Nike Air Zoom Pegasus 35 Erkek Spor Ayakkabı

#942851-001

649.90 TL 489.90 TL

Peşin fiyatına 6 taksit ve ücretsiz iade/değişim imkanıyla satın almak için sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Air Zoom Pegasus 35 Erkek Spor Ayakkabı

Spor ayakkabısı üretimini sanat haline getiren Nike, Nike Air Zoom Pegasus 35 Erkek Ayakkabı'yı koşucuların ayak sağlığını düşünerek üretiyor. Rahatlığı, zeminle gerçek teması ve ayağın kaymasını önleyen Nike Air Zoom Pegasus 35 erke spor ayakkabı, sizi koşu yaparken hem mutlu ediyor. Koşu için özel olarak tasarlanan Nike Air Zoom Pegasus 35 erkek spor ayakkabı; Zoom Air teknoloji ile ayağınızı yere bastığınız anda oluşan çarpma etkisini emip sonraki adımınızı için enerjiye dönüştürür. Ayakkabının topuk kısmından buruna kadar daha yumuşak ve doğal bir geçiş sağlayan Zoom Air yastıklama olağanüstü bir koşu deneyimi yaşarsınız.

Koşu için Eşsiz Yardımcı

Koşu sporcularının bir spor ayakkabısından en çok beklediği şey yumuşaklık ve hafifliktir. 281 gr ağırlığındaki yumuşak Nike Air Zoom Pegasus 35, performanstan hiçbir şekilde ödün vermiyor. Nike Air Zoom Pegasus 35'in yumuşaklığı ve hafifliğinden dolayı sporcu daha az enerji harcıyor. Nike Air Zoom Pegasus 35 Erkek Spor Ayakkabı sunduğu yumuşaklık ile her seviyeden koşu sporcusunun ihtiyaç duyduğu rahatlığı veriyor. Nike Air özelliği gibi Nike Zoom teknolojisi de yastıklama görevi görüyor. Bu nitelik, özellikle hızlı dönüşlerde ve çok yönlü hareketler esnasında ayağa daha fazla destek veriyor. Yere temasın ardından basınçlı hava biriminin içinde sıkıca gerilmiş olan fiberler hızla önceki biçimlerini kazanarak hızlı tepki hissi veriyor ve böylece oyunun oynandığı zemin daha iyi hissediliyor. Eğimli topuk ve kauçuk dış taban çizgisi, yere iyi basılmanı sağlıyor ve geçişi yumuşatıyor. Ayakkabının alt kısmındaki yükseltilmiş kauçuk bölmeler tutuş kabiliyetinin artmasını sağlıyor.

Sağlık Sporcu için Önemlidir

Her spor dalının gereksindiği özellik farkıdır. Nike'ın çok yönlü Air Zoom teknolojisi sporcunun sağlığını da düşünüyor. Nike Air yastıklama teknolojisi, sportif performansı artırdığı gibi ayağın zemine teması esnasında Nike Air yastıklama teknolojisi çarpma kuvvetini emerek kasları, eklemleri ve tendonları koruyor. Çarpma etkisini emen yastıklama sonraki adım için enerji topluyor. Eski haline dönen Nike Air yastıklama böylece yeni bir darbeye ya da çarpma etkisine hazır hale geliyor. Ayrıca ayak boyunca uzanan yastıklama, topuktan buruna kadar daha yumuşak ve doğal bir geçiş sağlıyor. Böylece sporcu, yorgunluk ve gerilime karşı korunmuş oluyor. Yastıklamanın dışında kaliteli Cushlon köpük ise koşu sporcusuna rahatlığın yanı sıra spor aktiviteleri esnasında destek sunuyor. Nike Air Zoom Pegasus 35'in dışa dönük arka bilek kısmı sürtünme etkisini azalttığı için aşil tendonunu rahat ettiriyor.

Dayanıklı, Ayağı Saran ve Nefes Alabilen Spor Ayakkabı

Kullanıldığı malzeme itibarıyla oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü bir spor ayakkabısı olan Nike Air Zoom Pegasus 35 erkek spor ayakkabı, yastıklamanın çok yönlü özelliğinden dolayı darbelerin ya da çarpmaların ayakkabının yüzeyine zarar vermesini önlüyor. Dış yüzey zarar görmeyince spor ayakkabısının ömrü de uzuyor. Nefes alabilen fileli üst kısma sahip olan Nike Air Zoom Pegasus 35 erkek spor ayakkabı, en çok ihtiyaç duyulan noktalarda destek sunuyor. Ayak yastıklama üzerinde sabit dururken esnek ve nefes alabilen üst yüzey sayesinde ayağın hareket kabiliyeti artıyor. Flywire kordonlar bağcıklarla ayakkabı ile ayak arasında boşluk kalmıyor.

Nike Air Zoom Pegasus 35 Erkek Spor Ayakkabı'nın Özellikleri

 • Hızlı tepki veren esnek Zoom Air yastıklama
 • Flywire kordonlar ayağınızı sabitler
 • Aşil tendonu koruyan dışarı doğru çekilen arka bilek kısmı
 • Geçişi yumuşatan ve güvenli koşu yapmanızı sağlayan eğimli topuk ve kauçuk dış taban çizgisi
 • Tabanda bulunan yükseltilmiş kauçuk bölmeler tutuş sağlar
 • Hafif ayağı saran yapısı zor hareketleri bile kolayca yapmanızı sağlıyor.
 • Air Zoom yastıklama özelliği darbe ve çarpmaların etkisini minimuma düşürüyor.
 • Topuk-burun mesafesi: 10 mm
 • Ağırlık: 281 gram (erkek numarası 44)
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.