Nike Downshifter 8 (TDV) Çocuk Spor Ayakkabı

#922856-008

159.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Downshifter 8 (Tdv) Bebek Spor Ayakkabı

Nike Downshifter 8 (Tdv) Bebek Spor Ayakkabı; gelişim çağındaki bebeğinizin rahatlığı ve sağlığı ön plana alınarak tasarlanmış olan son derece özel bir üründür. Yeni yürümeye başlayan küçüklerin her bir adımını rahat içinde atabilmesi için etkin bir yastıklama tabana sahip olan bu ayakkabı; aynı zamanda nefes alabilen yapısı ile bebeğinizin oyun oynadığı her anda rahat ve kendinden emin hissetmesine yardımcı olur. Çocuğunuzun enerjisi ile bütünleşerek onu her adımda, her oyunda en iyi şekilde tamamlayan bu model darbeler sonucu kolay kolay tahrip olmadığından, büyüme süreci gerçekleşene kadar kullanılabilme özelliği gösterir. Gelişim çağında tercih edilen ayakkabıların ayak şeklini ve sağlığını net bir şekilde etkilediği bilinmektedir. Siz de çocuğunuzun ayakkabı seçimine bu hassasiyetle yaklaşmak isterseniz Nike Downshifter 8 (Tdv) Bebek Spor Ayakkabı, çocuğunuz için gönül rahatlığı ile seçebileceğiniz bir alternatiftir.

Hafif ve Havadar

İlk yürüme ve ardından gelen süreçte bebeğinizin denge sağlamak için oldukça büyük bir güç sarf etmesi gerekir. Yanlış tabanlı, ağır bir ayakkabı ise bu süreci çok daha zor hale getirebilir. Nike Downshifter 8 (Tdv) Bebek Spor Ayakkabı; oldukça hafiftir ve tabanı bebeğinizin yer ile temasını en verimli şekilde sağlayabilmesi için üstün bir yastıklama teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Bu sayede yerinde duramayan, durmadan oyun oynamak; koşmak ya da zıplamak isteyen küçük bireylerin yer ile aralarındaki bağlantıyı sağlamlaştırır. Kauçuk tabanı olağanüstü bir tutuş alanı yaratarak kayıp düşme riskini en aza indirir. Aynı zamanda bu taban denge korunumuna da büyük katkı sağlar. Rahatlığı bir adım üste çıkaran hafif filesi ise son derece esnektir ve bebeğinizin ayağının daima nefes almasına olanak sağlar. Bu şekilde çocuğunuz kendini her oyun esnasında ya da attığı her adımda konforlu hisseder.

Esnek ve Uyumlu

Nike Downshifter 8 (Tdv) Bebek Spor Ayakkabı; tabanına eklenen özel oluk sistemi sayesinde son derece esnek bir yapıya sahiptir. Hareket kabiliyetinin çok üst seviyelerde olduğu bir yaş grubuna hitap ettiğinden ayakkabı esnek ve rahat olacak biçimde ince bir işçilikle tasarlanmıştır. Bebeğinizin ayağı ile birlikte kusursuz bir uyum ortaya koyarak konforunu yükseltir. Bu rahatlık sayesinde bebek, kendini özgür ve dinamik hisseder. Ayrıca esnek yapısı ayağının ayakkabı içinde acımasını ya da ağrı veya sancıların ortaya çıkmasını da engelleyerek ona geniş bir rahatlık alanı yaratır. Bebeğinizin ayağında bir fazlalık hissetmeden rahat ve güvenli bir biçimde yürüyüp koşması için Nike Downshifter 8 (Tdv) Bebek Spor Ayakkabı en doğru tercihtir.

Ayarlanabilir ve Güvenli

Gelişim dönemindeki bebeğinize ayakkabı seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise ayakkabının doğru yapı ve büyüklükte olmasıdır. Nike Downshifter 8 (Tdv) Bebek Spor Ayakkabı, standartları bir nebze daha yükselterek ayarlanabilir ayak kemeri bandını bebeğinize sunar. Bu bant ile ayakkabı bebeğin ayağına göre ayarlanabilir ve tam destek görevi görerek rahatlığını artırır. Nike Downshifter 8 (Tdv) Bebek Spor Ayakkabı; rahatlık, esneklik, güvenlik ve nefes alabilirlik gibi önemli özellikleri ile bebeğiniz için tercih edebileceğiniz son derece verimli bir alternatif olma özelliği gösterir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.