Nike Court Borough Low (GS) Spor Ayakkabı

#839985-001

299.90 TL

Kapıda ödeme seçeneğiyle satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 36
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
4 RENK

Nike Court Borough Low (GS) Spor Ayakkabı

Nike Court Borough Low (GS) spor ayakkabı, tasarımı ile tipik Sneakers ayakkabısı özelliklerinin tamamını taşıyor. Sert zemin ayakkabısı olarak geliştirilen model hem dış taban hem de orta iç taban tasarımı ile tenis performansını artırıyor. Yenilenen tasarımı ile dış tabanda esnekler oluklar ile takviye edilen Nike Court Borough Low (GS) spor ayakkabı artırılmış esnekliği ile ani hareketlenmelerde kullanıcıya güven ve güç veriyor. Bilek hareketlerini ve esnekliğini destekleyen Nike Court Borough Low (GS) spor ayakkabı ayakların topuk ve tarak bölgelerinde ekstra yastıklama da yapıyor.

Sade ve Düz Sneakers Konforu

Sade ve düz model, renge göre değişmekle birlikte deri, sentetik deri üst kısım ve yanlarda uygulanan baskı teknikleri ile hareketlendirilen ayakkabı deliklerinden hava alışverişi yapıyor. Günlük kullanım için önerilen ayakkabının kısımlarında bulunan hava delikleri sayesinde ayağınız terletmiyor ve nemlenmeyi önlüyor. Yan ve üst kısımda bulanan delikler hava almaya yararken aynı zamanda modele kattığı hareket ile sadeliği bir nebze olsun kırıyor. Sneakers formundaki modeli sadece tenis kortlarında değil günlük kullanımda da tercih edilmesine sebep oluyor.

Yan kısmında ve dilde yer alan Nike logosu şık duruşunu pekiştiren Nike Court Borough Low (GS) spor ayakkabı günlük kullanım için ideal konfor sunuyor. Bağcıklı kapanışı üstten ayağı kavrayan spor ayakkabısı ayağı sıkmıyor. Tarak kısmında ayrı bir parça olarak yer alan deri-sentetik deri paneli ayağı toparlayarak dengeli duruş sağlıyor. Bakımı son derece kolay olan ayakkabı hafif ve sağlam malzemeler kullanılarak üretiliyor. Hafiflik ile beraber anılan esneklik ise hareket kabiliyetini daha da artırıyor.

Hareket Uyumlu Bilek Esnekliği

Nike Court Borough Low (GS) spor ayakkabının dış yüzeyi deri-sentetik deri olan iç astarı ise ayağı rahat ve serin tutacak yumuşak tekstil ile tamamlanıyor. Nike Court Borough Low (GS) spor ayakkabının nem dengesini sağlamak için tasarlanan delikli üst kısmı ve hava alışverişinin yanı sıra nemi emen iç astarı ile ayakları rahat ettiriyor. Ayağı çepeçevre saran özgün dış yüzey, iç astar ile birlikte ayakkabı içerisinde dengeli sabitleme yapıyor. Bilek kısmında yer alan hafif dolgu malzemeli bileklik ise ani darbelere karşı ayağa güç ve enerji kazandırıyor.

Burun kısmında yuvarlak formlu devam eden Nike Court Borough Low (GS) spor ayakkabı parmak uçlarını ve tarak kısmını koruyor. Özellikle ani hızlanmak ve durmak gereken durumlarda ayağa sağladığı ekstra yastıklama ile fren kabiliyetini de artırıyor. Ayağı sıkmadan kavrayan model orta taban tasarımı ile birlikte ayağa özel yastıklama yapıyor. Gün boyu giyilse bile rahatsızlık vermiyor.

Emniyetli Depar ve Duruş Kavrayışı

Tasarımı Sneakers formundaki Nike Court Borough Low (GS) spor ayakkabı güçlü ve kararlı dış taban dokusu ile zemin temasını yatay eksende güçlendiriyor. Zemini yalayarak geçen ayakkabı yan kısımlarda yer alan kısa kanallar ile esneklik sağlıyor. Topuk ve burun kısmındaki özgü deseni ise ani duruşlarda frenleme etkisini artırıyor. Hareket özgürlüğünü mümkün olduğunca arttırmaya çalışan dış taban kauçuktan imal edilen hafif malzemesi ile ayakları yormuyor.

Zemin temasını arka ve ön kısımla sağlayan ayakkabı böylelikle hızlanma ve durma süreçlerini kontrol altında tutuyor. Denge unsurunu da unutmayan tasarım darbe ve şok etkilerini emen daire biçimli desenleri ile dikkat çekiyor. Dolgu bile ve kauçuk dış taban işbirliği ile bilek hareketlerini özgürleştiren Nike Court Borough Low (GS) spor ayakkabı ideal konfor ve emniyet sunuyor. Güveni ve emniyeti ön planda tutan model sakatlanma risklerini dış taban deseni ile önlemeye yardımcı oluyor.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.