Nike Air Zoom Pegasus 35 Shield Kadın Spor Ayakkabı

#AA1644-001

629.90 TL 409.90 TL

Ücretsiz kargo ve ücretsiz iade/değişim avantajıyla satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Air Zoom Pegasus 35 Shield Kadın Spor Ayakkabı

Sporcuların sağlığını, spor alışkanlıklarını ve zevkini düşünerek ürettiği spor ayakkabılar ile kendisini kabul ettiren Nike, Nike Air Zoom Pegasus 35 Shield kadın spor ayakkabı ile kadınların her hava koşulunda rahat ve özgürce spor yapmasını sağlıyor. Nike Air Zoom Pegasus 35 Shield kadın spor ayakkabı, göz dolduran modern ve kentli çizgisi ile koşu esnasında sağladığı konfor ile performansınızı zirveye taşırken en üst düzeyde konfor sağlıyor.

Farklı Hava Şartlarında ve Güvenle Spor Yapmak Artık Mümkün

Bir spor ayakkabısından beklenen özelliklerden biri de farklı hava şartlarında spor yapabilmeye imkan tanımasıdır. Nike Air Zoom Pegasus 35 Shield kadın spor ayakkabı, yağışlı hava şartlarında yapılan koşularda hareket kabiliyetinizi üst noktaya çıkarıyor. Su tutmayan üst kısım sayesinde ayağınızın, su ile temasını engellemeye yardımcı olurken, koşu esnasında bu durum konforunuz artıyor. Islak zeminlerde optimum kavrayış sunan dış taban, zemini tam olarak tutarak kaymanızı önlüyor. Böylece olası kazalardan kurtulmuş oluyorsunuz. Kötü hava şartlarında bile güven içinde yürüyüş yapmanıza ve koşmanıza olanak tanıyan Nike Air Zoom Pegasus 35 Shield kadın spor ayakkabı, spor yapma zevkini ve keyfini maksimum düzeye çıkarıyor.

Üstün Özellikleri ile Nike Air Zoom Pegasus 35 Shield

İkonik Nike Air Zoom Pegasus 35 Shield kadın spor ayakkabı, üstün Nike teknolojisi ile üretildiği için size birbirinden farklı özellikleri bir arada sunuyor. Sabitleme düğmeli bağcık sistemi spor ayakkabının ayağınızı tam olarak kavramasını sağlayarak ayağınız ile spor ayakkabı arasında herhangi bir boşluk kalmasını önlüyor. Bu sistem ile spor ayakkabının sıkılık düzeyini istediğiniz gibi ayarlıyor ve sabitliyorsunuz. Dayanıklı ve hafif malzemeden yapılan Nike Air Zoom Pegasus 35 Shield kadın spor ayakkabıda kullanılan dokuma malzemesi ayağınıza ciddi bir rahatlık vererek adeta ayağınıza pamuksu bir dokunuş sağlıyor. Kullanılan kauçuk malzeme ve yalıtımlı suya dayanıklı dikişler de spor ayakkabının dayanıklılığını artırıyor ve ömrünü uzatıyor. Sağlam taban astarı ile Nike Air Zoom Pegasus 35 Shield kadın spor ayakkabısı, ayağınızın şekline uyum sağlayarak konforunuzu artırdığı gibi ayak tabanınızı da çok yönlü bir biçimde destekliyor.

Nike Air Zoom Pegasus 35 Shield Spor Yaparken Sizi Rahat Ettiriyor

Dünyaca ünlü Kanadalı koşu sporcusu Melissa Bishop'un da tercih ettiği Nike Air Zoom Pegasus 35 Shield kadın spor ayakkabı, ayağınızın üst kısmını saran ve sağa sola kaymayan dili ile sizi rahat ettiriyor. Nike'ın kendi ürettiği Nike Zoom teknolojisi de son derece üstün bir yastıklama sunuyor. Nike Air Zoom yastıklama, hafif olduğu için ayağınızı yere yaklaştırıyor. Koşarken ayağınızın yerle temasında basınçlı hava biriminin içindeki sıkıca gerilmiş fiberler hemen eski şekillerini kazanarak hızlı tepki hissi sunuyor ve sizi bir sonraki çarpma etkisinin şiddetinden koruyor. Özellikle koşu esnasında hızlı dönüşler ve çok yönlü hareketler gerçekleştirirken ayağınıza destek veriyor. Böylece koşarken seri hareketler yapabiliyorsunuz. Zoom Air yastıklama sistemi ayağınızı dış etkilere karşı da koruyor, yastıklama çarpma kuvvetini emerek kas, eklem ve tendonlarınızın zarar görmesini engelliyor.

Nike Air Zoom Pegasus 35 Shield Kadın Spor Ayakkabı'nın Özellikleri:

- Su tutmaz saya

- Hafif ve dayanıklı dokuma malzeme

- Sabitleme düğmeli bağcık sistemi

- Yalıtımlı dikiş teknolojisi

- Farklı zeminlerde tutuş sağlayan kauçuk taban

- Topuk-burun mesafesi: 10 mm (12 mm ayak tarağı, 22 mm topuk)

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.