Nike Dri-Fit Core Studio G Full-Zip Hoodie FW18 Kapüşonlu Çocuk Ceket

#939533-010

219.90 TL 159.90 TL

Peşin fiyatına 6 taksit ve ücretsiz iade/değişim imkanıyla satın almak için sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Dri-Fit Core Studio G Full-Zip Hoodie Kapüşonlu Çocuk Ceket

Ter tutmayan kumaşı, Nike Dri-Fit Core Studio G Full-Zip Hoodie kapüşonlu çocuk ceket modelini her türlü antrenman esnasında kullanıma uygun kılar. Kapüşonlu ceket çocuklar için nemden uzak, sağlıklı ve konforlu bir ortam sunar. Çocuklara özel geliştirilen spor ceket modeli, farklı spor egzersizleri esnasında, hafif ve çok yönlü koruma ile bedeni destekler. Tüm bunlara ek olarak , Nike Dri-Fit Core Studio G Full-Zip Hoodie kapüşonlu çocuk ceket farklı hava koşullarında kullanılmayı mümkün kılan bir teknolojik tasarıma sahiptir. Kesimi, kumaş özellikleri, dayanıklı malzeme ve dikiş detayları ile desteklenen tasarım, çocuklarınız için oldukça kaliteli bir antrenman giysisidir. Kullanışlı ve özel tasarım aynı zamanda kolaylıkla yıkanıp temizlenerek, kısa sürede kuruyabilen bir kumaşa sahiptir.

Dri-FIT Teknolojisi ile Nemden Uzak Konforlu Kullanım

Ter tutmayan rahat tasarımı ile öne çıkan Nike Dri-Fit Core Studio G Full-Zip Hoodie kapüşonlu çocuk ceket, sağlık açısından güvenli koşullarda gerçekleşmesi istenen konforlu bir antrenman için uygundur. Eşofman üst modelinin nemi hemen uzaklaştıran kumaşı, antrenman sırasında bedenin kuru kalarak, rahat etmesini sağlar. Dri-Fit teknolojisiyle üretilen polyester kumaş ile tasarlanan Nike Dri-Fit Core Studio G Full-Zip Hoodie kapüşonlu çocuk ceket , çocuğunuza hareketli olduğu anlarda kendini kuru ve rahat hissettirir. Dri-Fit teknolojisi ile elde edilen yüksek performanslı dokusu, nemin etkilerini hızla uzaklaştırmak için teri emerek ve kumaşın yüzeyine eşit bir şekilde dağıtır. Bu sayede vücudun doğal serinleme sistemini destekler. Dri-Fit teknolojisi Nike Dri-Fit Core Studio G Full-Zip Hoodie kapüşonlu çocuk ceket, içine bir şey giyilmeden de kullanılmasına imkan verir.

Dar Kesimi ile Desteklenen Özgür Hareket Hissi

Nike Dri-Fit Core Studio G Full-Zip Hoodie kapüşonlu çocuk ceket, dar kesimi ile kazandığı özellik sayesinde çocuğun hareketlerini kısıtlamadan, vücudunun şeklini alır. Hafif kumaş ile desteklenen dar kesim detayı bedeni ve hareketleri özgür kılar. Çocuğunuzun gün boyu aktif ve enerjik olması için hareketlerini destekleyerek, rahat ve sağlıklı kullanım koşulları oluşturur.

Elastik Bel ile Sabitlenen Kapüşonlu Üst

Nike Dri-Fit Core Studio G Full-Zip Hoodie kapüşonlu çocuk ceket modelinin alt tarafında yer alan ve beli saran detay, cekete daha da kullanışlı bir nitelik kazandırır. Bu sayede her türlü antrenman esnasında kullanılabilen Nike kapüşonlu çocuk ceket, bedeni tam olarak kavrar. Geliştirilen bel tasarımı ve kısmen elastik bel kısmı, kapüşonlu üstü sabit tutarak vücut şekline uyumlu kılar.

Astarlı Kapüşon ile Daha İyi Koruma

Nike Dri-Fit Core Studio G Full-Zip Hoodie kapüşonlu çocuk ceket modeli makinede yıkanabilir. Kapüşonlu tasarım, her iki yanda da bulunan cepleriyle eller için yumuşak ve sıcak bir kullanım sunar. Kaliteli dikiş detayı bedene konforlu bir rahatlık hissi verir. Nefes alabilen yüksek performanslı Nike Dri-Fit kumaş, kapüşonu ile değişen hava koşullarına karşı nitelikli bir koruma sunar.

Nike Dri-Fit Core Studio G Full-Zip Hoodie Kapüşonlu Çocuk Ceket Genel Özellikler

  • Dri-Fit Core teknolojisiyle üretilen ter tutmayan kumaş
  • Hareketleri kısıtlamadan vücudun şeklini alan dar kesim
  • Kapüşonlu üstü sabit tutan kısmen elastik bel detayı
  • Makinede yıkanabilme ve kolay kuruma özelliği
  • Her türlü antrenman için kullanıma uygunluk
  • Yumuşak bir his sunan dikiş detayı
  • Yan cepler
  • %100 polyester kumaş
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.