Nike Air Zoom Vomero 13 Erkek Spor Ayakkabı

#922908-001

669.90 TL 499.90 TL

Ücretsiz kargo ve ücretsiz iade/değişim avantajıyla satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Air Zoom Vomero 13 Erkek Spor Ayakkabı

Sağlıklı yaşamı ilke edinmiş erkek sporcular için özel olarak üretilen Nike Air Zoom Vomero 13 Erkek Spor Ayakkabı, üst düzey performans ve kalitesiyle karşınıza çıkıyor. Tasarımında kullanılan teknolojiler sayesinde hem sporu hem de sporcuyu keyifli hale getiren ayakkabı, koşudan vazgeçemeyenlerin ilgi odağı oluyor.

Yumuşak ve destekleyici formuyla, giyildiği ayağı sıkmayan ve yormayan erkek koşu ayakkabısı, ultra hafif olması sebebiyle de ayakta ekstra bir baskı hissi yaratmıyor. Sadece koşuda değil; düşük tempolu yürüyüşlerde ve gün içi normal aktivitelerde de tercih edilebilen modelin, farklı renk ve beden aralıklarında seçenekleri bulunuyor.

5K Koşudan Son Maratona Olağanüstü Performans Sağlıyor

Koşu ayakkabısı, ilk 5K koşudan en son maratona kadar koşucusunu mahcup etmeyen bir performans sergiliyor. Yumuşak dokusu sayesinde ayağı yormayan formuyla koşucu, koşusunu tam motivasyon tamamlayabiliyor.

Air Zoom Vomero 13 modelinin tasarımında yenilenen Flywire kordonlar kullanılıyor. Bu kordonlar sayesinde erkek koşucunun ayağı sarılarak, koşusunda ekstra bir yastıklama imkanı ile hızlı bir tepki geri bildirimi yaşanıyor. Dolayısıyla en basit ilk koşulardan en zorlu etaplara kadar sporcu, olağanüstü bir performans sergileyerek maratonun tadına varıyor.

Ultra Hafiflik Hissi Veriyor

Bir koşu ayakkabısının en önemli özelliklerinden birinin; koşucunun ayak tabanlarına ekstra bir yük bindirmemesi ve koşucunun koşarken hafif bir rahatlık hissiyle koşması olduğu görülüyor. Bu modelin tasarımında koşucuya destek ve motivasyon katacak bu özellik için ayakkabı ultra hafif olarak tasarlanıyor.

Flywire kordonlar sayesinde ayakkabı bağcıkları sıkıldığında ayağın orta bölümü sıkıca sarılıyor ama bu sıkılık ayağı kesinlikle rahatsız etmiyor. Aksine; standart Flywire modellerine göre daha geniş olan bu model kordonları ayağı desteklerken öte yandan da yumuşak bir yapı sunarak ayağın düz durmasını sağlıyor. Bu modelde ayak tarağını esnetmeye yönelik bazı kordonların üst bağcıklardan kaldırıldığı ve ayağın daha esnek, hafif ve yumuşak bir his ile desteklendiği görülüyor.

Nike Lunarlon ile Esnek Yastıklama ve Hızlı Tepki

Nike Lunarlon ve Nike Zoom Air teknolojilerinin birlikte kullanıldığı erkek koşu ayakkabısı modelinde yüksek performans yastıklama ile sporcu adeta kendini kuş gibi uçuyormuşçasına hissediyor ve yumuşak, rahat bir koşu performansı sergiliyor.

Ayak tarağı ve topukta konuşlandırılan Nike Zoom Air yastıklamanın ayak tabanına daha yakın olduğu, Nike Lunarlon teknolojisinin ise yastıklama söz konusu olduğunda daha yumuşak ve destekleyici olduğu görülüyor. Ayak tabanında hissedilen yumuşaklık ve esneklik ile Zoom Air birimlerinin hızlı tepki veren formülü sayesinde koşucu tabanın kendisini ileri doğru ittiğini hissediyor. Maraton daha kolay ve keyifli bir hale geliyor.

Nefes Alabilen Şık Tasarım

Nike Air Zoom Vomero 13 Erkek Koşu Ayakkabısı, şıklığından ödün vermek istemeyen erkekler için ayak sağlığı dikkate alınarak dizayn ediliyor. Üst kısmı sayesinde nefes alabilen şık tasarım koşucuların tercih sebebi oluyor.

Birkaç birbiriyle uyumlu renkten dizayn edilen koşu ayakkabısının üst bölümünde örgüye benzer file doku malzeme kullanılıyor. Bu sayede ter aktivite esnasında dışarıya çıkarak ayaklarda olası sağlık sorunlarının, kötü kokuların önüne geçiliyor ve koşucu rahat ediyor. Ayrıca dolgulu tasarıma sahip ayak bileği kısmı, uzun maratonlarda artı bir rahatlık sunuyor. 44 numara olan erkek ayakkabısının ağırlığının 306 gram ve topuk-burun mesafesinin 10 mm olduğu görülüyor.


US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.