Nike Air Zoom Vomero 14 Kadın Spor Ayakkabı

#AH7858-600

749.90 TL 519.90 TL

Ücretsiz iade ve değişim garantisiyle güvenilir alışveriş için hemen sepete ekle.

NUMARA: 36.5
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

Nike Air Zoom Vomero 14 Kadın Spor Ayakkabı

Spor saatlerini keyifle tamamlamak ve sağlık için kayda değer geri dönüşler alabilmek için, kullanılan ekipman büyük önem taşır. Koşu sporunda aktivite sırasında ayaklara gelen basıncın fazla olması, hızlanmanın önemi ve ileri hareketin desteklenmesi gibi özellikler nedeni ile koşu ayakkabısı özellikleri taşıyan ayakkabı seçimi önemlidir. Yastıklamayı yeni bir seviyeye taşıyan tasarımı ile Nike Air Zoom Vomero 14 Kadın Spor Ayakkabı esnek ve yumuşak bir koşu deneyimi sunmak için tasarlanmıştır.

Her Adımda Yeni Enerji Kazanın

Nike Air Zoom Vomero 14 Kadın Spor Ayakkabı, Nike tarafından geliştirilen üstün özelliklere sahip köpük teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Hedefi yüksek bir enerji kazanımı sağlayıp atılan her adımda oluşan etkiyi bir sonraki adım için enerjiye dönüştürmek olan Nike Zoom teknolojisi hız desteği de sağlar. Koşu esnasında performansı artırmak için gerekli olan hafiflik özelliğini de taşıyan kadın spor ayakkabı ile daha az enerji harcayarak daha uzun spor keyfi yaşayabilirsiniz. Yenilikçi teknolojileri ile Nike, performanslarınıza üstün özellikli yastıklama teknolojisi kullanılan taban yapısı ile katkı sağlar. Spor ayakkabıda kullanılan Zoom teknolojisi zemini daha iyi hissederek koşu sırasında çok yönlü hareketlerinizde ve hızlı dönüşlerinizde de katkı sağlayan ekstra kuvvet avantajı sunar.

Yumuşak, Hafif ve Dayanıklı Nike React Teknolojisi

Sporculardan alınan geri bildirimler ile doğan React, yastıklama teknolojisine dair her şeyin geliştirilmesi hedefi ile başlar. Yeni malzeme ve tasarım yöntemleri üzerine yapılan çalışmalar sonucunda doğan teknoloji, sporcu hareketlerinin yön, hız ve kuvvettinin incelenmesi ile şekillenmiştir. Uzun koşu performanslarınızda dayanıklılık sağlayan React teknolojisi ile spor ayakkabılarınız kilometrelerce koştuğunuz halde dayanıklılık ve her daim yeni hissi ile sizi şaşırtır.

Nefes Alan Sağlıklı Ayaklar

Nike Air Zoom Vomero 14 Kadın Spor Ayakkabı, nefes alabilen kumaş ve sentetik üst kısım kullanılarak tasarlanmıştır. Koşu esnasında ayakların terlemesi, mantar ve bakteri oluşumu gibi ayak sağlığı için olumsuz sonuçlar yaratır. Hava sirkülasyonu sağlayan tasarımlar ise ayaklarınızın sağlıklı ve kuru kalmasını destekler.

Dynamic Fit Ayakkabınızda İkinci Deri

Nike Air Zoom Vomero 14 Kadın Spor Ayakkabı, ile ayak arasında var olan boşluğu kaldırıp ayağa fark yaratan bir kavrama özelliği sunan dynamic fit özelliği ile spor ayakkabınız koşu saatlerinizi başarıyla destekler. Spor ayakkabıda ayağınız ile bir bütün oluşturma hissi veren teknoloji, bu avantajı ayağın orta kısmının sıkıca sarılmasını destekleyerek yapar.

Çığır Açan Tepki Kabiliyeti ve Fark Yaratan Özellikler

  • Nike Air Zoom Vomero 14 Kadın Spor Ayakkabı tasarımında kullanılan tam boy Zoom Air ve Nike React yastıklama birlikte çalışır. Her koşunuzda esnek ve yumuşak bir deneyim sunar.
  • Adımlarınızı destekleyen zarif üst kısım estetik bir görünümü konfor ile birlikte sağlar.
  • Tasarımda kullanılan nefes alabilen kumaş ve sentetik üst kısım spor ayakkabının dayanıklı ve destekleyici olmasını hedefler.
  • Ayağın sabitlenmesinde destek sağlayan Flywire Kordon Dynamic Fit teknolojisi ile birlikte ayağın orta kısmını destekler.
  • Koşu sporunda ayak bileklerinin desteklenmesinin önemini bilen Nike, Air Zoom Vomero 14 Kadın Spor Ayakkabının bilek kısmında kullanılan köpük bölmeler ile ayağın arka kısmını sıkıca sarar ve sabitler.
  • Kadın spor ayakkabı için topuk - burun mesafesi: 10 mm (22 mm topuk, 12 mm ayak tarağı)’dir.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.