Nike Classic Cortez Kadın Spor Ayakkabı

#807471-102

569.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

NUMARA: 38
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
3 RENK

Nike Classic Cortez Kadın Spor Ayakkabı

Nike Classic Cortez Kadın Spor Ayakkabı, rahatlık ve konforun yanı sıra ayak sağlığını düşünen özellikleriyle de ön plana çıkar. Dayanıklı, uzun ömürlü fiziksel yapısı ve hava şartlarına uyum sağlayan malzeme niteliğiyle Nike Classic Cortez Kadın Spor Ayakkabı, günlük kullanım da tercih edeceğiniz klasik ve rahat bir tasarıma sahiptir.

Konfor Sağlayan Destekli Yapı

Nike Classic Cortez Kadın Spor Ayakkabı, fiziksel yapısı itibariyle kullanıcısına rahat kullanım ve ekstra konfor sunan bir özelliğe sahip. Üretiminde kullanılan son teknoloji sayesinde ayak yapısına uyum sağlar ve ayağın anatomik yapısını destekler. Hafif yastıklama desteği sağlayan köpük orta tabanı ve farklı zeminlerde tutuş sağlayan kauçuk dış taban özelliği ile , günlük rutininiz esnasında size konfor ve rahatlığı bir arada vadeder. Nike Classic Cortez Kadın Spor Ayakkabı sayesinde ayak sağlığınız olumsuz etkilenmez. Spor ayakkabının üretiminde kullanılan malzemeler de nitelik açısından ürünü kullanışlı kılar. Deri ve sentetik deriden üretilen üst kısım, ayakkabıya dayanıklı bir özellik kazandırmakla beraber ayağın üst kısmında oluşabilecek ve ayağın ayakkabı içerisinde sıkışmasına sebebiyet verebilecek baskıyı minimize eder.

Nike Classic Cortez Kadın Spor Ayakkabının Fonksiyonel Detayları

Nike Classic Cortez Kadın Spor Ayakkabı, kullanıcısının konforunu düşünen özellikleriyle beraber, fonksiyonel kullanım ve ayak sağlığını düşünen detaylarıyla da ön plandadır. Kauçuk malzemeden üretilen zikzak desenli dış tabanı, üst düzey bir zemin tutuşu sağlar. Bu sayede zemin özelliği ve koşullar farklılaşsa da, Nike Classic Cortez Kadın Spor Ayakkabının üstün zemin tutuşu sağlayan kauçuk dış tabanı sayesinde güvenli ve konforlu adımlar atarsınız. Nike Classic Cortez Kadın Spor Ayakkabı, farklı hava koşullarına ve dış etkene karşı kullanım kolaylığı ve dayanıklılık sağlayan malzeme yapısıyla beraber, ergonomik bir ağırlığa sahiptir. Nike Classic Cortez Kadın Spor Ayakkabı ile zamana meydan okuyan koşu stilini hafif malzemelerle günlük kullanıma uygun hale getiriyor.

Nike Classic Cortez Kadın Spor Ayakkabı, sahip olduğu form sayesinde ayağınıza mükemmel şekilde uyum sağlar, ayağınızın fiziksel özelliklerini ve yapısını korur. Bu sayede uzun süreli kullanımlarınız da ayağınızın fiziksel yapısını olumsuz etkileyebilecek durumların önüne geçer. Deri ve sentetik deri özellikli üst kısmı dayanıklılık, kullanım rahatlığı gibi özelliklerle beraber ayak içi hava sirkülasyonunun sağlanması için de son derece önemli bir rol üstlenir. Nike Classic Cortez Kadın Spor Ayakkabı, hava alışverişi sağlayan kanalları ve sentetik deriden oluşan üst yapısı sayesinde hareket ve ısı sonucu oluşabilecek ayak terlemesinin önüne geçerek ayak sağlığınızı korur. Atılan her adımda konfor ve güven hissettiren Nike Classic Cortez Kadın Spor Ayakkabı, zamana meydan okuyan koşu stilini hafif malzemelerle günlük kullanıma uygun hale getiriyor. Kaliteli malzemeleri ve zarif tasarım ayrıntılarıyla birinci sınıf bir stil sunar.

Nike Classic Cortez Kadın Spor Ayakkabının Fark Yaratan Özellikleri

  • Köpük orta taban, yumuşak ve konforlu kullanım sunar.
  • Zikzak desenli kauçuk dış taban, üst düzey zemin tutuşu sağlar.
  • Deri ve sentetik deri yapısı, zorlu koşullarda kullanım ömrünü uzatır, ekstra dayanıklılık sunar.
  • Hafif yastıklama teknolojisi, ayak sağlığını koruma özelliği sağlar.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.