımlardan oluşan dış yüzey bölümler, ayakkabının hava almasına ve bu şekilde ayaklarınızın nefes almasına imkan sağlıyor.

Spor ayakkabının yan dış yüzeylerinde konumlandırılan ve markayı temsil eden Nike logosu, ayakkabının kaliteli görüntüsüne önemli bir katkı sağlıyor. Şık ve estetik bir biçimde konumlanan logo, deri tasarımdan oluşuyor. Ürünün bağcıkları, spor ayakkabıyı oluşturan renklerin ana tema rengiyle bütünlük taşıyor. Ürüne ilk bakışta devamlılık sağlayan bu ayrıntı, aynı zamanda sportif ve şık bir görünüm de kazandırmaya katkı sağlıyor.

Ayakkabının üst yüzeyinde bulunan ve hemen bağcıkların altında konumlandırılan dil, yastıklama sağlayan formda tasarlanmış bulunuyor. Ayakkabının yüzeyiyle ayaklarınızı mükemmel ve konforlu bir biçimde buluşturmayı amaçlayan bu özellik, bağcıkların sağlam bir biçimde ayakkabıya tutunmasına da imkan sağlıyor.

Mükemmel Taban Özellikleri

Spor ayakkabının orta ve alt taban tasarımı, kusursuz ve ergonomik bir kullanıma imkan tanıyor. Köpük orta taban ve Air-Sole yastıklama hafifliği ve rahatlığıyla ön plana çıkıyor. Ayak tabanının zeminle olan ilişkisinde yastıklama görevi yapan orta taban, her türlü sert ve zorlu zeminde, sürtünmenin etkilerini ortadan kaldırmayı sağlıyor. Yürüyüş ve performans esnasında ayak konforunu maksimum seviyeye çıkaran köpük orta taban, yaylanmayı sağlayan esnek bir kullanım özelliği taşıyor.

Erkek spor ayakkabının alt bölümünde kullanılan dayanıklı kauçuk dış taban, zorlu zeminlerde güçlü bir tutuşa imkan sağlıyor. Ayakkabının alt tabanında kullanılan ve Waffle'dan ilham alan dış taban deseni tutuş sağlıyor. Kauçuk tabanda bulunan taban desenlerinin dizilimi, hızlı bir koşu performansının ardından, hareketin aniden durması neticesinde bile zeminde güçlü bir tutunma etkisi sağlayarak güvenli kullanın imkanı sağlıyor. Kaymayı ve düşmeyi engelleyen bu üstün özellik, Nike erkek spor ayakkabıyı güvenli ve kullanışlı bir ürün haline getiriyor.

Hareket Kolaylığı Sağlayan Özellikler

Ayakkabının genel olarak günlük yürüyüş ayakkabısı olarak kullanılmak üzere tasarlanmış olması, uzun yürüyüşlerde bile ayak bileğini yormayacak biçimde dizayn edilmiş olmasını da sağlıyor. Ayak eklemine fonksiyonel hareket imkanı yaratan kusursuz bilek oyuntusu, spor performansı sırasında, ayakların edindiği tüm açılar için konforlu bir kullanım sağlıyor.

Tüm özellikleri ile mükemmel bir tasarıma sahip bulunan Nike Air Vortex erkek spor ayakkabı, günün her saatinde rahatlıkla kullanabileceğiniz şık ve rahat kullanım özellikleri taşıyor. Spor yaparken ya da günlük kıyafet kombininizi tamamlarken, kendinizi rahat ve sportif hissedebileceğiniz erkek spor ayakkabı, klasik ve modern çizgilerinin uyumu sayesinde, daima modaya uygun kalmayı amaçlıyor.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.