Nike Challenger Erkek Şort

#908798-081

139.90 TL 99.90 TL

Ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Challenger Erkek Şort

Sportmen kişilerin hayatına maksimum derecede konfor ve ergonomi katmayı hedefleyen Nike, Challenger Erkek Koşu Şortu ile kilometreler boyunca rahatlık hissi sunuyor.

Challenger koleksiyonunda yer alan Nike Astarlı Erkek Koşu Şortu, yürüyüş ve koşu gibi rutin egzersizlerin yanı sıra fitnes gibi pek çok sportif faaliyette sevilerek tercih ediliyor. Nike Challenger Erkek Koşu Şortu klasik bir şort görünümünde olduğu için yaz aylarında, günlük spor kıyafet olarak da beğenilerek kullanılıyor. Nike Challenger Erkek Koşu Şortu, yaz ve bahar aylarında dış mekânlarda rahatlıkla kullanıldığı gibi kışın da uygun sıcaklıktaki iç mekânlarda güvenle giyiliyor.

Sporcu Dostu Teknolojik Kumaş Terlemeye Meydan Okuyor
Tüketici beklentilerine endeksli özel ve kaliteli ürünler sunan Nike markası, ürün gamına daima, spor konforunu artıran ürünler ekliyor. Bu bağlamda sporcu kondisyonunu yükselten akıllı teknolojiler geliştiren Nike, özel Dri FIT kumaş teknolojisi ile spor verimini artırmayı amaçlıyor.

Dri Fit teknolojisi sayesinde ter tutmayan özel bir kumaşa sahip olan Nike Challenger Erkek Koşu Şortu, spor esnasında kişinin kuru kalıp, rahat etmesine yardımcı oluyor. Koşu, tempolu yürüyüş ve diğer pek çok egzersiz esnasında terleme meydana geldiğinde, cilt yüzeyindeki nem Dri Fit teknolojisi ile kısa sürede kumaş dışına taşınıyor. Dri Fit teknolojisi ile üretilen kumaşın yapısı özel nitelikte olduğu için nemi içine hapsetmeyip hızla buharlaştırıyor. Bu sayede sporcular en zorlayıcı antrenmanlarda terleseler bile ter ya da nem, vücutta veya şort üzerinde kalmıyor. Böylece terlemenin yol açtığı kötü koku ve hastalık gibi ihtimaller de en aza indirgeniyor.

Nike Challenger Erkek Koşu Şortu, nefes alabilen file bölümleri sayesinde kuru ve rahat kalma etkisini güçlendiriyor. File bölümlerinin yanı sıra ürünün havalandırmalı bel kısmı da bu fonksiyonu artırıyor.

Şık Tasarım Fonksiyonel Ayrıntılar ile Değer Kazanıyor
Astarlı yapıda üretilen Nike Challenger Erkek Koşu Şortu, bu özelliği sayesinde çok daha rahat kullanım imkânı sağlıyor. Yanlarda bulunan cepler, anahtar, telefon, kulaklık gibi küçük eşyaların taşınmasına ve saklanmasına yardımcı oluyor.

Kordonlu ve elastik bel bandı istenildiği gibi ayarlanabildiği için bele tam olarak oturuyor ve ürünü giyen kişi üzerinde sabitliyor. Bu sayede ergonomik konfor artırılarak, hareket özgürlüğü sağlanıyor. Çamaşır makinelerinde, yıkama talimatlara uygun biçimde temizlenebilen Nike Challenger Erkek Koşu Şortu, her türlü sportif faaliyette sık sık tercih ediliyor.

Sportif Şıklık Her Ortamda Doğal Olarak Fark Ediliyor
Son derece yalın bir tasarıma sahip olan Nike Challenger Erkek Koşu Şortu, sol paçası üzerinde yer alan klasik Swoosh logosu ile dikkat çekiyor. Yansıtıcı nitelikteki Nike logosu, sade tasarıma hareket katıyor. Spor yaparken şık olmayı ihmal etmeyen erkekler, Nike Challenger Erkek Koşu Şortu sayesinde havalı bir görünüme sahip oluyor. Kalitesi ve tarzı ile fark edilmek isteyen sportmen erkekler, Nike Challenger Erkek Koşu Şortu ile hem üstün konfora, hem de modern bir stile sahip oluyor. Spor modasına yön veren ürünler arasında bulunan model, sahalara ve spor salonlarına sportif şıklığı yansıtıyor.

US
EU
Bel
Kalça
Bacak
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
  2. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
  3. Bacak: Bacak arasından (iç bacak) topuğunuza kadar ölçüm yaparken mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
  • Alt tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için bel, kalça ve iç bacak uzunluğu ölçülmelidir.
  • Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir. 
  • Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.