Nike Air Zoom Pegasus 36 Erkek Spor Ayakkabı

#AQ2203-100

649.90 TL 489.90 TL

İndirimi kaçırma, hemen sepete ekle.

NUMARA: 40
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
3 RENK

Nike Air Zoom Pegasus 36 Erkek Spor Ayakkabı

Nike Air Zoom Pegasus 36 Erkek Spor Ayakkabı; artık daha ince ve havalı ikonik tasarımıyla karşınızda. Özel olarak geliştirilmiş üst kısmı, ayağa nefes aldırır. Nike teknolojisi ile üretilen topuk bölmesi, üstün yastıklama konforu sunarken darbeleri absorbe eder ve mükemmel zemin tutuşu sağlar. Koşu sporu için tasarlanan ikonik Nike Air Zoom Pegasus 36 Erkek Spor Ayakkabı, zorlu performanslarınızda ayağınıza destek ve rahatlık sağlayarak sportif aktivitenizden yüksek oranda faydalanmanıza katkıda bulunur. İnce ve hafif yapısı sayesinde en zorlu zeminlerde bile mükemmel yüzey tutuş, daha az sarsıntı ve daha güçlü yastıklama ile yollara hükmedebilir; ayakkabının hafif yapısı ile uçar gibi koşabilirsiniz. File üst kısmın sağladığı olağanüstü nefes alabilirlik yeteneği sayesinde hava sıcaklığından minimum oranda etkilenerek koşu sporunuza daha fazla odaklanabilirsiniz.

Stratejik Havalandırma Sağlayan Delikli File Üst Kısım

İkonik Nike Air Zoom Pegasus 36 Erkek Spor Ayakkabı, koşu esnasında en çok ısınan bölgeleri stratejik havalandırma teknolojisi ile nefes alabilir hâle getirir. Ayakkabının özel olarak geliştirilen file üst kısmında yer alan delikler sayesinde ayak tarağı ve ayak kemeri gibi çok ısınan bölgeler daha fazla nefes alır. Bu da koşu sporu boyunca ısısı artan ayakların daha kuru ve ferah kalmasını sağlar.

Hızlı Tepki Veren Tam Boy Zoom Air Birimi

İkonik Nike Air Zoom Pegasus 36 Erkek Spor Ayakkabı'nın tam boy Zoom Air birimi, adım atarken kusursuz ve hızlı tepki verir ve ister topuk ister ayağın orta bölümüne basın; tabanda Pegasus 35'tekine benzer bir şekilde tam boy Air birimini hissedersiniz. Hız sunan yapıyı desteklemek için bilekliği daha ince bir tasarımla yeniden şekillendirilen Nike Air Zoom Pegasus 36 Erkek Spor Ayakkabı'nın yenilenen ince tasarımı, ayağınızı sararak hız koşularında rahatlıktan ödün vermeden ve ayağınıza uyum sağlar.

Cushlon ST köpük, sert ve hızlı tepki veren yastıklama sağlar. Nike Air Zoom Pegasus 36 Erkek Spor Ayakkabı'nın yenilenen Açık Flywire kordonları, yepyeni üst kısımla entegre olarak bağcıklar sıkıldığında ayağınızı saran bir yapı sunuyor. Bu da ayağınızın ayakkabısının içinde kayması gibi bir endişe taşımadan hızlıca koşmanıza olanak tanıyor.Koşu yaparken sporcunun ayağı yer ile her temas ettiğinde bu fiberler sıkışarak çarpma etkisini yastıklar ve daha sonra sıkılıp bırakılan bir sünger gibi orijinal şekline geri dönerek olağanüstü bir itme gücü oluşturur. Böylece koşu aktivitesi boyunca yerden hızla havalanmanızı sağlayarak performansınıza katkıda bulunur.

Antrenmanlarda veya yarışmalarda hız arayışlarını optimize eden ve basınca çabuk tepki veren Zoom Air teknolojisi profesyonel sporcuların da tercihidir. İkonik Nike Air Zoom Pegasus 36 Erkek Spor Ayakkabı'nın dış taban bölmesinde bulunan Waffle pistonlar, koşu esnasında hızlı basış şiddetinden kaynaklanan çarpma etkisini absorbe etmeye yardımcı olur ve birçok zeminde mükemmel tutuş sağlar. Sarsıntıyı emen bu yapı sayesinde daha az yorgunluk oluşur. Topuk bölmesi, Aşil tendonu çevresinde ayaktan uzak durur.

Daha İnce Topuk Bölmesi Dil Tasarımı

Üst düzey dayanıklılığa sahip olan taban astarı, ayağınızın anatomik şekline uyum sağlayarak ayağınıza destek ve rahatlık sunar. İnce bir tasarıma sahip olan topuk bölmesi ve bir önceki model Pegasus 35'tekinden daha ince olan dil kısmı, daraltılırken aynı zamanda rahatlıktan da ödün vermeyen bir forma kavuşturulmuştur. Nike Air Zoom Pegasus 36 Erkek Spor Ayakkabı'nın açık Flywire kordonları, yüksek tempolu koşularda orta ayak kısmını sıkı bir biçimde sararak ayak ile bütünleşir. Nike Air Zoom Pegasus 36 Erkek Spor Ayakkabı'nın daraltılan tasarımı, ayakkabıyı daha incelterek konfor sunar ve ayağa uyum sağlar.

Benzersiz Teknik Donanım

 • Nike Air Zoom Pegasus 36'nın file kısmı, ayak kemeri ve ayak tarağına nefes aldırır.
 • Tam boy Zoom Air, basınca hızlı tepki verir ve mükemmel bir koşu deneyimi sunar.
 • Açık Flywire kordonlar, yüksek tempolarda ayağı sıkıca sarar.
 • Cushlon ST köpük, sert ve hızlı tepki veren yastıklama desteği sunar.
 • Dış tabanda yer alan Waffle pistonlar, darbe etkilerini emer ve sağlam zemin tutuş sağlar.
 • Dayanıklı taban astarı, ayağın şekliyle bütünleşir.
 • İnceltilmiş hafif dil kısmı ayağınızla uyum sağlar.
 • 44 Numara : 272 gram

Nike, kadın-erkek herkesi daha fazla spora ve daha yüksek performanslı antrenmanlara yöneltmek adına spor ürünlerini geliştirmeye yönelik çalışmalarına devam ediyor. Bu doğrultuda tasarlanmış ürünlerden biri olan Nike Air Zoom Pegasus 36 Erkek Spor Ayakkabı modeli; konfor, tasarım ve teknolojik donanımların tamamına sahip ikonik ürünlerden biri olarak dikkat çekiyor. Siz de Nike Air Zoom Pegasus 36 Erkek Spor Ayakkabı kendinize ve sevdiklerinize satın almak için ürüne online spor mağazası Barcin.com adresinden ulaşabilir, avantajlı koşulları öğrenebilir ve güvenle sipariş oluşturabilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.