Nike Downshifter 8 Kadın Spor Ayakkabı

#908994-002

299.90 TL 239.90 TL

İndirimli fiyat avantajı stokla sınırlıdır. Tükenmeden almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Downshifter 8 Kadın Koşu Ayakkabısı

Nike Downshifter 8 kadın koşu ayakkabısı, zarif tasarımı ve konforu maksimum seviyede tutan dizaynı ile kullanıcıların ayak sağlığını en ön planda tutuyor.Teknolojinin sunduğu tüm fırsatlardan yararlanılarak üretilen Nike Downshifter 8, insan bedeninin tüm yükünü çeken ayakları rahatlatıyor. Aerodinamik yapısı sayesinde ise birçok spor faaliyetinde kullanıma uygun hale geliyor. Etkin tasarım özelliklerinin yanı sıra dış görünüşe önem veren kişiler için de mükemmel bir tasarıma sahip olan Downshifter 8, bu açıdan da kullanıcılarını memnun ediyor. Nike Downshifter 8 kadın koşu ayakkabısı tüm bu özellikleriyle kullanıcılarını bekliyor.

Her Şeyden Önce Ayak Sağlığı

Nike Downshifter 8, tasarımında teknolojinin sunduğu tüm olanakları kullandığı için eşsiz bir ayak konforu sunuyor. Üzerinde bulunan hafif filesi sayesinde tüm ayağın rahat bir biçimde hava almasını sağlayarak, uzun süreli kullanımda bile ayak terlemesinin önüne geçerek oluşabilecek kötü kokuyu engelliyor. Bunun yanı sıra ayakların fazla süre kapalı ortamda kalmasıyla oluşan mantar gibi sağlık problemlerinin önüne de yine bu özelliği sayesinde geçmiş oluyor.

Kullanılan bu filenin hafif olması ise ayakkabının ağırlığının az olmasını ve bu sayede uzun süreli ve yoğun tempolu kullanımlarda bile ayağın ağrımamasını sağlıyor. Özellikle spor faaliyetlerinde oldukça işe yarayan bu özellik sayesinde spor yapmak hem daha kolay hem de daha eğlenceli bir hale geliyor.

Etkin Tasarım ile Daha Konforlu

Nike Downshifter 8 kadın koşu ayakkabısı, ayak sağlına önem vermesinin yanı sıra kullanıcı konforuna da oldukça önem veriyor. Tasarımında dikkat edilen tüm hususlar, kullanıcıya daha kaliteli ve konforlu bir ayakkabı kullanım fırsatı sunuyor. Örneğin, üzerinde bulunan ayarlanabilir ayak kemeri bandı ile her tarz ayak için uygun hale geliyor. Yine bu özellik ile kişiye özel destek sunan Nike Downshifter 8, tüm ayak tipleri için oldukça uygun bir yapıya sahip oluyor.

Kullanıcının kendisini özel hissetmesini sağlayan bu özelliğin yanı sıra ayakkabı içerisinde bulunan köpük yastıklama sistemi de ayakların daha yumuşak hissetmesini sağlıyor. Tüm bu özellikler ile maksimum konfor sunan Nike Downshifter 8, hem sportif faaliyetler hem de günlük kullanım sırasında kullanıcılarını memnun ediyor.

Kaliteli Malzeme ile Daha Dayanıklı Yapı

Nike Downshifter 8 kadın koşu ayakkabısı, ayak sağlına önem veren yapısı ve konforlu dizaynının yanı sıra yapımında kullanılan kaliteli malzemeler ile daha dayanıklı bir hale geliyor. Ayakkabı tabanının kauçuk olarak tercih edilmesi hem ayakkabının tutuş gücünü arttırıyor hem de bozuk zeminlerde bulunan birçok yabancı madde için koruma sağlıyor. Kauçuk tabanını yanı sıra, ayakkabı üzerinde bulunan esnek oluklar ile ayakkabı daha esnek bir hale geliyor. Bu sayede engebeli zeminlerde bile yırtılmıyor ve aşınmıyor.

Nike Downshifter 8 kadın koşu ayakkabısı, tüm bu özelliklerinin yanı sıra şık görüntüsüyle de dikkat çekiyor. Ayakkabı üzerinde bulunan geçişli renkler ile zarif bir görünüm yakalayan Nike Downshifter 8, dış görünüşe önem veren kadınlar için tercih sebebi haline geliyor. Nike Downshifter 8, dayanıklı yapısı, konforlu tasarımı ve şık dizaynı ile kullanıcılarını bekliyor.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.