Nike Brasilia Duffel M CO Spor Çanta

#BA5334-064

189.90 TL

Kapıda ödeme seçeneğiyle satın almak için hemen sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Brasilia Duffel Medium Spor Çanta

Nike Brasilia Duffel M spor çanta ile antrenmanlara giderken eşofman ve spor ayakkabısı gibi eşyalarınızı konforlu bir şekilde taşıyabilirsiniz. Geniş iç alanı sayesinde çok sayıda sporcu malzemesinin yerleştirilebildiği antrenman çantası ile beraber düzenli bir spor hayatı daha rahat bir şekilde yaşanır. Nike Brasilia Duffel M spor çantanın suya dayanıklı malzemeden üretilmiş olan alt paneli ile beraber spor malzemelerinizi yağışlı havalarda da antrenman salonuna kuru bir şekilde taşımanıza yardımcı oluyor. Açık havada spor yapan kişiler için de ideal olan şık çanta suya dayanıklı alt panel yapısı sayesinde antrenman sonrasında giyeceğiniz giysilerin kuru kalmasını mümkün hale getiriyor. Çift yönlü fermuar sistemi ile beraber kullanım kolaylığı sağlayan Nike Brasilia Duffel M spor çanta sayesinde tüm eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınabilmesi kolaylaşıyor.

Pratik Kullanım Sağlayan Ayakkabı Bölmesi

Nike Brasilia Duffel M spor çanta içerisinde bulunan spor ayakkabı bölmesi aracılığıyla ayakkabılarınızı özel bir şekilde taşınabilmeniz için alan elde edersiniz. Spor giysileri ile ayakkabıların birbirine temas etmemesi ile daha steril bir ortam elde ediliyor. Herhangi bir ayakkabı taşınmasa dahi bu bölmenin sağladığı alana başka eşyalarınızı yerleştirerek efektif bir şekilde yararlanabilirsiniz Tüm ekipmanlarını düzenli ve sistemli bir şekilde yerleştirerek antrenman salonunda zaman kazanmak isteyen kullanıcılar Nike Brasilia Duffel M spor çanta modelinden yararlanabiliyor. Sağlam alt panel suya dayanıklı yapısının yanı sıra farklı zeminlere güvenle yerleştirilebilmesini sağlayan kaliteli kumaşıyla da beklentilerinizi karşılayabilecek bir düzey taşıyor. Ürünün ana bölmesinin geniş alan sağlayan tasarımı ile beraber tüm eşyalara kolayca erişilebiliyor.

Hava Aldıran Teknoloji

Nike Brasilia Duffel M spor çantanın ayakkabı bölmesinin hava alan tasarımı ile beraber ayakkabılarda oluşabilecek olası kokular çantaya işlemiyor ve daha pratik saklama koşullarına erişiliyor. Nike Brasilia Duffel M spor çantanın hava sirkülasyonu sağlayan özel kumaş yapısı sayesinde antrenmandan sonra Islak nemli kıyafetlerinizi daha iyi koşullar altında saklayabilirsiniz. Tüm spor eşyalarınızı düzenli tutarak spor salonunda konfor elde edebilirsiniz. Nike Brasilia Duffel M spor çantanın çift saplı tasarımı sayesinde daha konforlu bir taşıma için gerekli rahatlığa ulaşabilirsiniz. Çıkarılabilir omuz askısı aracılığıyla çanta hem omuzda hem de elde rahatlıkla taşınabiliyor. Ayakkabı bölmesinde ayakkabıların yanı sıra antrenman, halı saha maçı gibi etkinliklerden sonra duşta kullanabilmek için terliklerinizi de saklayabilirsiniz.

Özel Eşyalar İçin Uygun Bölmeler

Nike Brasilia Duffel M spor çanta modelinin file yan cebine özel eşyalarınızı koyabilirsiniz. Küçük boyutlu ürünler için tasarlanmış olan file yan cep aracılığıyla güvenli bir saklama alanı elde edebilirsiniz. Çanta gövdesinin geniş iç alanında bulmanın zor olduğu ürünler file yan cebe yerleştirilebiliyor. Çantanın içinde yer alan sallanan cep aracılığıyla anahtarlık, bozuk para gibi önemli materyallerinizi sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz. Her bir detayıyla kullanıcılarının konforunu artırmak için tasarlanmış olan Nike spor çanta sayesinde spora giderken eşyalarınızı nereye saklayacağınız sorunu ortadan kalkıyor.

İdeal Kullanım Ölçüleri

Uygun üretim oranlarıyla rahat bir kullanım deneyimi yaşatan Nike Brasilia Duffel M spor çantanın uzunluğu 71 cm, genişliği ise 28 cm. Ürünün yüksekliği ise 33 cm'ye ulaşıyor. Tamamı polyester kumaştan üretilmiş olan kullanışlı çantayı çift fermuarlı ana gövdesiyle farklı noktalardan kapatabilirsiniz. Oldukça kullanışlı bir yapıya sahip olan fermuar sistemi ile tüm spor eşyalarınızı güven içerisinde koruyabilirsiniz. Esnek yapı aracılığıyla eşyaların yerleşimi kolaylaşıyor.

Brasilia Duffel M Spor Çantanın Öne Çıkan Özellikleri

  • Çift fermuar sayesinde daha kullanışlı bir kapanış sağlanır.
  • Suya dayanıklı alt panel eşyaları kuru tutar.
  • Özel küçük bölmeler minik eşyalar için uygundur.
  • Ayakkabılarınız için özel bölme.
  • Boyutlar: 71 cm U x 28 cm G x 33 cm Y
  • %100 polyester
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.