Nike Air Zoom Wildhorse 5 Kadın Spor Ayakkabı

#AQ2223-001

749.90 TL

Peşin fiyatına vade farksız 6 taksit ve ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 36.5
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Air Zoom Wildhorse 5 Kadın Spor Ayakkabı

Arazi koşulları için özel olarak tasarlanan Nike Air Zoom Wildhorse 5 kadın spor ayakkabı modeli, maceracı kadınlar için tasarlanan özel bir ayakkabıdır. Kadınların ayak yapısına göre özel olarak tasarlanan Nike Air Zoom Wildhorse 5 kadın spor ayakkabı modeli, taban ve saya yapısı ile zorlu arazi koşullarında performanslı kullanımı ile konforu bir araya getirmektedir. Nike Air Zoom Wildhorse 5 kadın spor ayakkabı zorlu koşulları konforlu ve keyifli bir maceraya dönüştürür. Birçok modern donanımsal özelliğe sahip olan Nike Air Zoom Wildhorse 5 kadın spor ayakkabı, nefes alabilen yapısı, özel Zoom Air yastıklamalı tabanı, çamur tutmayan dış yüzeyi, ıslak zeminlerde mükemmel tutuş sağlayan tabanı ile zorlu arazilerde daha konforlu şekilde koşmanıza yardımcı olur.

Herkes İçin Macera

Amatör ve profesyonel kadın sporculara hitap eden Nike Air Zoom Wildhorse 5 kadın spor ayakkabı, zorlu arazi koşullarında performans arttırıcı ve konfor sunan özellikleri ile koşu ve yürüyüş sever kadınların en iyi yol arkadaşı haline gelmektedir. Özel olarak arazi şartlarında kullanıma yönelik tasarlanmış olan ayakkabı, yapışkan kauçuktan üretilmiş ayak tarağı merkezi ile ıslak zeminlerde mükemmel tutuş sağlar. Yürüyüş ve koşu devam ederken Nike Air Zoom Wildhorse 5 kadın spor ayakkabı modelinin kavrayıcı dış taban çıkıntıları ayakkabının çamur tutmasını önler. Böylece ayağınızda çamur ya da toprak birikintileri olmaksızın yolunuza devam edersiniz.

Rüştünü Kanıtlamış Yastıklama Donanımı

Nike Air Zoom Wildhorse 5 kadın spor ayakkabı modelinin topuk bölümünde bulunan Zoom Air katmanı, ayakkabıya hızlı tepki veren yastıklama kazandırır. Tabandaki bu yastıklama sayesinde ani ve sert basışlarda ayağa yansıyan basınç azalır. Böylece ayakkabıyı kullanan kişinin eklem ve tendon sağlığı korunmuş olur. Zorlu ve farklı koşullara yüksek oranda uyum gösterebilme yeteneğine sahip olan ayakkabı ile yolunuza emin bir şekilde devam edebilirsiniz.

Dayanıklılık ve Sağlamlık

Ayakkabı üzerinde çabuk aşınan alanlara yerleştirilen deri yüzeyler dayanıklılığı artırır. Nike Air Zoom Wildhorse 5 kadın spor ayakkabı modelinin orta tabanındaki kaya plakası, ayağını zorlu arazi koşullarından korumaya yardımcı olur. Ayakkabının üst kısımdaki çok katmanlı file, hafif ve nefes alabilen yapısıyla ayağını sarar. Orta tabanda yer alan kaya plakası sayesinde, koşucunun ayağı zorlu arazi koşullarında korunur. Ayak sağlığını koruyan ve aynı zamanda ayakkabının uzun süreli kullanımını destekleyen bu özellikler sayesinde koşu ve yürüyüş programlarınızı rahatça uzatabilirsiniz.

Tüm bunları yaparken aynı zamanda rahatlık sunan Nike Air Zoom Wildhorse 5 Kadın Spor Ayakkabı modeli, iyi zemin tutuşu ve ayakkabı dayanıklılığının yanında kullanıcısına sunduğu konfor ile de ön plana çıkar. Kadınların ayağına göre özel olarak tasarlanan model, nefes alabilen yapısı, özel ergonomik tabanı ve sayası, Zoom Air yastıklamalı tabanı ile performansta konforu arayan yürüyüş ve koşmayı seven kadınlara hitap eder.

Nike Air Zoom Wildhorse 5 Kadın Spor Ayakkabı Teknik Özellikleri

 • Kadınların ayak yapısına uygun olarak özel olarak tasarlanmıştır.
 • Nefes alabilen çok katmanlı fileye sahiptir.
 • Orta tabanında ayağı zorlu arazi koşullarında korumaya yarayan kaya plakası barındırır.
 • Çamur tutmayan kavrayıcı dış tabana sahiptir.
 • Ayak hareketlerinden dolayı ayakkabının aşınmasına neden olan noktalara özel olarak yerleştirilmiş, dış yüzeyi sağlamlaştıran deri yüzeyler ile sağlamlık kazanır.
 • Topuk kısmında yer alan Zoom Air birimi ile hızlı tepki veren yastıklama sistemine sahiptir.
 • Yapışkan kauçuktan üretilmiş ayak tarağı merkezi, ıslak zeminlerde mükemmel tutuş sağlar.
 • Wildhorse 5, geliştirilmiş özel tasarımı, her koşulda rahat ve yüksek performans göstermeye yönelik hazırlanmıştır.

Günlük hayatın ve antrenmanların vazgeçilmez spor markalarından olan Nike, sportif şıklığı yansıtan ürün çeşitleri ile ilgi odağı oluyor. Nike ortaya koyduğu ürünlerde, müşterilerinin en önemli tercih sebeplerinden olan rahatlık ve sağlamlık gibi özellikleri barındırır. Kalitesi, estetik tasarımı ve şık görünümü ile spor giyinmeyi seven kadınların seçimi olan Nike Air Zoom Wildhorse 5 Kadın Spor Ayakkabı modeline online spor giyim mağazası olan Barcin.com üzerinden sahip olabilir ve sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.


US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.