Nike Air Vortex Lea Erkek Spor Ayakkabı

#918206-004

479.90 TL 359.90 TL

Kapıda ödeme seçeneğiyle satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Air Vortex Lea Erkek Spor Ayakkabı

Spor ayakkabılar son zamanlarda, günlük kullanımda ve spor yapılırken oldukça tercih ediliyor. Kullanıcıya birçok çeşit ve özelliklerle sunulan spor ayakkabılar aynı zamanda konforlu ve ferah bir deneyim de sağlıyor. Ayakkabı üreticileri konforlu ve cezbedici ayakkabılar geliştirerek kişilere en rahat kullanımı sunmaya çalışıyor. Bunlar arasında en başarılarından birisi de Nike olarak görülüyor.

Güvenilir Kalite

Nike, ürettiği Air Vortex Lea Erkek Spor Ayakkabısı ile kullanıcılara hem konforlu ve şık bir ayakkabı sunuyor hem de kalitesi ile güven veriyor. Firmanın bu ayakkabısı birçok farklı spor ve antrenmana uygunluk gösteriyor. Her farklı aktivite için uygun ayakkabı giyilmesini öneren uzmanlar, doğru aktivite sırasında kullanılmayan ayakkabının kişinin sağlığına tehdit oluşturacağını savunuyor. Ergonomik ve aerobik ayakkabı, kullanıcılar için sağlıklı ayaklara sahip olmak adına önem arz ediyor. Nike, ürettiği Air Vortex Lea spor ayakkabısında tam da bu özelliği barındırıyor. Kullanıcının antrenman sırasında ayakkabılarını en rahat şekilde kullanabilmesini amaçlıyor ve bunu hareket imkanını kısıtlamadan sağlıyor. Yürüyüş yaparken de güvenle kullanılabilen Nike spor ayakkabısı, hem şehir hem de doğa için uygunluk gösteriyor.

Mükemmel Tasarım

Nike Air Vortex Lea erkek spor ayakkabısı, markanın ürettiği eşsiz özelliklerdeki ayakkabılarından biri olarak göze çarpıyor. Ayağı tamamı ile saran konforlu yapısı ile rahat bir kullanım olanağı sağlamasının yanı sıra, harika tasarımı ile de kullanıcılara oldukça şık bir deneyim sunuyor. Erkek ayağına en uygun şekilde dizayn edilen ayakkabı, kullanıcıların rahatı için özel olarak geliştiriliyor. Uzmanlarca tasarlanmış çok iyi bir havalandırma sistemi bulunduran Nike spor ayakkabı, yürüyüş ve koşu için harika bir seçim haline geliyor. Nefes alabilir saya teknolojisi sayesinde sıcak havalarda bile oldukça rahat bir kullanım olanağı sağlayan Nike spor ayakkabısı, ayak sağlığında en üst düzeyi hedefliyor. Ürün, oldukça hafif olduğundan günlük kullanım için fazlasıyla tercih ediliyor. Yüzeyinden havalandırma imkanı sağlayan teknolojisi, ayakkabıların sadece nefes alma bölgelerinde bulunan havalandırma bölümlerinden daha etkili bir deneyim sunuyor. Günlük kullanımda ayakların rahat ve ferah olmasını sağlıyor.

Eşsiz Rahatlık

Nike spor ayakkabısının en önemli özelliklerinden biri olan köpük orta taban malzemesi de ayakkabının alt kısmında bulunuyor. Air sole yastıklama ile spor için en uygun esneklik sağlanırken aynı zamanda darbeyi de uygun şekilde dağıtan oldukça etkili bir malzeme kullanıyor. Tek bölgede yoğunlaşmadan kaynaklı rahatsızlıkların da böylece önüne geçilmiş oluyor. Koşu esnasında ileri itişi kolaylaştıracak teknolojisi sayesinde ürün üst düzey konfor barındırıyor. Üst tarafındaki gerçek ve sentetik deri saya dizaynı ile daha fazla bilek desteği sağlıyor. İç tarafı ile ayağı iyi bir şekilde kavrayıp rahat bir koşu deneyimi sunuyor. Air Vortex Lea Erkek Spor Ayakkabı, kullanıcıya güvenli bir kullanım olanağını ise kauçuk dış tabanı sayesinde dışarıdan alınan darbeleri en aza indirerek sağlıyor. Hem konforlu hem de güvenli bir kullanımı destekliyor ve bunu darbelere karşı özel olarak güçlendirilen, esnekliği ve konforu aynı düzeyde artırılan kauçuk dış taban sayesinde başarıyor. Zevke ve konfora hitap eden ayakkabı, erkekler için özel olarak tasarlanarak kullanıcıya sunuluyor. Kaliteli markası ile de kullanıcıya güven vermesinin yanı sıra, eşsiz tasarımıyla kendini belli ediyor. Kullanıcıları ürettiği ürünlerle kendisine çekmeyi başaran Nike, bu ilgi ve alakayı fazlasıyla hak ediyor. Kalitesinin kanıtı da kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilmesi olarak görülüyor. Marka, her kullanıcıya hitap eden sayısız seçenek imkanı sunuyor.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.