Nike Classic Football Dri-Fit Erkek Çorap

#SX4120-101

59.90 TL

Ücretsiz iade ve değişim garantisiyle güvenilir alışveriş için hemen sepete ekle.

BEDEN: XS
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
4 RENK

Nike Academy Classic Futbol Çorabı

Bir futbolcu maç sırasında birçok sebeple çorap giyer. İlk ve belki de en önemli sebep ayaklarını ve ayak bileklerini yoğun performans esnasında korumaya almak, olabilecek incinmelerden etkilenmelerini minimum düzeye indirmektir. Sahadaki konfor ayaklarda başlar. Bu nedenle futbolcular çorap seçimlerinde herhangi bir çift yerine futbol için özel tasarlanmış çorapları tercih ederler. Yanlış çorap seçimi oyuncuya rahatsızlık vermesinin yanında ayakta ve bacakta çeşitli hasarlara, yaralanmalara neden olabilir. İyi bir futbolcu çorabı, ayağı destekleyerek sarar, terletmez, ayağın kuru kalmasını sağlar ve dayanıklıdır; futbolcunun sahada hareketlerini kısıtlamaz, maksimum denge ve konfor sağlar. İyi bir futbolcu çorabının kumaş yapısı ayakta nem barındırmaz; en yoğun performansa, en zorlu hava koşuluna dayanıklıdır. Nike Academy Classic Futbol Çorabı tam da bu özellikleriyle futbolcuların tercih ettiği çorapların başında gelir.

Sahada Maksimum Konfor

Nike Classic Futbol Çorapları ayak kemeri desteği, ter tutmayan Dri-Fit kumaş özelliği, sağ / sol teklerin ergonomik yapısı ve güçlendirilmiş topuk ve burun kısımları ile futbolcunun sahadaki maksimum denge ve rahatlığı için tasarlandı. Nike Academy Classic Futbol Çorabı ayağa tam oturur ve sıkmadan ayağı tamamen sarar. Maç sırasında koşarken ya da zıplarken ayak bileklerine doğru kayma yapmaz. Bu sebeple de oyuncunun sahada rahat etmesini sağlar. Nike Classic Futbol Çorapları ayak kemerine maksimum destek sağlayarak sahada daha dengeli ve konforlu olmanıza yardımcı olur. Ayak kemeri desteğiyle ayağınızı tamamen saran bu çorapla maç sırasında hareketleriniz kısıtlanmaz, maksimum konforu ayaklarınızda hissedersiniz. Yoğun kullanımlarda çorapların topuk ve burun kısımları çabuk aşınır. Nike Academy Classic Futbol Çorabı tasarlanırken bu alanlar ekstra güçlendirilmiştir. En çekişmeli performans sonrasında bile çorap dayanıklılığını korur. Olağanüstü uyum için Nike Academy Classic Futbol Çorabı'nın sol ve sağ tekleri anatomik olarak farklı tasarlanmıştır. Bu şekilde her bir ayağa mükemmel uyum sağlayan Nike'ın bu modeli ile sahada doğal ahenk ve maksimum konfor garantilenir.

Ter Tutmayan Tasarım Dri-Fit

Nike Classic Futbol Dri-Fit Erkek Çorabı hafif Dri-Fit kumaş teknolojisine sahiptir. Maç sırasında hava şartları nasıl olursa olsun ayağın kuru kalmasını sağlayan, koku yapmayan, nem barındırmayan bu yapısıyla Nike Classic Futbol Çorabı oyuncuların en çok tercih ettikleri çoraplar listesinde baş sıralarda yerini alır. Sahada mükemmel rahatlık sağlayan Dri-Fit teknolojisi sayesinde ter tutmayan, bakteri ve nem barındırmayan Nike Classic Futbol Dri-Fit Erkek Çorabını makinede kolaylıkla yıkayabilirsiniz. Üründe herhangi bir sarkma, esneme ya da küçülme meydana gelmez.

Nike Academy Classic Futbol Çorabının Genel Özellikleri

  • Dri-Fit kumaş yapısı sayesinde ayaklarda koku olmaz, bakteri üremez ve ter tutmaz.
  • Dri-Fit yapısıyla ayaklar her durumda kuru kalır.
  • Nike Academy Classic Futbol çorabı ayağa tam oturur, sıkma yapmaz. Ayak bileklerine kayma yapmaz.
  • Ayak kemeri desteği ile ayağı destekler, oyuncuya sahada maksimum denge ve konfor sağlar.
  • Güçlendirilmiş topuk ve burun kısımları ile her performans sonrası dayanıklılığını korur.
  • Her bir ayağa olağanüstü uyum sağlayan sağ ve sol tekler farklı tasarlanmıştır.
  • Kumaş birleşimi %97 naylon, %3 spandekstir.
  • amaşır makinesinde rahatlıkla yıkanabilir.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.